אנדרואיד 2.3 לGALAXY S - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנדרואיד 2.3 לGALAXY S

yz101

Recommended Posts

1. האם יצא כבר עדכון כזה (2.3 לGALAXY S)?

2. המכשיר שלי הוא עם הרום הרשמי של ORANGE בגרסא 2.2, האם כאשר יצא עדכון רשמי של , הוא יתאים למכשיר שלי או שיהיה עלי להמתין לגרסא של אורנג'?

3. מה הוא הרום הטוב ביותר של 2.3 הלא רשמי שזמין (- כולל תמיכה הגונה בעברית)?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה. האם אתה יודע להגיד מהיכן אפשר להוריד את העדכון הרשמי?

מדובר בתוכנת הKIES הוא אומר לי תחת פרטי קושחה ש"אין אפשרות לעדכן את גרסאת ההתקן".

המכשיר שלי הוא עם רום של ORANGE, אך לא נרכש שם, אלא בDIM PHONE. עם גרסא 2.2 ותמיכת עברית מלאה. פרטים:

FW VERSION:

2.2

BASEBAND VER:

I9000XXJPK

KERNEL VERSION:

2.6.32.9

release@SEWA_ANRD_SRV2 #1

Build Number:

FROYO.JHJP4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגירסה 1.2 הוא תיקן את הבאגים שהיו ב1.0 והמצלמה כרגע עובדת יופי.

לגבי שאר הבאגים עדיין לא נתקלתי בהם..

בכל אופן לגבי הסוללה אתה צודק,ניסית לבצע קליברציה לסוללה ? אם לא נסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. למה לי בכלל לרצות לעדכן לגרסה 2.3? מה היתרונות שלו על ה-2.2 ששווה לי לקחת את הסיכון לבאגים ובעיות?

2. כבר עכשיו אני מרגיש שהסוללה מתחסלת לי הרבה יותר מדי מהר. מה זה קליברציה לסוללה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שיודע לי הרומים הרשמיים ואחרונים של הם XXJVH ו XXJVO (ה JVO הוא MULTI-CSC). אמור להיות ב XDA חפש שם. אני אישית התקנתי את ה JVO ואני דיי מרוצה. לא צריך לאגפיקס וכאלה (לפעמים נתקע אבל בקטנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כבר 2.3.3 של אורנג' - תחפשו בiandroid יש שם לינקים, אני יכול גם לבקש מהטכנאי שלנו להביא לי את הרום ואני אפרסם אותו.

אבל בכללי אני לא ממליץ לכם להתקין את הרום של חברות הסלולר הוא על הפנים.

כבר ניסיתי את CM7, MIUI, DARKY'S, SIMPLY HONEY והאמת אני כבר מיואש.

CM7 פשוט טוחן שאין דברים כאלו ועוד יש לי מורחבת!!!

בערך 9 שעות בלי שימוש כמעט (רק גלישה של 2 דקות, שליחת מייל ומסך דלוק לכמה דקות) וירד לי ל67% ואני לא רוצה לחשוב מה יקרה שאני יתחיל להשתמש במכשיר.

MIUI חמוד מאוד, עיצוב דומה מאוד לאייפון, אבל לפחות שם הם די טיפלו בבעיה של הסוללה וגם CM7 וגם MIUI רצים על AOPS אז עדיף אם כבר להישאר עם MIUI.

SIMPLY HONEY עוד לא השתמשתי ב3.5 אבל ממה שניסיתי הוא נחמד אבל לא מתקרב לCM7 בביצועים.

DARKY'S אני ניסיתי אותו בגרסה 9.5 או משהו יצא כבר 10.1, אז אני שוקל לנסות, גם יצא הקרנל שלו שהבנתי שמשפר המון את שימוש הסוללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...