קניה קבוצתית Dell u2311h - מחיר סופי 869 ש"ח [נסגרה] - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית Dell u2311h - מחיר סופי 869 ש"ח [נסגרה]

NuXeR

Recommended Posts

אם אתה לא מחפש מסך תעשה טובה לכולנו ותחסוך מאתנו כאב ראש. אנשים "פיקטיבים" כאלו רק הורסים בקניה קבוצתית. רוצה לדעת מה המחיר יהיה? לכל הפחות 700 שח. עכשיו תעשה את השיקול שלך. אין פה קסמים, לא תצא עם מסך ב 99 שקל.

נו מה, זה היה ברור. תרבות;

"יאללללה אם זה מחירר טוב אחי תוסיף אותי..... מקס' אם אני נעלם ולא מחזיר תשובה אז יאללה תבטל אותי.. כמובן שככה אני אדפוק קבוצה שלמה בכך שאף פעם לא ניהיה עם מס' קונים ברור ובטוח.. אבל על הז*ן שלי!"

:facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תסלחו לי אבל אתם חיים בסרט.

כמה רווח אתם מפנטזים שיש על המסכים האלה בשוק תחרותי? מדובר על 6 עד 12 אחוז גג. 500 שקל עאלק. אתם חושבים שאם תקנו 30 או 130 תקבלו הנחה של 50%? צאו מזה...

אפשר להגיע למחיר טוב בקניה קבוצתית וזה מאוד תלוי במוצר אבל זה כבר יותר נראה כמו פנטזיות של בני נוער ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

!source!

::)

לכל החיים בסרט - עצמה מוכרת את המסכים האלה ב$269, שזה כ940 ש"ח לפני מע"מ. בשום מקום, כולל , לא תראו פחות.

חושבים שתצליחו לעשות הרבה יותר מזה? בהצלחה.

Dandy, תגיד לי אם תשיג ב500 - אני אקח 10,000 חתיכות. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק בהחלט, וכבר אמרתי:

אכן. 870 זה עדיין מחיר מכובד מאוד, ואם באמת אפשר להוציא אותו ללא קניה קבוצתית, אז שישאר כך (או שישמשיך לרדת!).

הקניה הקבוצתית הזאת פשוט לא רצינית, ואני לא רואה שום סיכוי שבעולם שהיא תצא לפועל במצב כזה.

870 זה מחיר מעולה ואם עד שאני לא מקבל משכורת אין פה התקדמות ממשית, אני זז לקנות :xyxthumbs:

עריכה:

שימו לב, אין טעם להתמהמה, המחיר ב TMS כבר הספיק לעלות ל 942 ש"ח.

אני שלחתי טופס באתר של TMS ושאלתי לגבי תקיפות המחיר שהוצע כאן.

אני מציע לכל מי שבאמת רציני גם כן לעשות זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הקבוצה רצינית מאוד.

כל הפורום רציני.

תראו מה עשה השרשור של הדילים...

חנות שנכנסת לשרשור הזה מרוויחה.

כשיש 2333T ב 730 שקל אני לא מוכן לשלן שקל מעל 780 על הדל.

ואני מחכה להבשלת הקבוצה הזו.

תודה לכל הטורחים.

כל מי ששם רגל מצידי חשוד כבעל אינטרס.

לרשום 500 שקל זה לא רציני ופוגע בנסיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שיש פה לא מעט אנשים רציניים, אבל לצערי לא פה בשרשור:

אני לא ממש מחפש מסך סתם מעניין אותי איזה מחיר תוכל להשיג.

במידה שאתה מצליח לארגן מחיר טוב על ה U2311H אני אשקול להצטרף

מעקב

שם אותי באופציה יכול להיות שאצטרף לפי המחיר

שים אותי על סימן שאלה

אם אני לא מחזיר תשובה עד לביצוע העיסקה תבטל אותי

עריכה:

שכחתי לציין דגם - U2311H

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה סיבה שכל מי שמגיב פה שהוא רוצה מסך יתחייב ב100% לקניה למרות שלא התחייבו לו על מחיר מקסימלי או זמן או אם תהיה קניה בכלל.

התחייבות כזו תהיה חד צדדית ולא הוגנת. לצורך העניין גם מי שכתב שהוא רוצה מסך מסויים בטוח, יכול להיות שלא התכוון להתחייב וכשיגיע הזמן פתאום יחליט שלא, אבל הוא לא רוצה לכתוב את זה כדי שלא יורידו אותו מהרשימה במקרה שכן. לעומת זאת מי שכותב שהוא לא בטוח למרות שיכול להסתיר את זה (ואין לו מה להפסיד) הוא הרבה יותר רציני לדעתי.

בנוסף, אני לא רואה סיבה למה לא לקחת בחשבון את אלה שאולי רוצים. אתה יכול לבוא לחנות ולהגיד שיש לך 20 שרוצים, ועוד 20 ששוקלים להצטרף אם המחיר טוב. יכול להיות שזה אפילו יגרום להם להוריד עוד קצת.

מעבר לזה, הייתי שוקל להשתתף גם אם היה ברור לי יותר איך זה אמור לעבוד. למשל האם צריך שנגיע כולנו פיזית לחנות? האם צריך לשלם דווקא במזומן? אם לא, איך יעבוד התיאום בין כל המשתתפים לגבי תשלום/משלוח וכיוצא בזה? בלי כל אלה קשה להתחייב, ונראה בבירור שלפחות חלק מהמשתתפים לא חשבו על זה, כמו ההוא שהציע לקנות מהספק 30 יחידות כאילו אתה חנות - ואז מה, תשלם ב-20 כרטיסי אשראי שונים ותבקש משלוח לכל קצווי הארץ? בטח יאמינו שאתה חנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

אבל מי אמר שזה לא אפשרי?

פשוט הולכים לאחד הספקים של החנויות "כאילו" אתם חנות שרוצה סחורה

ומזמינים 30 מאקססכים, יהיה אשר יהיה.

הקנייה הקבוצתית האולטימטיבית - מה אכפת לספק אם אתם חנות או לא, הוא רוצה למכור.

אז זהו, כן אכפת לייבואן. דבר ראשון, לבוא ולהציג את עצמך בתור חנות זו התחזות. לא יודע מה אומר החוק אבל אף אחד לא יאהב את זה.

דבר שני, אף ייבואן לא רוצה להתעסק עם פרטיים.. בטח שלא בכמויות קטנות. 30 יח' אולי עוד איכשהו סביר ואפשרי - אבל כרגע אנחנו רחוקים מלהגיע ל 30 יח' מובטחות (ולא 50% שיבריזו ברגע האחרון כי אמא שלהם חתכה להם את הדמי כיס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה קשקשת על חסכון של 100 שקלים בלחץ. :facepalm:

בן-אדם סה"כ רוצה לאסוף כמה אנשים, ולקבל הנחה כלשהי. טוב שלא הצעתם להקים חברה בע"מ ולהנפיק בבורסה. תיכף גם תציעו לDELL לפתוח כאן מפעל ולתת להם הנחות במס בשביל הנחה יותר גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...