שאלה לכרישי הקניות בחו"ל - EBAY, AMAZON או ישירות מחנות היצרן? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לכרישי הקניות בחו"ל - EBAY, AMAZON או ישירות מחנות היצרן?

tmpusr

Recommended Posts

כרגע על הכוונת אוהל משפחתי Coleman Instant Tent 8 שעולה בארץ ~2000 ש"ח (יש מי שיביא מחו"ל), אבל השאלה לא בהכרח מתייחסת דווקא לפריט הזה אלא כללית יותר.

המחירים בשלושת האופציות לא מאוד שונים:

1. ב-AMAZON המחיר כ~210$ עם משלוח חינם תוך יומיים בארה"ב (ישירות מאמאזון)

2. המחיר ב-EBAY משתנה, אבל ממוכר TOP RATED זה מגיע ל~250$ כולל משלוח עד סוף החודש.

3. באתר של COLEMAN יש גרסה מעט קטנה יותר (14x8 ft במקום 14x10) ב-242$ + 25$ למשלוח רגיל

* יש איזו עדיפות ל- על פני מניסיונכם?

* ניתן לשלוח לכתובת שונה מכתובת החיוב (אולי כ"מתנה")?

בלי קשר, אם למישהו יש המלצה על אוהל משפחתי עשיף ו/או חנות ציוד קמפינג אמינה בארה"ב אני תמיד אשמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאמזון אפשר להזמין לארץ רק ספרים ודיסקים, כל השאר לא.

http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=596198

(אפשר לרכוש הכל, פשוט לא לשלוח - דברים שהם לא ספרים ודיסקים אפשר לשלוח באמצעות צד שלישי כלשהו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שולח לארה"ב כ"מתנה".

השאלה מבחינת אמצעי תשלום, טיפול בתלונות, משלוח וכדומה.

מי המועדף עליכם? EBAY או , בהנחה שמדובר באותו מוצר ובמחיר קרוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל מה השאלה בכלל? המחיר הכי זול הוא באמזון? תקנה באמזון אם כל הקנייה ממילא מגיע לארה"ב. שים לב למשלוח האם זה יומיים משלוח הגעה ליעד? או שזה Shipped in 2 days שזה אומר שהם מוציאים את מהמחסן שלהם למשלוח תוך יומיים ואז זה נוסע עוד שבוע במשלוח רגיל. בכל מקרה, באמזון תמיד יש אפשרות לעשות בתוך ארה"ב משלוח תוך יומיים ואפילו תוך יום, אז יכול להיות שווה להוסיף עוד כמה דולרים ולהיות בטוח.

דרך אגב, קניות בתוך ארה"ב אני תמיד בודק קודם מה יש ב OUTLET של החנות של היצרן. תמיד דילים מפתיעים שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בכלל על מה לחשוב פה. אמזון מצויינים. אני, כל המשפחה המורחבת שלי, הרבה מאוד חברים מזמינים מאמזון ומחנויות שעובדות עם אמזון. לא יודע בנוגע לחנויות שעובדות עם אמזון (אני חושב שיש לך גם את הגב של אמזון בעניין אבל לא בטוח) אך אמזון עצמה מצוינת! שירות אמין, מגיע מהר מאוד לארץ, האיכות מצויינת ונראה חדש מהמפעל. אגב בעוד שהם שולחם רק כמה דברים יצא לי כבר להזמין מאמזון ישירות דברים שהגיעו לארץ אז אני חושב שזה די פרטני העניין. אין מצב שתקבל זיוף משם.

EBAY זה יותר מבוסס אנשים ולמרות שיש אנשים שהחנויות שלהם זה ראיתי הרבה זיופים ושקרים. למען האמת בכל החיפושים שלי לא מצאתי אפילו דבר אחד משתלם ב- ולרוב מצאתי דברים זולים שהדביקו להם תווית יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רב תודות לכולם!

ד"א - מצאתי דיל אדיר על אוהל COLEMAN ענק 3 עונות שעולה ~1300 ש"ח בארץ - רק 99$ באמאזון + שק שינה חינם שעולה בארץ 350 ש"ח: http://sn.im/27xc6d

Coleman Red Canyon 17-Foot by 10-Foot 8-Person Modified Dome Tent

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון - קניתי מ- את האוהל הנ"ל + שק"ש ב-99$ בלבד.

הכל הלך חלק, קיבלתי עדכונים רציפים על המשלוח ומחר אדע אם הכל הגיע בשלום.

מה שמעצבן זה שהם לא מפסיקים לשלוח לי פרסומות למייל :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...