The Witcher 2: Assassins of Kings- הדיון הראשי - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher 2: Assassins of Kings- הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

המשחק ממש לא קל זה בטוח.

לא יצא לילשחק הרבה כי אני צריך כרטיס מסך חדש :P ממה שראיתי העיצוב שלו פחות טוב מהראשון, הסידור של הדברים פחות נוח, ה Inventory דיי גרוע, אי אפשר יותר באמצע הקרב להשתמש בשיקוי, אין הסברים בהתחלה הם דיי זורקים אותך למשחק בלי ידע וגם למערכות שונות במשחק אין הסבר ויש הרבה דברים שקשה להבין מתי אפשר להשתמש בהם ואיך.

החוסר הסבר בחלקו מעלה את רמת הקושי בחלקו פשוט מפריע לשחק.

השימוש בשיקוי זה שינוי בגישה, טיפה לא נוח והרבה פעמים גורם לך לעשות את אותו קרב פעמיים כי אתה לא יודע בדיוק במה אתה הולך להילחם וחבל לבזבז שיקוי על קרב קל.

ה Inventory ממש לא נוח וחבל, הקודם היה הרבה יותר טוב והיה עדיף אם הם היו משפרים אותו למשהו שדומה למה שהיה במשחקים ישנים יותר (NWN, DS).

אין אפשרות לשנות את הסידור כפתורים או אפילו ליראות אותו, צריך לגלות לבד מה זה כל דבר וגם אין אפשרות לעשות pause כמו במשחק הראשון או DRAGON AGE (לדעתי זה חשוב).

המערכת לחימה (עכבר ימני ועכבר שמאלי) מתאימה יותר לקונסולות ולא למחשב ודיי ברור שהמהלך הזה נועל להקל על הפורט ל XBOX360, העדפתי את הישן אבל גם זה עובד בסדר אחרי שמתרגלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 410
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רעיון השיקויים לפני הקרב הוא אדיר מבחינתי, נכון יש הרבה מקומות שהם לא את זה כמו שצריך

אבל רוב הזמן אתה יודע שהולך לבוא קרב חשוב בקרוב, אז אתה יודע לקחת את השיקויים לפני הקרב..

זה מוסיף רובד של אסטרטגיה למשחק, רמת קושי של המשחק לטעמי ממש לא קשה, אולי בהתחלה - בפרולוג ובאקט I

אחרי אקט I, אני הצלחתי לעבור את המשחק (שוב על HARD) בלי קושי רציני, ובלי הרבה פעמים שנהרגתי.. (שוב, בגלל חשיבה

לפני קרב, שיקויים, שדרוג נשקים, שיפור סקילים שימושיים ועוד..).

אחרי פאטץ' 1.2 אפשר לשנות כפתורים. מסכים לגבי ה INVENTORY - אבל לא ממש הפריע לי ..

מערכת לחימה בסדר מבחינתי .. סטנדרטית, העדפתי את של הראשון - נכון. אבל היא לא גורעת מהמשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה נתן קישור למוד שמגדיל את המשקל שאפשר לסחוב. אפשר לתת אותו שוב?

ועוד מישהו אמר שאם יוצר שכשיוצאים מהכלא יש משקל עודף, המשקל שניתן לסחוב גדל. למה זה לא קרה לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדמה לי שאמרו שזה רק אם לא הרגת את ההוא על המגדל.

במקום זה אתה יכול להשתמש בMOD שמקטין את המשקל של חומרים בסיסיים כמו עץ מתכות וכו..

זה MOD מאוד מאוזן ולא מוגזם שיקל עליך מאוד ועדיין תצטרך לנהל את המקום.

עדיף על ה50 תוספת SKILL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע עם העלילה מחייבת, אם תקרא את כל כולו של היומן ותקרא הקדמה קצרה אתה "תבין" מה קורה.

אבל במשחק עם עלילה מצוינת שכזאת אני הייתי ממליץ לך בחום לעשות את הראשון קודם.

חוץ מזה שהראשון מדהים לא פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להתעלם מכל ביקורת של ג'ים סטרלינג, המקצוע שלו זה טרול מקצועי והוא גאה בזה, כמו שנאמר פה, ההערות שלו הם לא קונקרטיות וחסרות בסיס

הוא מצחיק והוא יודע להבחין בבעיות גדולות וקטנות, הבעיה שהוא נטפל לקטנות במקום לעניינים שמעניינים את רוב השחקנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים אני ב ACI I ( התחלתי מאוחר כי לחבילה מ GAME.CO.UK לקחת חודש להגיע :pissed: )

כמה שאלות

א. מצאתי כמה LESSER MUTEGAN , האם לשים אותם על הדמות או להמתין למשהו יותר טוב ?

ב. האם להשקיע באלכימאי או להתמקד בקסמים ושימוש בחרב ?

ג. מישהו התקין את המוד שמאפשר לסחוב עוד דברים , האם זה MOD רשמי ? האם בטוח להתקין אותו ?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...