The Witcher 2: Assassins of Kings- הדיון הראשי - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher 2: Assassins of Kings- הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 410
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה בדיוק האדרנלין עושה ? אני רואה את הבר שלו מתמלא ואז לוחץ על X וכלום לא קורה .

אם יש לך את אחד מה3 כישורים המיוחדים (כל אחד למסלול שלו) אז אתה יכול להפעיל אותם

heliotropie לmage

group finisher לswordsmanship

וfrenzy לalchemy

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק בדרך של האלפים ואני עכשיו משחק בדרך של בני האדם. נכון לעכשיו המשחק מקוטלג אצלי כאכזבה עצומה. אם וכאשר יהיה לי זמן לסיים את הדרך של בני האדם אני אכתוב ביקורת מפורטת (אם זה עדיין יעניין מישהו...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק בדרך של האלפים ואני עכשיו משחק בדרך של בני האדם. נכון לעכשיו המשחק מקוטלג אצלי כאכזבה עצומה. אם וכאשר יהיה לי זמן לסיים את הדרך של בני האדם אני אכתוב ביקורת מפורטת (אם זה עדיין יעניין מישהו...).

קשה לי להאמין שהמשחק המדהים הזה התקבל אצל מישהו בעולם כאכזבה עצומה, אבל מעניין יהיה לקרוא למה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שיחקתי עדיין במשחק בעצמי, אבל נשמע כאילו הבאגים שרפו את ביקורות הרושם הראשוני. אני אשמח גם לאיזה מיני ביקורת בשביל להחליט אם לקנות אותו או לא. מה שכן, עושה רושם שיותר טוב מהמשחק הראשון הוא לא :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שיחקתי עדיין במשחק בעצמי, אבל נשמע כאילו הבאגים שרפו את ביקורות הרושם הראשוני. אני אשמח גם לאיזה מיני ביקורת בשביל להחליט אם לקנות אותו או לא. מה שכן, עושה רושם שיותר טוב מהמשחק הראשון הוא לא :-\

סידרו את רוב הבאגים, גם לי היו בעיות בהתחלה אבל הכל הסתדר למזלי (אחרי 2 פאצ'ים ופיקס מ ATI, אבל למי אכפת)

רוב המבקרים נותנים למשחק 8.5 + , לא היו באמת ביקורות רעות. לטעמי הוא +/- ברמה של הראשון,

לא יותר טוב אבל בטח לא יותר גרוע.

כל הבעיות הקטנות (שלא משפיעות על הביצועים של המשחק) זניחות לגמרי, וממש לא משפיעות על ההנאה הכללית,

גרפיקה מעולה... סיפור מעניין, בחירות מטורפותתתת (אפשר לשחק במשחק 3-4 פעמים בכיף) העלילה באמת מסתעפת יפה,

מערכת קרבות נחמדה ביותר, לא הכי מוצלחת בעולם, אבל ברגע שתופסים אותה ממש כיפית ומתאגרת (על HARD)

יש אלכמי שזה נחמד.. להכין שיקויים וכאלה.. יש מלא שיקויים שבתכלס לא באמת צריך אבל עדיין נחמד שיש אפשרויות,

די הרבה חפצים, הרבה אופציות להכנת חפצים מיוחדים מכל מיני רכיבים מיוחדים מסוגים שונים של מפלצות.

הרבה סודות שאפשר לגלות אם אתה באמת שוקד על המשחק, ולא רק רץ על העלילה הראשית..

אם אפשר להגיד משחק "בוגר", מציג בעיות מורכבות, החלטות דינאמיות (אין באמת החלטה טובה/רעה), והסיפור

זורם, לא דוחפים לך אותו דרך הגרון..

עץ הסקילים גם מעניין, יש ענף של אלכימיה שלא נראה לי שיש מישהו ששם שם נקודות - די מיותר, אבל בכללי הוא טוב

שיפורים משמעותיים למשחקיות (לא רק מוסיף % להתקפה). אני שיחקתי חצי לוחם חצי קוסם כזה, וזה היה די מאוזן.

בקיצור, לפי דעתי האישית, אם אתה אוהב משחקי RPG, במיוחד אם אהבת את הראשון, תקנה את המשחק.

(אם אין לך ATI אז בכלל אין לך מה לדאוג לגבי בעיות בכלל, כל הבאגים שלא נפתרו בעיקר מיוחסים לכרטיסי ATI)

http://pc.ign.com/articles/116/1168535p1.html

http://www.gamespot.com/pc/rpg/the-witcher-2-assassins-of-kings/review.html?tag=summary%3Bread-review

http://www.gametrailers.com/video/review-the-witcher/714183

רק דוגמאות מאתרים מובילים לביקורות מעולות ..

(כן, נהייתי די "פאן-בוי" של המשחק הזה, אין מה לעשות הוא פשוט טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכל תלוי במזל, האמת שחבר שלי גם הזמין משם את המשחק לפני כמה זמן (PRE ORDER) וקיבל רק אתמול

פעם שעברה שנינו קנינו משם SC2 ביחד, אני קיבלתי תוך 5 ימים והוא קיבל אחרי שבועיים

לידיעתכם

רק אתמול קבלתי את המשחק שנשלח מ GAME.CO.UK ( רכשתי ב 16.05.2011 )

האמת גירסת הפרימיום מגניבה וזה עוד במחיר רגיל ( 30 פאונד) והבנתי שניתן היה להשיג אפילו בפחות.

שחקתי רק 2 שעות , בינתיים נחמד ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסייג את דברי, עיקר האכזבה מהמשחק היא בתור המשך לראשון. מי שלא שיחק בראשון, או שלא אכפת לו ממנו כל כך יהנה מהמשחק.

בקיצור, לפי דעתי האישית, אם אתה אוהב משחקי RPG, במיוחד אם אהבת את הראשון, תקנה את המשחק.

להיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתייחס בעיקר למערכת קרבות, ששינו אותו דרמטית.

אני גם חושב שבראשון היא הייתה מיוחדת מאוד וכיפית, אבל השינוי שהם עשו לא דרסטי

והוא בטח לא מפריע למשחק. אי אפשר להגיד שבהיבטים אחרים הם לא שיפרו, בראשון יכולת להחליף אולי 3 סוגי ארמורים

ואיזה 3 חרבות במהלך כל המשחק וזהו. שינו את זה טוטאלית פה, אי אפשר להגיד שהם עשו את המשחק פשוט וקל, כי

אם שיחקת על רמה קשה אז היית רואה שזה לא קל בכלל, ואם אתה מפשל ולא עושה את מה שצריך אתה תמות.

אם אהבת בראשון את הפוליטיקה, את ההחלטות הקשות (שוב, אין טוב/רע), את הדמויות - אתה תאהב את ההמשך לפי דעתי..

אני לא יודע למה אתה כל כך מאוכזב מהמשחק, כי אין בו איזה היבט שמנקודת מבט שלי אתה יכול להגיד, אוקיי זה גרוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה גם מבקר אחד (נדמה לי ג'ים סטרלינג) שלא אהב.

הוא אידיוט, והסיבות שהוא הביא מטומטות ולא ממש קשורות לסיבות ש ag43 התאכזב מהמשחק..

דוגמא - הוא אמר שהוא כועס שהוא צריך לפתוח את הדלת בין מקומות , הוא רוצה שברגע שמישהו פותח את הדלת

שתשאר פתוחה - זה טיעון דבילי שאין לו מקום בביקורות של משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...