The Witcher 2: Assassins of Kings- הדיון הראשי - עמוד 19 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher 2: Assassins of Kings- הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 410
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הגיוני שבכל עליית Level אני מקבל talent point אחד?

לא רוצה להיות טרול אבל זה שאלה רצינית xD?

התשובה היא כן בכל מקרה, יש 35 רמות ואתה חייב לשים 6 נקודות בעץ העליון לפני שאתה יכול להשתמש באחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה רצינית - פשוט זכרתי שבאיזשהו שלב (11 נדמה לי?) קיבלתי 2 נקודות, ועכשיו אני בשלב 15 ומאז קיבלתי נקודה אחת בכל עלייה.

אני גם שואל כי זה נראה מאוד מוזר, אגרתי עשרות mutegens ועד עכשיו רק טלנט אחד נתן לי להשתמש באחד... ><

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי כולה איזה 4 מוטגנים ברמה 33 או משהו, ואני יודע על מה אתה מדבר, זה פשוט קטע שאתה מקבל הרבה נסיון בבת אחת ועולה 2 רמות ביחד ואתה פשוט לא שם לב אז פתאום יש לך 2 נקודות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאף אחד אין שמירות מהמשחק הראשון להעלות?

זה יהיה ממש נפלא אם השמירות יכילו גם בחירות פחות שגרתיות [בגידה בחברים טובים או משהו בסגנון].

שאלה נוספת, מה מפעיל את אנימציות החיסול? כי פתאום הייתי בקרב שהיו לי כמעט חמש כאלה ברצף ואני לא מבין מה גרם לזה...

יש דרך להפעיל את זה במכוון?

____________________________________________________________________________________________

ד"א - מישהו נוסף שם לב ללאגים קטנים ודי רציפים שהחלו מאז העדכון ל1.2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאף אחד אין שמירות מהמשחק הראשון להעלות?

זה יהיה ממש נפלא אם השמירות יכילו גם בחירות פחות שגרתיות [בגידה בחברים טובים או משהו בסגנון].

שאלה נוספת, מה מפעיל את אנימציות החיסול? כי פתאום הייתי בקרב שהיו לי כמעט חמש כאלה ברצף ואני לא מבין מה גרם לזה...

יש דרך להפעיל את זה במכוון?

_________________________________________________ ___________________________________________

ד"א - מישהו נוסף שם לב ללאגים קטנים ודי רציפים שהחלו מאז העדכון ל1.2?

לחבר שלי יש איזה 80 שעות משחק בקודם אבל הוא עוד לא התחיל את המשחק בגלל עבודה, לגבי ה'אנימציית חיסול' או הfinishers, כדי לבצע אותם אתה צריך להכניס את האויב שלך לSTUN, בדרך כלל עם AARD אבל אתה יכול גם בעזרת נבוט שנותן הרבה אחוזים לזה, אז אתה פשוט נותן התקפה כלשהי וזה מסיים אותו לא משנה כמה גדול הוא

בעמוד 19 יש מדריך אתה מוזמן לעיין בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר שלי יש איזה 80 שעות משחק בקודם אבל הוא עוד לא התחיל את המשחק בגלל עבודה, לגבי ה'אנימציית חיסול' או הfinishers, כדי לבצע אותם אתה צריך להכניס את האויב שלך לSTUN, בדרך כלל עם AARD אבל אתה יכול גם בעזרת נבוט שנותן הרבה אחוזים לזה, אז אתה פשוט נותן התקפה כלשהי וזה מסיים אותו לא משנה כמה גדול הוא

בעמוד 19 יש מדריך אתה מוזמן לעיין בו

תודה רבה על התשובה!

יש מצב שחבר שלך יעלה את השמירות שלו על מנת שאוכל להוריד אותן?

עוד בעיה גדולה שצצה פתאום עם העדכון האחרון:

אור עובר דרך קירות וחפצים. אני יוצא ממבנה מסויים או עובר לחדר אחר בתוכו והאור מהחלון בחדר השני עדיין נשאר...

אני הולך ביעיר ומלפני ישנם אורות של נרות או לא יודע מה...מה אני יכול לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באג חדש/בעיה חדשה, הסמן לא עובד. אני יכול לפתוח דלתות ולהרים חפצים אבל לא לדבר עם אנשים או לסמן מפלצות שאני נלחם בהן [כלומר אני לא רואה גם את מד החיים שלהם].

יש לזה פתרון?

משום מה זה מסתדר רק כשהUBERSAMPLING פועל, אבל איפה קשה לשחק כשהול מקרטע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באג חדש/בעיה חדשה, הסמן לא עובד. אני יכול לפתוח דלתות ולהרים חפצים אבל לא לדבר עם אנשים או לסמן מפלצות שאני נלחם בהן [כלומר אני לא רואה גם את מד החיים שלהם].

יש לזה פתרון?

משום מה זה מסתדר רק כשהUBERSAMPLING פועל, אבל טיפה קשה לשחק כשהכול מקרטע....

לאף אחד אין רעיון לפיתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לזה פתרון?

משום מה זה מסתדר רק כשהUBERSAMPLING פועל, אבל טיפה קשה לשחק כשהכול מקרטע....

לאף אחד אין רעיון לפיתרון?

מקפיץ...מישהו? פיתרון?!?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי הבעיות האלו (האורות והסמן) ידועות, ו ATI עובדים על זה עכשיו, מנסים להוציא איזה פיקס

אפשר למצוא הכל ב Twitter של הבחור שעובד על Catalyst

twitter.com/catalystcreator

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 260 gtx המשחק קירטע בצורה בלתי שחיקה בהגדרות הכי נמוכות עכשיו המשחק רץ או אפשר להגיד "טס" בהגדרות ultra , אחרי הורדת הדרייבר האחרון 275.33 , והעידכון 1.2 של המשחק .

הללויה סוף סוף אפשר לשחק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...