The Witcher 2: Assassins of Kings- הדיון הראשי - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher 2: Assassins of Kings- הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

יש סקילים שמשפרים את זה, יש mutagenes שאתה יכול לשים שגם משפרים את זה.

בנוסף יש ארמורים ושיפורים לארמורים שיכולים להשפיע. ובסופו של דבר - שיקויים, זמני אבל הכי יעיל

SWALLOW אם אני לא טועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 410
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סיימתי היום, היה מעולה. אבל לא התחברתי לעלילה כ"כ, נראה לי בגלל שלא שיחקתי בראשון... בכל מקרה, לא נראה לי שאני סיבוב נוסף בזמן הקרוב.

חשבתי לקרוא את הספרים- מישהו קרא? איך הם? יש תרגום לעברית? (אין טעם לקרוא דווקא באנגלית כשזה בכל מקרה מתורגם, למרות שאם אין בעברית לא מאוד מפריע לי לקרוא באנגלית. פולנית לא באה בחשבון, מצטער.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל התרגומים בעברית גרועים מאוד, באנגלית הם לרוב טובים.

ניראה לי שעוד לא סיימו את התרגום לאנגלית אבל אני לא בטוח, יכול להיות שסיימו חלק אחד. התרגום שלהם התחיל דיי מאוחר, המשחקים דיי עוזרים לזירוז של התרגום.

נ.ב.

חבל שלא הייתה להם את האפשרות לעשות גירסה מיוחדת שמגיעה עם הספר באנגלית, הייתי קונה רק בשביל להספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש תרגומים לעברית שהם בהחלט טובים, לדוגמא עמנואל לוטם (שבהתחשב בכך שהוא נוטה לתרגם מד"ב ופנטסיה היה סיכוי כלשהו שהוא יתרגם את זה אני מניח), שהוא אחד המתרגמים הטובים שאי פעם קראתי. התרגום שלו לחולית פשוט מדהים. ויש עוד.

בכל מקרה, ע"פ וויקי אוסף סיפורים קצרים אחד ונובלה אחת מהסדרה כבר תורגמו, ועובדים על המשך התרגום.

אז מישהו ניסה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סקילים שמשפרים את זה, יש mutagenes שאתה יכול לשים שגם משפרים את זה.

בנוסף יש ארמורים ושיפורים לארמורים שיכולים להשפיע. ובסופו של דבר - שיקויים, זמני אבל הכי יעיל

SWALLOW אם אני לא טועה

תודה רבה אני אנסה לשפר את העניין על פי זה ! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספר הראשון - THE LAST WISH (אוסף הסיפורים הקצרים) מצויין. השני (BLOOD OF ELVES) פחות. מצטרף להמלצה על עמנואל לוטם - מתרגם מעולה.

תודה, אני אוסיף אותו לראש הרשימה שלי.

אני עדיין לא מבין למה לעזאזל מוכרים ספרים דיגיטליים במחיר יותר גבוה מכריכת נייר. זה פשוט מרגיז. :pissed:

והשני, שווה קנייה? או שהוא לא טוב (ולא רק פחות טוב מהראשון)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אני אוסיף אותו לראש הרשימה שלי.

אני עדיין לא מבין למה לעזאזל מוכרים ספרים דיגיטליים במחיר יותר גבוה מכריכת נייר. זה פשוט מרגיז. :pissed:

והשני, שווה קנייה? או שהוא לא טוב (ולא רק פחות טוב מהראשון)?

גם אני בדיוק באתי לשאול.. אין איזה חנותמהארץ שיש א זה שמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני בדיוק באתי לשאול.. אין איזה חנותמהארץ שיש א זה שמה?

מצטרף לשאלה

יש למישהו מושג איפה אפשר לרכוש את הספר THE LAST WISH בתרגומו של עמנואל לוטם ?

כמו כן איך זה נקרא בעברית ?

תודה לעונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר שזה תורגם, ואף אחד לא אמר שזה תורגם ע"י עמנואל לוטם. השאלה הייתה (ועודנה), "האם הספר תורגם לעברית?" וכנראה שלא.

בסך הכל הבאתי את עמנואל לוטם כדוגמא לכך שיש תרגומים נהדרים לעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר שזה תורגם, ואף אחד לא אמר שזה תורגם ע"י עמנואל לוטם. השאלה הייתה (ועודנה), "האם הספר תורגם לעברית?" וכנראה שלא.

בסך הכל הבאתי את עמנואל לוטם כדוגמא לכך שיש תרגומים נהדרים לעברית.

או.קיי לא הבנתי.

האם צריך אנגלית ברמה גבוהה כדי לקרוא בספר הזה

או שזאת אנגלית קלילה כזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אזהרת ספוילר

משחק אדיר. פשוט אדיר , כבר הרבה זמן לא נהנתי מRPG ככה. כבר שכחתי שאפשר לעשות RPG בלי בחירה של רק שחור\לבן טוב\רע.

אני מתכוון שפרק 2 הוא שונה לגמרי עם אתה בוחר ללכת עם ROUCH או האלף טרוריסט (לא זוכור את השם, אני קראתי לו יאסר).

הCOMBAT קצת הרתיע אותי בהתחלה אבל אז נזכרתי שזה לא סתם ללחוץ על הבפתור של החרב והכל הסתדר ף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

קודם כל נציין שהדיון לא מופיע בסטיקי :nono:

;)

דבר שני, יש פרטים על הפאץ החדש שיכלול גם DLC חדש

If you’ve been enjoying CD Projekt’s The Witcher 2: Assassin’s of Kings, we’ve got a bit of good and bad news for you this morning. The game’s official website was recently updated to deliver the details of the forthcoming Patch 1.3, but unfortunately, there is still no ETA on its release. According to this PDF changelog, the patch will enable the game to support 4:3, 5:4, and 16:10 aspect rations, incorporate item storage so players can store items from their inventory at inns, a “Junk” panel to provide greater clarity in item classification, an “Extras” menu option to view in-game animated sequences outside the game, a new Quickload option for quicker access to your game saves plus much more.

The biggest addition however will come in the form of some new free DLC entitled “A Sackful of Fluff“. The content is described as a new quest in Chapter 2 of the game that initiated by visiting with Elthon, an eccentric inhabitant of a solitary hut near the quarry outside of Vergan. Not much else is said about the quest other than the fact that it will prove most rewarding to “those who demonstrate patience.”

Well, it looks like all fans of The Witcher 2 will have to demonstrate some patience until we get further details on the release date for the patch. Of course, we’ll keep you posted as we learn more.

^ הנ"ל נלקח מgametrailers

את רשימת השינויים המלאה תוכלו למצוא פה

http://thewitcher.com/community/entry/67/index.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3. Item storage has been added. Players can now store items from their Inventory at inns. To leave items in storage

or collect previously stored items, talk to innkeepers.

4. A „Junk‟ panel has been added to Inventory to provide greater clarity in item classification.

מעולה, אולי נשחק שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...