The Witcher 2: Assassins of Kings- הדיון הראשי - עמוד 26 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher 2: Assassins of Kings- הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

הזמנתי מהם עשרות משחקים, תמיד הגיע בזמן יחסי/ממוצע של כשבוע/שבוע וחצי, המשלוח חינם ויש עדיין אנשים (כמוני) שמעדיפים עותק פיזי של המשחק ;)

כך שהמבצע הזה מתאים רק למי שאוהב עותק דיגיטלי. המחיר בכל מקרה לא יחודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 410
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש יתרונות ברורים למההדורה הפיזית-היא מגיעה עם הוראות ומדריך שאפשר להחזיק ולקרוא..כשלעצמי אני שונא לקרוא דברים בPDF..מקבלים גם מפה מטבע ועוד כמה בונוסים "פיזיים" מצד שני במהדורת גוג הכסף הולך ישר למפתחים ויש יותר בונוסים-ביניהם ארטבוק כמה תוספות לסאונטרק ועוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

המתנתי בסבלנות רבה שסטים יסיים להוריד את המשחק הענקי הזה ועכשיו אני לא יכול לשחק >:(

כל פעם שאני מנסה לפתוח מסך כמו inventory או אפילו ללחוץ esc בזמן משחק אני מקבל מסך שחור.. יש למישהו מושג איך לפתור את זה?

הדרייברים מעודכנים ובדקתי גם בFAQ של cdProject וגם בפורום של סטים

עריכה:

הרצתי את בדיקת התקינות של המשחק דרך סטים ופתאום הוא טוען שצריך להוריד מחדש 9.5GB כי יש קבצים לא תקינים.. WTF?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

למי שעדיין משחק אז יצא פאץ' 2.0. הסבר קצר וחביב על זה

תעדכנו אוטומטית דרך הלאנצ'ר או שתורידו מפה http://en.thewitcher.com/patch2/

לא היה זמן יותר טוב לקנות את המשחק מאשר עכשיו. זה פשוט מדהים כמה הם תומכים במשחק ובכלל בקהילת ה-, חבל שכמעט ואין עוד מפתחים כאלה. זה משחק ששווה לקנות רק בשביל שהחברה הזאת תמשיך להיות כמו שהיא. D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה, אז אני בעצם יכול לקנות את המשחק, וישר לעדכן לזה (הוא אומר בסוף שכל התיקונים ששוחררו קודם לכן כלולים כבר). באמת אין זמן יותר טוב מזה לקנות את המשחק. עד שימצאו באגים בגרסה הזאת, אבל יש זמן...

שאלה אחרת - את המשחק הזה עושה חשק לסיים כמה פעמים כמו המשחק הקודם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כמו הקודם אבל אני רואה את עצמי מתקין אותו שוב אחרי העדכון הזה לסיים אותו בפעם השנייה.

יש רגע שאתה בוחר בין שני צדדים, כל צד ייתן לך המשך שונה ברמה שיהיו קווסטים שונים מבחירה לבחירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה, אז אני בעצם יכול לקנות את המשחק, וישר לעדכן לזה (הוא אומר בסוף שכל התיקונים ששוחררו קודם לכן כלולים כבר). באמת אין זמן יותר טוב מזה לקנות את המשחק. עד שימצאו באגים בגרסה הזאת, אבל יש זמן...

שאלה אחרת - את המשחק הזה עושה חשק לסיים כמה פעמים כמו המשחק הקודם?

כן, סיימתי 3 פעמים. עכשיו אני משחק שוב עם הפאטץ' הזה על Dark Mode שזה בעצם הרמה הכי קשה שאפשר למות ולחזור לשמירות קודמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המתנתי בסבלנות רבה שסטים יסיים להוריד את המשחק הענקי הזה ועכשיו אני לא יכול לשחק >:(

כל פעם שאני מנסה לפתוח מסך כמו inventory או אפילו ללחוץ esc בזמן משחק אני מקבל מסך שחור.. יש למישהו מושג איך לפתור את זה?

עריכה:

הרצתי את בדיקת התקינות של המשחק דרך סטים ופתאום הוא טוען שצריך להוריד מחדש 9.5GB כי יש קבצים לא תקינים.. WTF?!

מה נסגר עם המשחק הזה?!

הכל עבד בסדר מאז הבעיה הקודמת(^). הורדתי את הפאץ החדש (1.2GB) והמשחק עבד יופי.

יצאתי ממנו, הרצתי את DXHR לכמה דקות וחזרתי לוויטשר. שוב פעם אותה בעיה של מסכים שחורים.

הרצתי את בדיקת התקינות של המשחק דרך סטים והוא החליט שיש 95 קבצים פגומים והוריד 12.5GB מחדש!

ותנחשו מה? לא רק שזה לא עזר, עכשיו אני שוב מוריד 12.5GB!

איך הם הצליחו לגרום למשחק הזה להרוס את הקבצים שלו? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גורם למסכים השחורים ולהשמדה של הקבצים אני לא יודע, אבל כרגע רק הגרסה של מעודכנת בצד של השרת.

שאר האתרים עדיין מריצים את הגרסה הקודמת אז ממה שהבנתי אין טעם לתת לסטים להוריד מחדש את הקבצים כי הוא תמיד יוריד את הקבצים הישנים ואז אני אהיה חייב להתקין מחדש את פאץ 2 => הגרסה אצלי שונה מסטים והוא ירצה להוריד את המשחק מחדש :s07:

אז יופי, עכשיו אני בכלל לא יכול לשחק. פאק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב רציתי לחכות עד שנסיים את הראשון..אבל נתקעתי.

רציתי לחכות עד שנשדרג את המחשב..אבל אין תקציב בנתיים.

התחלתי את המשחק והתקדמתי עד האמצע של אקט 1 והוא פשוט יפהפה!

מ"מ רציתי להזכר בטריילרים היפים שלו כשפתאום מצאתי את זה(מדהים):

Pony 2: Assassins of Kings

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...