The Witcher 2: Assassins of Kings- הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher 2: Assassins of Kings- הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

תגידו מישהו הצליח לנצח את LETHO על HARD ??

הוא רצחני היצור הזה, ועוד לא הספקתי לשתות שיקויים לפני הקרב ככה שנדפקתי רצח :\

הוא כל שנייה עושה QUEN זורק עליי פצצות, חריף ..

טיפים?

בעזרת שני הSKILLS האלה (QUEN מחוזק וRIPOSTE) הקרב עם LETHO הפך מכמעט בלתי אפשרי, לקרב קל יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 410
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקושי יוצא לי להיות במצב שאני יכול לחסום אותו, הוא יוצא אליי עם QUEN 90% מהזמן

ועליי יש QUEN, הקרב יכול לקחת שעות. דרך אגב לא ממש הבנתי איך עושים את ה RIPOSTE

מתי צריכים ללחוץ בשביל לעשות counter יעיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

QUEN משודרג הוא פי 3 חזק, ובנוסף גם מזיק חזרה למי שמכה בך, ונותן לו שוק חשמלי.

RIPOSTE אאל"ט עובד אוטומטי כשאתה נותן מכות חזקות (אולי גם בחלשות. יש הרגשה שמול אויב חזק אתה צריך להפעיל כוח כדי לשבור אותו).

קשה לי לומר בוודאות, כי לקחתי את שני השדרוגים האלה בו זמנית, אולי זה החישמול שעושה את מה שנדמה לי שייך לRIPOSTE.

אני רק יודע שמאז שלקחתי את השדרוגים יש לי תשובה לכל קרב ותחושת עוצמה מורגשת.

כמובן שהכל יחסי.

מי שלא משדרג את הנשקים ושריונות עלול למצוא את עצמו בעמדה נחותה משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי איך עושים RIPOSTE, בזמן שאתה חוסם, שנייה לפני שהיריב תוקף אתה מקבל סימן כזה של חרב עליו

אתה חייב ללחוץ בשנייה שאתה רואה את הסימן ואז הוא עושה COUNTER מגניב כזה.. זה קשה רצח, זה מופיע חצי שנייה בערך

ודרך אגב יש לי QUEN משופר עם ושיריון ממש טובים..

אתה משחק על HARD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא מול ה ליטו הזה האסטרטגיה שלי הייתה שימוש עיקרי בקסם הראשון שמהמם את היריב

מכות חרב מהירות בשילוב עם חסימות ואז כל פעם שהייתי יכול הייתי נותן לו שוק ואז הייתי מרוויח עוד רצף של מכות חרב

ואז הוא היה מצליח לתת לי מכה והוא שם הגנה ברגע שהוא עשה את זה אני מתרחק אחורה ובורח ממנו לאיזה 20 שניות ומתחמק מההתקפות שהוא זורק עליי

מחכה כמה שניות עד שיעבור לו קצת הקסם של ההגנה ואז נכנס שוב פנימה לרצף של מכות חרב וקסם של הלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משחק על HARD?

התחלתי בEASY והעלתי לNORMAL מהר מאוד.

אחרי שNORMAL נהיה קל מדי, עברתי לHARD.

ועכשיו אני בINSANE וזה עדיין די קל.

כשמשקיעים את הTALENTS במקומות הנכונים (לנזק והגנה) ושמים בהם GREATER MUTAGETNS, ויוצרים/מוצאים את החרבות ושריונות הכי חזקים ומשדרגים אותם בשידרוגים הכי חזקים, זה INSANE לא לשחק בINSANE.

הכל טוב ויפה חוץ מהקטע שאם מתים אי אפשר להעלות שמירות של אותו משחק.

ובגלל זה חזרתי לHARD. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה התחרפנתי מהמערכת של הקרבות אבל עכשיו אחרי שמתרגלים זה ניהיה בסדר...עדיין אני מעדיף את המערכת של המשחק הראשון, זה מרגיש לי יותר מדי WANNABE GOD OF WAR גרוע.

מישהו יודע איפה נמצא הגמד של הפוקר Einar Gausel?

עלול להכיל ספויילר:

ואיפה נמצאת Malena אחריי האמבוש במפל?

יש גמד עם חנות ספרים מול הנפח, אני חושב שזה הוא (תיכנס לבית שלו)

לגבי השאלה השנייה, היא ברחה לאיפה שהבית משוגעים ההרוס. אל תרד למטה, היא מאחורי פינה בקיר על ראש הגבעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה חמורה! מאז שהגעתי לדרגה 11 בערך אני לא יכול לבחור TALENTS/כשרונות חדשים...כשאני נכנס לעץ הכשרונות זה לא מאפשר לי לבחור בכשרון חדש...מה אני יכול לעשות?

וגם בטעות הרגתי איזה מוכר אחד ועכשיו כל פעם שאני עובר ליד המקום [וזה מקום שחייבים לעבור לידו הרבה] הוא קם לחיים ומכניס אותי לקרב איגרוף מולו...

שתי הבעיות ממשיכות גם לאחר שיצאתי ונכנסתי למשחק מספר פעמים. :s07: :s07: :s07: :s07: :s07::bash: :bash: :bash: :bash: :bash::nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיטת הלחימה במשחק פשוט לא מוצלחת לדעתי. עם כ ל השדרוגים, מלכודות ומה לא זה מסתכם בלבודד אויבים מתוך קבוצה, להזיק להם כמה שאפשר, לברוח וחוזר חלילה. פשוט מוציא את החשק מהמשחק. המפתחים לקחו את היקורות על שיטת המשחק המוגבלת של המשחק הראשון ברצינות, אבל בחרו בפתרון גרוע מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...