The Witcher 2: Assassins of Kings- הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher 2: Assassins of Kings- הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 410
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני למדתי כמה מהלכים באגרוף מגרלט אף אחד לא יכול עליי :D

תגידו יש לי 3 talent point ואני לא יכול לבזבז אותם

3 מה path סגורים בפניי

רק ה training פתוח וגם שם אני כבר לא יכול לשדרג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החידות בחלק השלישי של המשחק שצריך לכבות סימנים אדומים על הקיר בסדר מסוייםאני לא רואה שום קשר כלשהו בין הרמזים לפתרון 0o הממ הסימנים תמיד אותם סימניםהרמזים לא קשורים לכלום..אני חושב פתאום אולי זה קשור לאות הראשונה בכל שורה וכל סימן הוא אות אולי נלך ננסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השידרוג עובד בשרשרת.

אתה לא יכול לקחת TALENT שאין לך שביל פעיל אליו.

ברור לי שצריך לשדרג כמה יכולות בעץ

רק שהגעתי למצב שאני לא יכול לשדרג יותר

יש לי 3 talent

אתה בטוח שלא צריך להגיע לדרגה מסוימת בשביל להמשיך לשדרג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח להשתמש בArmor Enchancments... כתוב בtutorial משהו שאני צריך שריון עם expansion slots, אבל אני לא יודע איפה אני רואה/לא רואה את זה על השריון. גם שריונות יקרים שיש אצל סוחרים אני לא מצליח להבין אם יש להם expansion slots או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשריון או חרב שיש לה סלוטים יש נקודות קטנות ליד והם ריקות

אחרי שאתה ממלא את המקומות הריקים הנקודות הופכות לבנות

יש דברים עם סלוט אחד יש עם שניים והכי הרבה שראיתי זה שלושה

סתכל בצילומי מסך ששמתי 2 הודעות למעלה רואים את הנקודות ליד השריון והנשק

אתה פשוט גורר את הדברים שאתה רוצה וזורק אותם ישר על השריון ואז הוא שואל אותך האם לשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק באמת משובח וכיף

לא משעמם המשחק ממש לגוון כל הדרך

נראה מעולה באמת השקעה בסביבות ברמה הגבוהה ביותר

דברים שאפשר להתווכח עלייהם

אחד זה שבמהלך כל המשחק השתמשתי בשיקויים מעט מעוד פעמים

כמה פעמים שיקויי לחושך וכמה פעמים בודדות שבאמת היו לי הזדמנויות השתמשתי בשיקווים שמשפרים קצת את החרב

עוד דבר זה שהכמות חרבות \ שיריונות שהחלפתי במשחק היא נמוכה משמעותית ממשחקים אחרים בסגנון

כל המשחק השתמשתי באולי שלושה שריונות - התחלתי ואז שדרגתי ועוד פעם אחרי זה

כנל לגבי החרבות השתמשתי במשהו כמו שלושה

עכשיו אני לא יודע אם זה חסרון או יתרון כי אם חושבים על זה כמה אפשר לשנות כבר בהיצע של חרבות בתוך המשחק ובפרמטרים של השריונות למיניהם

אפשר להגיד שזה שמשתמשים במספר מועט יחסית לאורך כל המשחק נותן תחושה יותר אמיתית ויותר רצינית

כנל לגבי הקטע של השיקווים

כנל אלכימיה יצרתי פצצות ושמנים לחרב אבל פעמים ספורות

תאמת שאני חושב על זה המידת שימוש דווקא הגיונית

לגבי השדרוג של היכולות לדעתי הבחירה היא ממש קלה כל מה ששדרגתי היה העץ של ה MAGIC

האלכימיה לא שווה לשים שם נקודות והיכולות של החרב לא מספיק מושכות לעומת היכולות בעץ של הקסם

הייתי שמח אם היו קצת יותר קרבות במשחק הזה הכל היה מאוד מידתי וזה דבר טוב חשבו על כל קרב קטן

אבל קצת היה לי חסר להרוג אוייבים בספאם ולהנות בנקודות מסוימות

אני יכול להגיד שאף פעם לא שחקתי במשחק כזה

כל המשחק האחרים בסגנון אתה משחק בתור קבוצה כמו ב DA

וגם אין לך שליטה על הקרב אלא אתה רק מסמן מטרות מפעיל יכולות ודואג להשאיר את כולם בחיים

פה כל האלמנטים האלו לא קיימים ובמקום כל זה אתה ממש נלחם זה אין להשוות לעומת DA רמה אחרת

פה אתה סולו והביצוע משובח

גם כן לפי מה שאני רואה יש מלא צמתים במשחקים שאם אתה לוקח כיוון אחד כל המשחק משתנה

למשל הדמות של "רואץ" בכלל כמעט לא ראיתי כי בחרתי ב ELF אני מניח שזה היה בקטע שהוא מבקש את החרב שלו בחזרה

כנראה נשחק שוב פעם עוד איזה תקופה

אגב הקרב של הדרקון יפה בהתחלה היה לי קשה עד שהבנתי בכלל אפשר לנצח את הקרב הזה בלי מכת חרב אחתכל מה שצריך לעשות זה לבוא לו מהצד ולהשתמש בקסם הראשון שמהמם\מחשמל ואז לקפוץ אחורה ולחזור על הפעולה אפשר לסיים ככה בלי לקבל מכה אחת ובלי להתקרב אליו יותר מידי והסוף עם ליטו נתתי לו ללכתואז טענתי שמירה ונלחמתי בו איך אפשר שלא גם כן קרב נחמד

עריכה " יאוו הורדתי את הכלי הזה שאפשר להתעסק עם הקבצי שמירות גיליתי שיש לי 4.9 גיגה שמירות

שמרתי איזה 500 פעמים

תאמת ב DA2 הגעתי לאיזה 700 נדמה לי

מוחק הכל חוץ מכמה שמירות אחרונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...