משהו עוקב אחרי ה-HTC Sensation? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו עוקב אחרי ה-HTC Sensation?

EyEOnE

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע מה אתכם מעדיף את ה-ATRIX שמגיע עם חומרה מעולה ובזול.

לאחריו בגלל המחיר יושב לו ה-SGS2.

מקום אחרון חד ליבה 1.2ghz עם 1GB זיכרון RAM הלא הוא INFUSE.

(ה- G2X מכשיר מעפן לאללה חרא של איכות שמע,מוות פתאומי וריבוטים לא פוסקים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

davkl95 לאיזה מכשיר התכוונת? תאמין או לא יש אנשים שלא אכפת להם שה-BL שלהם נעול.

אם אני ההיתי עכשיו מחליף את האייפון4 שלי במכשיר אנדרואיד ,לי כן היה אכפת ..

הרומים של היצרניות הם לא בדיוק יצירת מופת , תראה את הAtrix הוא תקוע על Froyo ,לעומת זאת הG2x גם "תקוע" על Froyo אבל בזכות העובדה שהBootloader שלו ניתן לפתיחה (הוא לא מוצפן כמו אצל מוטורלה ) מאפשרת למשתמשים להתקין איזה רום שהם רוצים ,לדוג' CM7 שמבוסס על קוד המקור של 2.3.4 ונותן חוויה כמו של , עוד דוג' היא הGalaxy S ,עם התוכנה הדפוקה של סמסונג .. אתה יודע כמה יחידות היו נמכרות עם הBootloader שלו היה נעול ? זה דיי הצליל את המכשיר ,במיוחד רומים כמו MIUI שנראה לא רע וגם CM7 לדוג'

בכול מקרה לATRIX חוץ מזה יש את החסרונות שלו,יש לו מסך לא כול כך טוב אפילו בהשוואה לG2x ה"מקולל" כמו שתיארת אותו , תודות לPentile למרות הרזולוציה הגבוהה המסך ניראה פחות חד מכול מסך 800X480 רגיל ..למרות החומרה הוא לא מצלם ב1080P ... והחסרון האחרון הוא כמובן הMotoblur הטיפשי של מוטורולה .

מי שרוצה מראש לא להתעסק עם Root ורומים שיקנה לעצמו , תמיד מהיר ,תמיד נקי ,תמיד מעודכן ,בקיצור מעולה למשתמש הפשוט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאמין שימצאו דרך לפרוץ את המחסום שמוטורולה דחפו שם.

המכשיר שלעצמו אינו רע כלל,רק שלא מצאתי מכשיר סלולרי אחד מבוסס אנדרואיד (למעט ATRIX\INFUSE)

שהאפרכסת שלו בעלת ווליום גבוה ואיכותי מספיק גם בסביבה רועשת,עם ה-HTC TOUCH HD שהיה לי

גם במקום הומה אדם שמעתי מצוין,חבל שאין מכשירים עם אותה רמת שמע.

מכשיר נוסף שלא נכלל בקטגורית האנדו הוא דווקא הנוקיה N8 איכות הסאונד באפרכסת מעולה וגבוהה מספיק.

חומרה חזקה מספיק להריץ סרטי 720P ללא גיהוק עם יציאת מה שהופך אותו למדיה סנטר נייד.

אם היה עליו אנדו הוא היה נחטף..אוי ממש ראש בקיר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר זאת על סמך שהשתמשת בו? או מידע של מישהו שמכיר מישהו שיש לו את הפון?

השתמשתי בו כשעתיים לערך,המערכת זורמת בצורה חלקה בלי גיהוקים מריץ תכני HD בקלילות,ממשק המדיה סנטר שלו

ממש מעולה הרמקול זהה לרמקול של סדרת המיילסטון וכך גם שאר תכונות הסאונד.

-------------

אוסיף דבר נוסף עליו שהוא ממש LETDOWN לא נפתרה לחלוטין בעית השמע בשיחות,הבעיה נעוצה במיקרופון השני

ליד קורא טביעות האצבע הוא סתום שם בחומר כמעט לגמרי זה פאק מהמפעל בכדי לתקן זאת יש להוריד את השכבה

והכול מסתדר מדובר רק במכסה האחורי של המכשיר כך שלא אמור להיות נזק כולשהו.

Motorola-Atrix-4G-battery.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך הבינוני, סירוס יכולות הצילום, המערכת העדיין לא מושלמת של , העיצוב הכללי שממש לא לטעמי, יחד עם העובדה כי הוא נולד כרעיון למכשיר מרכזי שיוכל לקבל שימושים נוספים שונים, דבר שעדיין לא ממש קורה באופן גורף בשוק ולא "נדחף" חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://reviews.cnet.com/smartphones/htc-sensation-4g-t/4505-6452_7-34640312.html?tag=TOCcarouselMain.0

ביקורת טובה ומעמיקה על המכשיר.

קיבל ציון יותר גבוהה משל הSGS2 למרות בעיות החיזה שלדעתי סתמיות, כי אף אחד לא יחזיק את הטלפון כמו שהוא מחזיק.

בכל אופן, הייתי מת לאחד כזה...

פותח הת'רד...כבר הזמנתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...