משהו עוקב אחרי ה-HTC Sensation? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו עוקב אחרי ה-HTC Sensation?

EyEOnE

Recommended Posts

לאיזה תאריך אפשר להאמין?

ב-Handtec פורסם שצפי ההגעה הוא ב-8 ליוני.

ב-Clove פורסם שצפי ההגעה הוא ב-27 ליוני.

ממה שהבנתי ש-2 החנויות האלה נחשבות מבין הטובות באנגליה והרבה ישראלים מזמינים דרכם.

בנוסף קיימת העדפה לכיוון Clove עקב יתרונה מבחינת שירות הלקוחות שהיא מספקת לצרכן.

ובעבר הודיעו ש-Handtec לא פרסמה תאריכים נכונים.

האם הגיוני שבין שתי החנויות האלה יהיה הפרש של 19 יום בהגעה של מוצר חדש או שזה סוג של רמאות מצד Handtec כדי לגרום לצרכנים להזמן דרכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם אומרים שאפשר לסמוך על Handtec שבאמת יגיע אליהם לפני?

אני לא מאמין שהם ירשמו סתם, אבל אני לא הייתי סומך על זה ב100%.

למרות שאם יש לך התנסות מוקדמת איתם אז אולי אתה מכיר אותם יותר טוב ממני...

מסך (הרבה) פחות איכותי. פחות זכרון אחסון. מצלמה פחות איכותית. לא אוכל MKVים (?!). מחיר דומה (?!).

אתה בטח מדבר על הSGS2

מסך פחות איכותי....לא בהרבה.

הS-LCD החדשים של HTC הם מעולים לא כמו S AMOLED אבל לHTC יש רזולוציה של 540 על 960 לעומת 480 על 800 שזה גם חשוב.

פחות אכסון?! עד 32 ג'יגה (כולל 8 בחבילה) לא מספיק?! חחחח..

לא אוכל MKV.... לא טוב, נכון. אבל לא קריטי.

מחיר דומה....?

אתה מקבל טלפון ברמת גימור גבוהה בהרבה מחתיכות פלסטיק, בנוסף למצלמה טוב יותר, וכמובן בנסוף לSense המהולל שלהם.

כתבה מעניינת שמצאתי על השוואת המסכים שלהם :

http://www.fonehome.co.uk/2011/05/09/galaxy-s-2-super-amoled-plus-vs-htc-sensation-qhd/

הבעיה היחידה לדעתי זה שהסוללה היא רק 1520 mAh לעומת 1650 mAh , אבל צריך קודם לראות ביקורות כדי לדעת על חיי הסוללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ניסיון אישי איתם.

נתקלתי בהודעות שאנשים ציינו שהיו ל-Handtec מכרים שפרסמו תאריך מוטעה במטרה למשוך קונים.

זה מה שראיתי..

http://www.gsmarena.com/htc_sensation_gets_priced_on_preorder_in_the_uk_500_quid_simfree-news-2634.php

תלחץ על הSource למטה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפח האחסון הפנימי של ה-Sensation הוא רק 1GB (עד 32GB זה בכרטיס microSD), ובבקשה אל תגיד שאין הבדל בין השניים..

אבל פרט לכך, בהחלט מדובר במכשיר מעניין מאוד..יהיה מעניין לראות איך ה-Mali של הסמסונג יתחרה מול ה-Adreno 220 שקוואלקום כל כך משבחים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר שתי חנויות בריטיות מקבלות מלאי לקראת סוף יוני [Clove/Play].

מעניין איך דווקא Handtec לפי מה שהם טועים השיגו מלאי לקראת תחילת יוני.

צריך יהיה לעקוב עוד כמה שבועות למה כרגע זה עושה רושם עלי שהם סתם פרסמו תאריך שכל קצרי הסבלנות ירכשו דווקא דרכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפח האחסון הפנימי של ה-Sensation הוא רק 1GB (עד 32GB זה בכרטיס microSD), ובבקשה אל תגיד שאין הבדל בין השניים..

אבל פרט לכך, בהחלט מדובר במכשיר מעניין מאוד..יהיה מעניין לראות איך ה-Mali של הסמסונג יתחרה מול ה-Adreno 220 שקוואלקום כל כך משבחים..

בטח שיש....

אני בלי למצמץ הולך על הSensation .

לדעתי הזיכרון הפנימי לא קריטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטח מדבר על הSGS2

לא...

ה SLCD (יום יבוא ואנשים יבינו שמדובר ביצרנית - או יותר נכון, מיקסוס של כמה יצרניות, ולא בטכנולוגיה) הוא TFT לכל עניין ודבר.

כבר ענו לך על האחסון - מעדיף אותו כמה שיותר גדול, וכמה שיותר מובנה. תמיד "חוסכים" בקטע הזה, לא ממש ברור לי למה.

בתור בעלים של HD2 לשעבר, הרשה לי לחלוק על הטענה ש יודעים לבנות מכשירים חסונים, להבדיל מיצרניות אחרות.

אגב, בת'ראד אחר לא רמזת שאתה הולך להתחדש באייפון 5?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר שתי חנויות בריטיות מקבלות מלאי לקראת סוף יוני [Clove/Play].

מעניין איך דווקא Handtec לפי מה שהם טועים השיגו מלאי לקראת תחילת יוני.

צריך יהיה לעקוב עוד כמה שבועות למה כרגע זה עושה רושם עלי שהם סתם פרסמו תאריך שכל קצרי הסבלנות ירכשו דווקא דרכם.

זה רק בשביל למשוך קונים

במידה ותזמין מהם, צפה למייל על עיכוב במשלוחים שיתיישר עם שאר החנויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...