משהו עוקב אחרי ה-HTC Sensation? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו עוקב אחרי ה-HTC Sensation?

EyEOnE

Recommended Posts

לא...

ה SLCD (יום יבוא ואנשים יבינו שמדובר ביצרנית - או יותר נכון, מיקסוס של כמה יצרניות, ולא בטכנולוגיה) הוא TFT לכל עניין ודבר.

כבר ענו לך על האחסון - מעדיף אותו כמה שיותר גדול, וכמה שיותר מובנה. HTC תמיד "חוסכים" בקטע הזה, לא ממש ברור לי למה.

בתור בעלים של HD2 לשעבר, הרשה לי לחלוק על הטענה ש HTC יודעים לבנות מכשירים חסונים, להבדיל מיצרניות אחרות.

אגב, בת'ראד אחר לא רמזת שאתה הולך להתחדש באייפון 5?...

לא בא לי להתחיל את הוויכוח הזה גם פה.

אני רק אמרתי שלדעתי עדיף לחכות לאייפון 5 מאשר לקנות SGS2 עכשיו.... וזהו.

במקביל, אני מאוד אשמח למכשיר של HTC, שוב כי לדעתי אני חושב שהם הטובים ביותר בעולם האנדרואיד.

ועכשיו לעניינינו..

אני חושב שאתה צודק בקשר למסך, אבל לא משנה איך קוראים לו, יש לו רזולוציה יותר טובה וצבעים לא רעים בכלל, כמובן לעומת הS .

אחסון, לא יודע אם יש הבדל בין 8 ג'יגה בכרטיס או שמובנה. לך זה יהווה קריטריון בקנייה?

בקשר לאיכות בנייה...אני באמת אשמח לשמוע למה אתה חולק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

desire s ו incredible s שזה 2 המכשירים האחרונים שHTC הוציאו, יצא שCLOVE פרסמו תאריך מאוחר יותר, אבל התחילו למכור לפני התאריך המקורי

בנוגד למסך, בIANDROID מישהו כבר הספיק להחזיק גם את הסנסיישן וגם את הSGS2 אחד ליד השני ולשחק איתם רבע שעה בחנות, ולטענתו ההבדלים באיכות התצוגה בלתי מורגשים (מצד אחר לא היה בשמש ישירה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

desire s ו incredible s שזה 2 המכשירים האחרונים שHTC הוציאו, יצא שCLOVE פרסמו תאריך מאוחר יותר, אבל התחילו למכור לפני התאריך המקורי

בנוגד למסך, בIANDROID מישהו כבר הספיק להחזיק גם את הסנסיישן וגם את הSGS2 אחד ליד השני ולשחק איתם רבע שעה בחנות, ולטענתו ההבדלים באיכות התצוגה בלתי מורגשים (מצד אחר לא היה בשמש ישירה)

נתון מעניין מאוד.

אני מת כבר להשוואה טובה בין שניי הטלפונים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי מהם עדכון במייל ;D

DESIRE S:

אאל"ט בהתחלה היה רשום שימכר ב18 לאפריל, ב4 באפריל הם שלחו לי אימייל שהוא כבר במלאי

WILDFIRE S:

אאל"ט היה רשום בAMAZON\CLOVE בסביבות ה16-23 זמן הגעה, ב2 למאי כבר היה להם במלאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקווה מאוד שעם ה-Sensation יהיה אותו הסיפור.

נרשמתי לעדכונים ב-Clove משום מה לא קיבלתי מהם שום מייל עדין לגבי העדכון של המחיר והתאריך שהמלאי יגיע אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקווה מאוד שעם ה-Sensation יהיה אותו הסיפור.

נרשמתי לעדכונים ב-Clove משום מה לא קיבלתי מהם שום מייל עדין לגבי העדכון של המחיר והתאריך שהמלאי יגיע אליהם.

חחחח אתה להוט על המכשיר כמו משוגע :silly:

מבין אותך תאמין לי :xyxthumbs: ...

תפרסם וביקורת שלך כשתקבל אותו =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...