קניית טלוויזיה LCD -ואגרה - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית טלוויזיה LCD -ואגרה

Imtheman

Recommended Posts

רשות השידור מתנהלת כמו עסקי המאפיה.

גם אם אין לך שום וטיונר אתה עלול לרדוף אחריהם המון זמן כדי שיפסיקו לגבות ממך.

ועד אז המערכת שלהם תיכנס בך ביעילות ואכזריות מופלאה אם לא תשלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחרונה שבדקתי אסור לפקיד או לכל אדם אחר אפילו ראש ממשלה להכנס לבית ללא רשות אלא אם כן יש בידו צו חתום של שופט וגם רק אז בליווי שוטר.

האנשים האלה תחמנים. הוא לא יגיד לך "אדוני, אני פקח רשות השידור", אלא ימציא תירוץ כלשהו, ורוב האנשים רוב הזמן לא נמצאים ב"כוננות ספיגה", וסביר להניח שיתנו לו להיכנס בלי לחשוב יותר מידי.

במקרים מסוימים, זה בכלל לא רלוונטי. יש לי מכר, נגיד ששמו דני, שהצהיר לרשות השידור שהוא גר עם ההורים (שקר, כמובן), ופשוט לא שילם אגרה במשך שנים. אז החבר'ה מהרשות שלחו מישהו לבית הוריו לבדוק. אותו מישהו כמובן לא מזדהה כנציג כזה או אחר, אלא פשוט שואל "איפה דני", אז אימו של דני, בשיא התמימות והטבעיות אומרת שהוא לא גר אצלם כבר שנים (מה שנכון). והופ - נתפס דני. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו תמימות יש לאנשים.

כאילו שרשות השידור צריכים לבדוק לפני שהם מתחילים לגבות אגרה.

קודם כל הם מתחילים לגבות.

אחרי זה לך חפש מי ינענע את מי.

לפעמים יותר קל ונוח לקנות ולהתחיל לצפות בטלוויזיה מאשר לבטל את גביית האגרה.

ובהתחשב בכמות הזמן והעצבים שאנשים היו צריכים להשקיע כדי לעצור את הגבייה הלא מוצדקת, אולי זה גם יוצא יותר זול.

מזכיר לי את הזוג שעבר לגור ביחד וקיבל כפל תשלום לאגרה.

לא רק שלא ביטלו להם אחרי בירוקרטיה ארוכה במהלכה חלק מהגורמים הודו שזה לא אמור להיות ואמרו שהעניין יסודר.

זה גם הגיע למצב שבסופו של דבר עיקלו להם.

עשו פרק כלבוטק על הגביה האגרסיבית של רשות השידור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה רמות של "גביה". לשלוח למישהו שובר "נא שלם אם יש ברשותכם מקלט" זה לא אותו דבר כמו לשלוח למישהו הודעה "יש לך חוב של כך וכך - שלם אותו או שנפתח בהליכים".

לדעתי עד אשר הם לא הוכיחו כי יש ברשותך מקלט (או עד שלא הודאת בקיומו בכך שהתחלת לשלם) הם לא עוברים מהפאזה הראשונה לשנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...