למה הצרכן הישראלי נשאר פרייאר ומטומטם - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה הצרכן הישראלי נשאר פרייאר ומטומטם

momi2004

Recommended Posts

מה עשיתי עם הטלפון שלי היום:

1. השתמשתי בהוט-ספוט כדי להתחבר מהלפטופ בעבודה כדי לקרוא מאמרים.

2. ניגנתי MP3 דרך למערכת באוטו מבחוץ כשעשיתי על האש ביער.

3. השגתי לקוח חדש שיכניס לי בערך 1500 ש"ח בחודש דרך שיחה בWHATSAPP עם אחד מהקונטקסט.

4. צילמתי בHD

5. דיברתי במסנג'ר, סקייפ וWHATSAPP ונמנעתי לחלוטין מכל חיוב על SMS או שיחות.

6. השתמשתי בCALL FILTER כדי לסנן SMS ושיחות ממטריד. למשך חצי יום לא שמעתי לא ראיתי שום דבר נכנס לפלאפון, איזה שקט.

7. התחברתי עם LOGMEIN למחשב בבית כדי למשוך איזה סיסמא שהייתי צריך.

8. כמובן בהתאם למצב של ההטרדות שאני חווה, כל השיחות בטלפון מוקלטות באמצעות TOTAL RECALL למקרה שאני אצטרך להגיש תלונה.

9. הקפצתי מודעה ביד2

1. למה? אין מחשב נייח עם אינטרנט?

4. למה שאני אצלם ב-HD? מה כבר יש לי לצלם ביום שגרתי? בשביל צילומים יש לי אמיתית, לא צעצוע עם אופטיקה ב-1.90.

5. דיברתי בטלפון קווי על חשבון העבודה.

6. זה נקרא כפתור ניתוק. נסה פעם.

8. אפשרות להקליט שיחה יש גם בנוקיה שלי.

9. הקפצתי הודעה במחשב נייח בעבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. למה? אין מחשב נייח עם אינטרנט? לא

4. למה שאני אצלם ב-HD? מה כבר יש לי לצלם ביום שגרתי? בשביל צילומים יש לי מצלמה אמיתית, לא צעצוע עם אופטיקה ב-1.90. היא עלייך על הזמן ? המצלמה הטובה ביותר היא זאת שנמצאת עלייך כשמשהו קורה - ראה YOUTUBE.COM

5. דיברתי בטלפון קווי על חשבון העבודה. לא לכולם יש, לא כולם רוצים לדבר בטלפון, ולא כולם רוצים להתקע לכסא

6. זה נקרא כפתור ניתוק. נסה פעם. לך אתה תשתעבד לכפתור הניתוק 50 פעמים ביום.

8. אפשרות להקליט שיחה יש גם בנוקיה שלי. אז יש לך סמארטפון - אכלת אותה

9. הקפצתי הודעה במחשב נייח בעבודה. תאורטית אני יכול גם ללכת לאילת ברגל, לא צריך אוטו.

כמו שאתה רואה אתה מתעקש להיות אדם קדמון בשביל 700 שקל מיד 2 שאתה יכול להביא איזה .

זה לא שאתה שוקל אם לקחת משכנתא... אתה בכח משלם את אותו מחיר על טלפון הרבה יותר עלוב.

ב600 ש"ח אפשר להביא כמעט E72 עם כל האפשרויות שדיברתי למעלה ואתה מתעקש לקנות 5110 עם סנייק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה בואו נעזוב אם זה צעד טוב או רע מבחינת השינויים האחרונים במשרד התקשורות, נסתכל על זה חיסכון נטו.

אם אני צריך לקנות מכשיר בחברות הסלולר זה עולה לי יותך מאשר לקנות אותו בכול מקום אחר,והאחוז הזה עולה כול עוד יש לי כישורים למצוא מקמות זולים כמו יד 2 ,וכ'ד.

עכשיו לגבי בזיכוי אם אתה מתחרת אחרי נניח שנה סך התשלום שאתה צריך לשלם גבוה מהמחיר השוק ובטח ממחיר השוק התימני,חחח

בקיצור מי שגם ככה יודע שהוא הולך להיות בחברה 3 שנים והוא מוכן להסתכן בחוסר גמישות בעקבות ההתחיבות (לכאורה) אז סבבה לו, במידה ולא אז.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...