למה הצרכן הישראלי נשאר פרייאר ומטומטם - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה הצרכן הישראלי נשאר פרייאר ומטומטם

momi2004

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:xyxthumbs: אל תשתמשו בפלאפונים וזהו

גם ככה רכשה את בקרוב נוכל לעשות שיחות בחינם :D

לא הולם שום מודל עסקי של , אני מקווה שהיית ציני.

לנושא הדיון, נראה לי מגוחך. ב230 ש"ח אתה משלם גם תשלום חודשי על המכשיר וגם מקבל חבילה שבחיים לא תנצל את כולה של גלישה סמס ומס' דקות שגם אחותי הקטנה לא מסוגלת לנצל.

גם אני הייתי נגד כל הגימיק של הסמארטפון, אבל יש לזה המון יתרונות, החל מזמינות דרך נוחיות. העובדה שאפשר לתפור לך עסקה שאפשר שתהיה אפילו יותר זולה מהקיימת שלך היא לא פחות ממעולה.

וחוץ מזה, אני לא מבין על מה אתה מוחה, לא רוצה לא צריך. אף אחד לא הצמיד לך אקדח לראש ואמר תקנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוחות, ולא נוחיות.

אלא אם כן אתה משתין על הפלאפון שלך, למרות שאני בספק שהאחריות מכסה את זה... ::)

ואני לא מבין למה אנשים קונים פלאפון מחברה סלולרית.

חוץ מאנשים שבאמת ינצלו את ה-1000 דקות שיחה ו-1000 סמסים בחודש (כלומר, חוץ מאחותכם בת ה-15),

לשאר בני האדם ייצא הרבה יותר זול לקנות מכשיר בחנות פרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה תלוי מאוד בצרכים שלכם מהסלולרי

יש דברים שאפשר לקנות בנפרד היום ובלי התחיבויות

לדוגמה SIM ניטען לילדים שלא יפוצצו למי שיש ילדים את החשבון

במילים אחרות מאות שקלים למכשיר פשוט מחנות פרטית אולי אפילו משומש

ואז סים מיטען לפי הצורך בלי אף התחיבות או אפשרות חיובים צד שלישי

למי שצריך סלולרי לעסק שהאינטרנט מאוד חשוב בו והרבה בדרכים או בשטח יש הצעות אטרקטיביות מחברות הסלולר

לאחד כמוני שבקושי מדבר ולא חיב רשת סלולרית לאינטורנט אלה רק

אבל כן רוצה מכשיר מתוחכם -עדיף לקנות בחול

סך הכל עם סים פרי היום זה לא בעיה -ובלי התחיבות אומר שאפשר להחליף מכשירים מתי שרוצים

אני עדין מחכה שהתשלום על המכשיר הישן שלי יגמר וזה מעצבן מאוד שיש סלולרים הרבה יותר אטרקטיבים בשוק

עם היתי קונה בנפרד היתי מוכר אותו וקונה חדש בטיול לתאילנד -ככה גם לא היתי נדפק עם תשלום מפוצץ לחברת הסלולר

כי לא ידעתי שגם שיחות נכנסות מחיבות במחיר מוגזם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמצחיק הוא שלאנשים אין גרוש על התחת, אבל להתמשכן לחברה סלולרית בשביל , בכיף.

הרבה אנשים בארץ קונים את הציוד הזה, כאשר אין להם לא את האמצעים וגם לא את הצורך למכשיר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נשאר בדעה שסמארטפון זה צעצוע לילדים משעוממים בלי אגורה שחוקה או פריקים של טכנולוגיה שחייבים את "הכי חדש" או סתם כאלה שהולכים עם צו האופנה. אדם שעובד במשרד (רוב כוח העבודה המבוגר) אין לו שימוש למכשיר הזה. אינטרנט להפסקות יש במשרד ו- אפשר לקנות בגרושים. לקחתי מסלקום X3 טלפון דק ויפה. העברתי אותו למצב דור 2 כדי לחסוך סוללה וזהו. המכשיר משמש אותי בעיקר לשעון מעורר, יומן ומספר שיחות ביום.

האמת עכשיו שאני חושב על זה כמעט כל המנהלים בחברה משתמשים במכשירים פשוטים או E72. תחשבו על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנהל במקצועי ואת האייפון שלי קיבלתי מהעבודה, ותחשוב על זה.

כך גם בהרבה חברות נוספות.

מאז שיש לי אותו, אני בקושי מוציא את הלפטופ מהתיק, בקיצור מקל על החיים כשיש יום של פגישות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נשאר בדעה שסמארטפון זה צעצוע לילדים משעוממים בלי אגורה שחוקה או פריקים של טכנולוגיה שחייבים את "הכי חדש" או סתם כאלה שהולכים עם צו האופנה. אדם שעובד במשרד (רוב כוח העבודה המבוגר) אין לו שימוש למכשיר הזה. אינטרנט להפסקות יש במשרד ו- אפשר לקנות בגרושים. לקחתי מסלקום X3 טלפון דק ויפה. העברתי אותו למצב דור 2 כדי לחסוך סוללה וזהו. המכשיר משמש אותי בעיקר לשעון מעורר, יומן ומספר שיחות ביום.

האמת עכשיו שאני חושב על זה כמעט כל המנהלים בחברה משתמשים במכשירים פשוטים או E72. תחשבו על זה.

שהיתי בטיול בחול עם היה לי סמרטפון מהתחלה הוא היה יכול להוזיל לי את הטיול מאוד וגם לעשות אותו הרבה יותר טוב

היו הרבה מקומות עם WI FI שלא לדבר על חבילת מפות לGPS שהיתה יכולה לעזור מאוד

גם תוכנה כמו סקיפ היתה מורידה לי את החשבון לסכום הרבה יותר קטן

ככה שכן יש יתרונות לסמרטפון

זה שאנשים מתחיבים באלפי שקלים גם שאין להם גרוש על התחת זה עניין אחר

אנדרואיד סבבה מתחילים היום בבערך 1300 שקל בארצות זולות

וזה גם טעות של אנשים שישר קופצים מעל הפופיק למכשירים יקרים מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמצחיק הוא שלאנשים אין גרוש על התחת, אבל להתמשכן לחברה סלולרית בשביל , בכיף.

הרבה אנשים בארץ קונים את הציוד הזה, כאשר אין להם לא את האמצעים וגם לא את הצורך למכשיר כזה.

למה זה כל כך מכעיס אותך? אתה משלם את החובות שלהם לבנקים? גם אני חשבתי ככה שזה סתם צו אופנה, אבל בגלל שזה מאפשר ניידות מוגברת כל הזמן (לא תמיד חיובי, אבל מספק יתרונות) אז למה לא אם אתה משלם פחות לחברת סלולר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נשאר בדעה שסמארטפון זה צעצוע לילדים משעוממים בלי אגורה שחוקה או פריקים של טכנולוגיה שחייבים את "הכי חדש" או סתם כאלה שהולכים עם צו האופנה. אדם שעובד במשרד (רוב כוח העבודה המבוגר) אין לו שימוש למכשיר הזה. אינטרנט להפסקות יש במשרד ו-GPS אפשר לקנות בגרושים. לקחתי מסלקום נוקיה X3 טלפון דק ויפה. העברתי אותו למצב דור 2 כדי לחסוך סוללה וזהו. המכשיר משמש אותי בעיקר לשעון מעורר, יומן ומספר שיחות ביום.

האמת עכשיו שאני חושב על זה כמעט כל המנהלים בחברה משתמשים במכשירים פשוטים או נוקיה E72. תחשבו על זה.

מה עשיתי עם הטלפון שלי היום:

1. השתמשתי בהוט-ספוט כדי להתחבר מהלפטופ בעבודה כדי לקרוא מאמרים.

2. ניגנתי MP3 דרך למערכת באוטו מבחוץ כשעשיתי על האש ביער.

3. השגתי לקוח חדש שיכניס לי בערך 1500 ש"ח בחודש דרך שיחה בWHATSAPP עם אחד מהקונטקסט.

4. צילמתי בHD

5. דיברתי במסנג'ר, וWHATSAPP ונמנעתי לחלוטין מכל חיוב על SMS או שיחות.

6. השתמשתי בCALL FILTER כדי לסנן SMS ושיחות ממטריד. למשך חצי יום לא שמעתי לא ראיתי שום דבר נכנס לפלאפון, איזה שקט.

7. התחברתי עם LOGMEIN למחשב בבית כדי למשוך איזה סיסמא שהייתי צריך.

8. כמובן בהתאם למצב של ההטרדות שאני חווה, כל השיחות בטלפון מוקלטות באמצעות TOTAL RECALL למקרה שאני אצטרך להגיש תלונה.

9. הקפצתי מודעה ביד2

אני צריך את כל זה ? לא, לאנשטיין לא היה את כל זה והוא הסתדר.

זה שווה 1000 שקל ופותח לי עוד אפשרויות ועוד דלתות ביום יום ?? כן

אז דבר בשם עצמך.

אתה לא חייב להשתמש בזה כמו שערוץ 2 כופה עלייך להשתמש בזה (שחק אנגרי בירד, ותוריד את האפלטקציה של מאקו)

אם אתה אפילו קצת מבין בתוכנה אתה יכול לפתוח את זה למליון שימושים שערסים שמשחקים בציפורים בחיים לא ידעו.

אם אני אלך יותר רחוק, ההערה שלך דומה להערה של שמאלנים מאירופה כשהם שומעים על המצב בארץ.

והיא: " הישראלים כובשים את המסכנים "

מה הקשר ? בשני המקרים התקשורת וההייפ החברתי האכיל אותך משהו וגיבשת דעה לפי זה ולא לפי נסיון.

תקנה מכשיר ותהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה כל כך מכעיס אותך? אתה משלם את החובות שלהם לבנקים? גם אני חשבתי ככה שזה סתם צו אופנה, אבל בגלל שזה מאפשר ניידות מוגברת כל הזמן (לא תמיד חיובי, אבל מספק יתרונות) אז למה לא אם אתה משלם פחות לחברת סלולר?

א. כן, אני משלם פחות ולמעשה בכלל לא.

ב. גם אם לא הייתי, יש לי את האמצעים ואת הצורך במכשיר חכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שסמארטפון יכול להיות מאוד משתלם ולשדרג את איכות החיים שלהם פי כמה וכמה,אני מדבר על בעיקר אנשים שעובדים קשה בעבודה.

ויש אנשים שסמארטפון מיותר לגמרי בשבילם,שהם לא יגעו בו וגם ככה הם כל הזמן בקרבת מחשב/מרום נוח ללפטופ.

המסקנה פשוטה:מי שלא רוצה להיות "פראייר" פשוט צריך לעשות עם עצמו חושבים טוב טוב,ולראות האם יעלה לו באמת ובתמים את איכות החיים ויעזור לו בעבודה,או שזה יהיה סתם גימיק,שהוא קנה את זה כי הוא רוצה ולא כי הוא צריך.

בסופו של דבר זה נטו "רוצה או צריך?",ולצערי ברוב המקרים זה "רוצה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...