התלבטות בין מעבדים. - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין מעבדים.

RedHat_Lover

Recommended Posts

"הסלרון יותר חזק, לאת'לון יש באס יותר גבוה."

מיני מיייזר, איך הגעת לזה?

סלרון במהירות 1.2GHz עם מטמון מסורס, לעומת 1600+ שעובד ב1.4GHz עם באס גבוה יותר? המעבד הזה (של AMD) מגיע לביצועים של 4 1700 מגה הרץ!!! (למרות שהוא אמור להגיע לאלה של 1600)... ובוא נגיד שעם מאוורר נורמלי (VOLCANO 7) בקלות הוא יוכל להעלות עוד 100MHz או אפילו 150MHz. מה שלא יגיע הוא יהיה יותר מהיר מסלרון.

קודם כל זה לא היה מינימייזר.

הוא רוצה להמהיר את הסלרון ל-1.55 ומעלה, אז פשוט הנחתי שסלרון טואלטין במהירות 1.55 יהיה יותר חזק מאת'לוןXP במהירות 1.4 ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדין, אין דבר כזה יותר מהיר.

לדוגמא, בנקודה צפה האטלון יביס את הסלרון, וגם ברוחב פס- שזה אורמ כל השטויות עם דחיסת ודאו למשל.

יהיו דברים שסלרי ינצח, אבל אין דבר כזה יותר מהיר. יש ביצועים של בכל קריטריון וקריטריון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה זה TUXX עם אין לך עודף כסף ואתה רוצה ביצועים, כדי לך ללכת על הסלרון, אבל תן לי להציע לך משהו יותר חשוב משניהם

היום בעידן הגרפי המעבד כבר אינו הנטל העיקרי של המחשב, 1200 או 1400 אולי זה משהו אבל מבחינת הגרפיקה והמשחק

זה אולי מזיז אבל לא בהרבה, ככה שהפתרון הכי חשוב לך הוא כרטיס מסך טוב.

במקרה שלך קניתי סלרון 1.2 ולוח תואם וכרטיס מסך GF2 TITANIUM ולמחשב יש ביצועים נהדרים, ככה שללא כרטיס המסך

הטוב גם הסלרון וגם הAMD לא שווים גרוש.

אז תתפשר במחיר המעבד וקח כרטיס מסך טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, זה הפתרון שמציע הסלרון הזול, אפשרות השקעה בדברים חשובים יותר, ככמו כרטיס מסך, או אפילו כרטיס קול איכותי, ולא להוציא הכל על מעבד לוח וזכרון חדשים, שת'כלס יתנו לך ממש תוספת ביצועים קטנה ביחסית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין לך תקציב מוגל לך על הamd...

תיקח איתו abit וזיכרון טוב ותעשה לו oc מוטרף והסלרון ישאר מאחורה באבק.........

או שתיקח את הלוח החדש של msi שמבוסס על kt333 ויש אותו בבנדל בפלנדה והוא מגיע: הלוח, זיכרון pc2700 של ocz, ומעבד xp1600 או 1700 לא זוכר

וזה עולה 2200......

שווה לא?

אם אתה מדבר על Msi KT3 Ultra

אז מדובר בדור ביניים.

AGP X4 ולא X8.

USB 1.1 ולא 2.0.

אמנם יש לו את הצ'יפסט KT333 אבל הלוחות מבוססי KT333 האמיתיים צריכים כבר להגיע לארץ.

אני גם קונה מחשב ואני מחכה שיגיעו כבר.

להשוואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...