התלבטות בין מעבדים. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין מעבדים.

RedHat_Lover

Recommended Posts

טוב, קודם כל אני רוצה להגיד שאני לא משחק הרבה חוץ מאיזה שעתיים ביום ב-Quake וזהו בערך, אין לי תקציב מוגבל אבל אני לא רוצה להוציא הרבה, אני מתלבט בין לקנות Celeron 1.2Ghz להמהיר אותו ל-1.55+(בעיקר בגלל KoM שהשפיע עלי ;D) לבין Athlon Xp 1600+, אני יודע שזה לא בדיוק "כוחות" , אני חושב על סלרון יותר בגלל שכל המערכת תעלה פחות, זיכרון ה-SDRAM עולה פחות(לפחות בארץ), לוחות האם נחשבים "ישנים" אז הם עולים פחות ויש הבדל בין המעבדים של 45-50$ משהו כזה, ועוד ל- צרכים שהוא יותר יקר(לא חייבים אבל עדיף) וגם אכותי עולה דיי הרבה.

אז מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הסלרון יותר חזק, לאת'לון יש באס יותר גבוה."

מיני מיייזר, איך הגעת לזה?

סלרון במהירות 1.2GHz עם מטמון מסורס, לעומת 1600+ שעובד ב1.4GHz עם באס גבוה יותר? המעבד הזה (של AMD) מגיע לביצועים של 4 1700 מגה הרץ!!! (למרות שהוא אמור להגיע לאלה של 1600)... ובוא נגיד שעם מאוורר נורמלי (VOLCANO 7) בקלות הוא יוכל להעלות עוד 100MHz או אפילו 150MHz. מה שלא יגיע הוא יהיה יותר מהיר מסלרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין לך תקציב מוגל לך על הamd...

תיקח איתו וזיכרון טוב ותעשה לו oc מוטרף והסלרון ישאר מאחורה באבק.........

או שתיקח את הלוח החדש של שמבוסס על kt333 ויש אותו בבנדל בפלנדה והוא מגיע: הלוח, זיכרון pc2700 של , ומעבד xp1600 או 1700 לא זוכר

וזה עולה 2200......

שווה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי את זה?

אם אני לא טועה, הודעה זו היא התגובה הראשונה שלי בת'רד הזה.

ולנושא:

הסלרון הוא מעבד מעולה לאוברקלוקינג ועקב מחירו הזול מאוד (זכרונות SDRAM עדיין זולים יותר מזכרונות DDR) הוא פשוט מהווה קנייה משתלמת מאוד לאנשים שמחפשים מערכת Low-Mid Range.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.. מחירי ה-SDREAM במקרה כעת נמצאים בכזה מחיר גבוהה, עניין של חודש פחות וזה מסתדר בחזרה...

LOW END ? בוא נגיד שאם הוא רוכש לעצמו לוח איכותי, ומעבד סלרי 1100 למשל, ומצליח להביא אותו לבאס יפה של 133, או 140 מגה הרץ אפילו, זאת מערכת הרבה יותר חזקה מ-LOW-MID END, שיהיה כאן ברור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOW Range זה מערכות כמו סלרון שלא עברו אוברקלוקינג (בסביבות ה1-1.1 גה"צ) והסלרון הוא אחלה מעבד בשביל זה.

מערכות Mid Range הן מערכות סלרון שכן עברו אוברקלוקינג ומשתווים ברמתם למעבדי האת'לון הנמוכים.

מערכות High End הן מערכות עם 1900+/נורת'ווד. תראה לי שמגיע לביצועים כאלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שרציתי לשמוע! scorpion למה אני צריך מעבד כזה חזק? אני הדגשתי שאני לא משחק הרבה חוץ מ-Quake האגדי! אבל תודה על הדעה.

אני הולך בדרכו של KoM! ממש שכנעת אותי... אתה יכול לדבר ב-ICQ? יש לי הרבה שאלות אליך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב כזה חזק....

למה להתעסק עם oc אם אתה לא צריך?

וזה גם לא מעבד "כזה" חזק.........

הוא מעבד מעולה במחיר טוב הלוח והזיכרון זה משהו אחר.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...