ויסוצקי - הבריון השכונתי - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ויסוצקי - הבריון השכונתי

Art Tatum

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^ אני חושב שזה נאמר בצחוק. אבל בלי קשר, מוצרים אלקטרוניים אני חושב פעמיים אם לקנות משם. על אחת כמה וכמה, לא הייתי מכניס שום

דבר לפה מאיזה אתר סיני "מפוקפק".

בקשר לטענה של פותח הדיון, באמת המדפים מפוצצים בויסוצקי. לא חושב שהייתי מגדיר את זה כבריונות. אני עברתי לצמחים מהגינה ואם ממש אין לי כח, אז יש אחלה תיונים ל- pompadur. לטעמי, הרבה יותר מוצלחים מויסוצקי.

אין על הטעם הזה:

http://pompadour.it/it/prodotti/te-pompadour/green-tea-verbena-lemongrass/

לגבי גידול צמחים בבית: אני לא בטוח שזה יוצא יותר זול. נענע למשל, צריכה הרבה מאוד מים בשביל לגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו הפומפדור הזה שהוא די בסיסי יחסית לתערובות תה עשירות, יותר מורכב מכל סדרת התה הירוק של ויסוצקי.

ויסוצקי מורידים את הרמה של התה והאפשרויות האיכותיות יותר מהסופרים.

זה כמו שאסם לדוגמא יפעילו לחץ על הסופרים להעיף את רוטבי הסויה היפנים והסינים לטובת רוטב סויה תעשיתי מגעיל.

אף אחד לא יכול להגיד שזה יותר טעים וזה מה שאנשים רוצים.

אולי לא כולם מכירים או קונים את היפני אבל יש לא מעט אנשים שמעדיפים וקונים את זה (בגלל פוקושימה אנשים חטפו אותם בפאניקה לפני בעיות היבוא).

וופלים של לוהאקר למשל. תארו לכם שיעיפו אותם כי עלית רוצה לקדם את סדרת הוופלים החדשה שלהם: וופלים קלאסים בטעם של פעם.

אין מצב שהגן הסגור של ויסוצקי בטעם פאי לימון נמכר יותר מתערובות עשירות של חברות איכותיות.

חופשי אפשר להעיף חלק מהטעמים שלהם כדי לפנות מקום לדברים יותר טובים שאנשים מעדיפים ורוצים לקנות.

הסיבה שאני נלחם בעניין זה בגלל שזה אחד הדברים שאף אחד לא באמת ילחם בשבילו.

תה זה באמת לא הדבר הכי חשוב שיש.

ואולי דווקא בגלל זה ויסוצקי מצליחים להתחמק מהעניין.

אז הנה מישהו לא מוותר לכם ויסוצקי.

חכמים על חלשים.

נראה אותכם מול מישהו בגודל שלכם.

THE WAR IS ON

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה אותכם מול מישהו בגודל שלכם.

THE WAR IS ON

מישהו כאן צריך לחפש ייעוץ פסיכולוגי...

וחוץ מזה, ופלים של לוהאקר הם מגעילים ממש. אני לא מאמין שמישהו יכול לאכול את הזבל הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברכותי, הצלחתם לגרום לי אשכרה לבדוק איזה סוגי תהה יש לי בבית, וככה,

אף פעם לא שמתי לב איזה תה יש, כי בשבילי הכל אותו ***

מסתבר שיש תה ויצוסקי, אחד תה ירוק רגיל ואחד חליטה של משהו דוחה.

יש גם ליפטון לימון, פירות יער, וליפטון רגיל.

הדבר המעניין שמצאתי זה מלאי התה שההורים שלי הביאו בעצמם מסין :jump:

מדובר לרוב בתה ירוק, אבל גם מצאתי קופסא גדולה של עלים מיובשים של תה יסמין :o בחיים לא טעמתי, אולי נטעם קצת :P

הכל תה איכותי במיוחד ;D

בנוגע לDX, אני מאמין כי לא תיהיה בעייה לקנות את התה מחו"ל, הרי אין בעייה עם מתכות, כי אין מתכת בתה, וגם ככה רוב הדברים בכלל לא נפתחים (בכל הזמנותיי מסין, גם האלה שעלו 430$)

אני רק אומר כי זאת אופציה שניתן לקחת לשיקול, יש שם חבילות שיחזיקו לחודשים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

art tatum (ארטיום נכון ?), תגיד, מאיפה אתה משיג CELESTIAL SEASONING ? כי אני טעמתי את זה רק פעם אחת, אצל משפחה של חברים, וזה היה במקרה ולא שאלתי בטפשותי מאיפה להשיג כזה.

בתור אדם ששותה לפחות 2 כוסות גדולות של תה כל יום (ובלי סוכר), להשיג אתה טוב זו מטרה שלי כבר הרבה זמן, אבל פשוט אף פעם לא יוצא לי לחפש באמת תה טוב (ואני לא מתכוון ללכת לחנויות שבהם אתה משלם מאות שקלים על תערבות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה בעצם התחיל הסיפור שלי עם ויסוצקי.

היה CELESTIAL SEASONING בכמה סופרים ושם בדרך כלל קניתי.

תוך שנה ויסוצקי שגם ככה שלטו על רוב שטח המדפים הוציאו עוד גרסאות של כל מיני זבל ואותו דבר באריזה אחרת.

ומי שעף מהמדפים כדי שויסוצקי יוכלו לשים את כל הסוגים שלהם זה בין השאר CELESTIAL SEASONING.

וזה לא איזה חברה לא מוכרת עם תה אקזוטי שאף אחד לא שותה.

כל מי שאוהב תה מכיר אותם וקונה.

אפשר להשיג אותם גם בחנויות הטבע וכו..

שם דופקים קופה על מי שכבר לא יכול למצוא את זה בסופר.

והסיפור הזה חוזר על עצמו איזה 15 שנה.

זה מופיע ונעלם מהסופרים שוב ושוב.

ולא בגלל שאף אחד לא קונה.

למרות שזה בהחלט פוגע במכירות שאנשים כבר לא מצפים לראות את זה שם.

וזה לא נמצא שם מספיק זמן כדי אנשים חדשים יכירו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לDX, אני מאמין כי לא תיהיה בעייה לקנות את התה מחו"ל, הרי אין בעייה עם מתכות, כי אין מתכת בתה, וגם ככה רוב הדברים בכלל לא נפתחים (בכל הזמנותיי מסין, גם האלה שעלו 430$)

הת'רד הזה רשמית הפך להיות תחרות "מי יותר הזוי/הוזה" בין art tatum לאור כהן....

אור, דברים בכניסה לארץ עוברים הרבה יותר מגלאי מתכות, בבקשה פשוט תסגור את הפה (המקלדת?) לפני שאתה כותב על דברים שאין לך מושג בהם, אין לך שמץ עד כמה מגוחך זה גורם לך להיראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים שרציתי להוסיף.

1. ויסוצקי היא חברה ישראלית בסך הכל, זה אומר שהכסף שלך מייצר מקומות עבודה בארץ. גם על זה צריך לחשוב לפעמים.

2. המתחרה שלה זה ליפטון שאני למשל לא מוכן לקנות בגלל שהיא שייכת ליונילבר שעושה ניסויים בבעלי חיים.

3. יש חנות תה מקסימה ולא יקרה בדיזנגוף ושווה לבדוק מה יש להם למי שאוהב

http://www.palaisdesthes.co.il/

4. למי שממש אוהב תה איכותי, אפשר להשיג בארץ את התה הגרמני של althaus הם עושים משלוחים לכל הארץ וגם אפשר לאסוף מנקודת איסוף בתל אביב:

http://www.neni.co.il/htmls/%D7%AA%D7%94_%D7%90%D7%9C%D7%98%D7%94%D7%90%D7%95%D7%A1_%D7%A7%D7%98%D7%92%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%AA.aspx?c0=14272&bsp=13440

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...