Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 30 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

אני לא מבין משהו אחד, איך אפשר בכלל להשוות בין MW ל BF??

שני משחקים שונים בכל צורה אפשרית, איך אפשר לשאול את עצמך שאלה כמו "אני לא יודע מה לקנות מהם"...אין קשר בין אחד לשני, אני מעדיף COD באופן כללי, אבל זה רק אני, ומצד שני לא פוסל שום אופציה של רכישת BF3, אם יש מגבלת תקציב כזו או אחרת אז זה משהו אחר,

ראיתי את הביטא, פשוט נוראית בכל מובן אפשרי, מבחינה גראפית ורמת תמיד הערצתי את BF וטענתי שלמפחתי COD יש המון מה ללמוד כדי להגיע לרמה הזו, אבל עדיין, בסופו של יום אתה רוצה לשחק, "להרכיב פאזל" ,ולא "להסתכל על תמונה יפה"....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבטא של BF3 מאוד מזכיר לי מאוד את MW2. כמובן שאין מה להשוות..הMW2 לא סופר אותו.

ראיתי כמה גיימפליי של MW3,וזה נראה טוב מאוד! שיפור של MW2 עם שרתים נורמליים...

נסחוב עוד קצת עם BC2 ונזרום ל MW3 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבטא של BF3 מאוד מזכיר לי מאוד את MW2. כמובן שאין מה להשוות..הMW2 לא סופר אותו.

ראיתי כמה גיימפליי של MW3,וזה נראה טוב מאוד! שיפור של MW2 עם שרתים נורמליים...

נסחוב עוד קצת עם BC2 ונזרום ל MW3 :)

אין שום שיפור מ-MW2 .

זה אותו משחק,חבילת הרחבה של Kill streaks ומפות.

MW3=Money wasted 3rd time.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי את אותו משחק, שנה לי קצת נשקים, תן לי מפות וקילסטריקים חדשים, תן לי שרתים מוקדשים - קניתי. כי זה שעות של הנאה שאני מחפש

+1

if it ain't broken, don't fix it

למרות שאני בטוח שנגלה הרבה שיפורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MW3=Money wasted 3rd time.

איך בדיוק?

MW1 היה משחק עילאי עם סינגל מדהים ורובם פה חרשו עליו

MW2 עם כל החסרונות שלו העניק פה לרוב החברים מאות אם לא אלפי שעות הנאה במשחק.

MW3 לא יצא עדיין אז לא שילמת ולא ביזבזת.

הראשי תיבות הללו חסרות תוכן ממשי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MW1 לא נתן לי הרבה שעות משחק, הוא נתן לי שנות משחק, קרוב לשלוש שנים שיחקתי רק במשחק הזה, נהניתי מכל רגע,

MW2 נתן לי ועדיין נותן לי המון שעות משחק,כמובן שהקהילה כבר גמורה אבל עכשיו זו לא אינדיקציה, יחד עם זאת, אני ו DJ ELECTRIC הלא הוא SUS-DUDE המהולל וגם HUGEMOUTH נכנסים ,לא פעם ולא פעמיים לסשנים מצוינים בMW2, אני יכול לומר בלב שלם ועם כל הבאסה על הקהילה של MW2 שזה המשחק שהכי נהניתי ממנו בכל הזמנים, הן מבחינת המשחק עצמו והן מבחינת הפלוגה הנרחבת שהקמנו פה :D

לגבי MW3, לא יודע מה יהיה, אבל מה שבטוח יהיה טוב, עברנו את BLACK OPS נעבור גם את זה ...

שנה טובה לכולם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה ש-MW3 לא יהיה טוב כמו קודמיו (לפחות)

לפי דעתי ה- Kill Confirm הולך להיות פופולרי מאוד , משהו חדשני כמו ש- Wager Matches היו אמורים להיות ב- Black Ops.

סליחה שאני משנה נושא , אבל נכון להיום לא ראיתי שום אזכור לפרייס ו/או SOAP ב- MW3 , אני מקווה כדי לא להרוס את ההפתעה.

מישהו יודע פרטים על הנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם אמורים להיות, אין סיבה שהם לא יהיו. כניראה שומרים אותם בסוד כי זה מעניין הרבה אנשים.

המשחק יכול להיות מאוד גרוע, צריך לזכור שאין הרבה אנשים שעובדים על המשחק הזה ועבדו גם על הקודמים. זה לא אומר שזה יהיה גרוע, גם על GOD OF WAR 3 עבדו אנשים חדשים והוא יצא מצויין (וגם 3 ניראה מצויין ומפותח על ידי אנשים אחרים).

אם המשחק הזה יצא טוב זה רק בגלל שהם בקושי יצרו טקסטורות חדשות או מודלים חדשים, הכל זהה למשחק הקודם. גם המנוע בקושי עבר שינויים. מצד אחד זה חרא מצד שני זה אומר שלא אמורה להיות פגיעת ביצועים ושיותר זמן הלך לדברים אחרים חשובים יותר.

Kill Confirm ניראה כמו ביצוע דיי עלוב, הדיסקיות גדולות מידי וניראות כאילו הוכנסו בכוח. אהבתי את הרעיון של לגרום לאנשים לזוז בכוח מהמקרום אבל הייתי מעדיף ביצוע ברמה גבוהה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק יהיה בסדר גמור וכל מי שאהב את MW2 ללא ספק יאהב גם החדש.

מה הבעיה עם הגודל של הדיסקיות ב Kill Confirm ?

מה אתה רוצה שיהיו בגודל של דיסקית אמיתית ושנתחיל לחפש אותן

אלא אם כן אתה רומז שקיים מוד חדש וסודי בשם Search for Diskiot

הרעיון עצמו מצויין ונועד למנוע מקאמפרים לרבוץ להם בנחת בחורים האהובים עליהם. לגבי הסנייפר נראה לי שהוא יקבל הנחה פה.

כי אחרת יהיה קצת מצחיק לצלוף באויבים ולהתחיל לרוץ בשביל לאסוף דיסקיות. ;D

בכל מקרה, לפי הגיימפליי שראיתי בכמה מקומות מבחינתי זה בדיוק מה שציפיתי.

לא הרבה שינויים, מלבד השרתים שחוזרים השאר אולי מינוריים וזה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^שמע אתה מגזים אחי..

אני לא מבין למה אתה אומר את כל הדברים האלה בכלל, הרי MW2 כן היה טוב ועל זה אין עוררין, מה ההבדל? חוץ משיפוצים אין פה שום דבר שונה,

אני מתאר לעצמי שאתה מדבר בדיוק על העניין שלא הוסיפו יותר מידי/ הפכו את המשחק לגמרי,

מי רוצה שיהפכו דבר כל כך טוב? אף אחד מכל אלה שנהנו מ MW2 לא רוצה בזה, תאמין לי...

דבר טוב לא הורסים, אפשר להוסיף ,לשפר, לשפץ, זה מה שיעשו, את החסרונות של MW2 יתקנו ב MW3, כמובן שהכל בתקווה, הציפיות לא גבוהות כי השינוי לא יהיה קיצוני, מצידי לקבל נשקים ,מפות חדשות וכמה מודים חדשים + פלטפורמת שרתים והייתי נשאר עם MW2 ,זה מה שיהיה לדעתי,

Sounds Good For me!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על Kill Confirm, לא על המשחק כולו. בקשר לזה שלא שינו שום דבר אין לי כל כך בעיה, הגרפיקה לא מעניינת אותי כל כך כי בכל מקרה אני לא מריץ על הגדרות גבוהות.

אם הם שפרו את השרתים, את הפינג, את ה HIT REG וכו' אני בטוח שהמשחק יהיה מצויין. אני מעט דואג בגלל המפתחים החדשים, שלא יהיה לנו עוד BLOPS.

אתם חייבים להודות ש Kill Confirm נראה מעט חובבני, דיסקית צהובה (או אדומה) גדולה שמסתובבת. לא משדר איכות גבוהה במיוחד, הייתי צעדיף ליראות משהו טיפה יותר מרשים ויותר אסתטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...