Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 25 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

MW2 . אצל אחי.

אבל זה לא משנה, אתה אולי חושב שכן יש השקעה והרבה שינויים, אני לא חושב כך. ברגע שהמפתחת תעשה כך א'. המשחק לא יצא כל שנה. ב'. תראה שגם ינסו לשחק שחקנים מושבעים של BF .

בגדול שחקן שאוהב משחקי FPS ,יכול לשחק בכל אחד שכזה אם הוא קצת ימשוך אותו, MW3 לא כזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני היקר, אני מכבד אותך ומעריך את הדעה שלך, קטונתי מלהתווכח איתך לאור גילך המופרח, זה מסביר לי את אהבתך לחייל שמנמן ואיטי, לא לכולם הטירוף והמהירות של קוד עושים טוב, בגיל מסויים זה אפילו עושה סחרחורת לדעתי, אמא שלי למשל לא יכולה לראות אותי משחק בזה, היא מסוגלת להקיא ,זה לא שיש לי בעיה עם BF בכלל, יש לי את כל הסידרה המקורית כולל חבילות, פחות התחברתי למהירות ולמפות הענקיות במיוחד שהחייל חייב דיאטה רצח ,רק סלטים הייתי נותן לו לאכול, אני ועוד הרבה כאן שיסכימו איתי כמובן מעדיפים את המשחק המהיר והמשוחק יותר, אחרי הכל זה משחק, אם החלום שלי היה להילחם באמת ושזה יהיה מציאותי, כנראה שהיום הייתי עסוק באיזה מעצר בשכם כסר"ן (לפי גילי) או משהו כזה, אבל לא, אני חושב שמשחק כשמו כן הוא, "משחק"...

אני חושב שאמרתי את שלי לגבי מחאת האוהלים של BF vs COD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מסכים עם סוס אני לא יכול להיות. גדלתי על המהירות של UT וזאת אני חושב הסיבה שאני כל כך אוהב את COD, כמה שיותר קטן כמה שיותר צפוף כמה שיותר מאתגר את החושים

Black Ops - Nuketown madness Ep.2 - Rage of the AUG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד לא אוהב את המלחמות האלו שאנחנו בעצמנו יוצרים כל שנה מחדש,מה הבעיה לשחק בשניהם?!

ואם מישהו מתחבר למשחקיות כזו או אחרת שיבחר בה,אין שום סיבה שבעולם להוריד מהערך של משהו שמישהו אחר אוהב ואתה לא,אלה אם כן זה בא מקנאה או רגש שלילי כזה או אחר.

אני זוכר את המשחק הזה שלך! פאק זה היה טירוף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

שום מלחמות האמת, חלילה, אני לא אוהב שאנשים מקובעים על משהו ומנסים לסחוב איתם עוד ולשכנע, אין טעם, אוהב שחורות? אל תסביר לנו ותנסה למשוך אותנו כי אנחנו אוהבים יותר לבנות, אז.....

וסוס? טירוף הסרטון הזה, אני זוכר אותו ,שיחקת אותה :yelclap:

thats what i'm talking about

the name is "Sharhoret for Old Guys"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני היקר, אני מכבד אותך ומעריך את הדעה שלך, קטונתי מלהתווכח איתך לאור גילך המופרח, זה מסביר לי את אהבתך לחייל שמנמן ואיטי, לא לכולם הטירוף והמהירות של קוד עושים טוב, בגיל מסויים זה אפילו עושה סחרחורת לדעתי, אמא שלי למשל לא יכולה לראות אותי משחק בזה, היא מסוגלת להקיא ,זה לא שיש לי בעיה עם BF בכלל, יש לי את כל הסידרה המקורית כולל חבילות, פחות התחברתי למהירות ולמפות הענקיות במיוחד שהחייל חייב דיאטה רצח ,רק סלטים הייתי נותן לו לאכול, אני ועוד הרבה כאן שיסכימו איתי כמובן מעדיפים את המשחק המהיר והמשוחק יותר, אחרי הכל זה משחק, אם החלום שלי היה להילחם באמת ושזה יהיה מציאותי, כנראה שהיום הייתי עסוק באיזה מעצר בשכם כסר"ן (לפי גילי) או משהו כזה, אבל לא, אני חושב שמשחק כשמו כן הוא, "משחק"...

אני חושב שאמרתי את שלי לגבי מחאת האוהלים של BF vs COD

איפה הכפתור LIKE פה??? :yelclap:

אני דווקא יחסית מבוגר (32) ואין לי בעיה עם המהירות של COD , בדיוק ההיפך , אני חייב אותה.

אין לי זמן להתחיל להיכנס לסיבוב של BF שעד שאני אשחרר ירייה שתפגע במשהו , כבר הילדים שלי יתעוררו לגן / בית הספר.

לאחרונה חברים שיכנעו אותי לשחק קצת BF , נחמד מאוד אבל זה לא COD.

נראה לי שיש לי את הסיסמה החדשה של BF : "נחמד מאוד אבל זה לא COD" :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

:xyxthumbs:

אני ציני עם הגיל כמובן, כן התכוונתי לזה שקשה להרבה אנשים עם הקצב המהיר, אבל זה לא קשור לגיל, תלוי באיזה גיל מדובר, מיותר לציין שרוב האנשים הוותיקים בMW2 דיי מבוגרים + ילדים, אני בן 26, כבר לא ילד קטן... אבל עדיין, אין טעם לשכנע אנשים בדעה שלכם, בואו נקווה שהמשחק באמת יהיה טוב. זה יותר חשוב מהכל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא מסכים עם מה שאמרתם על MW3 כשדרוג גדול ל MW2. מדובר בשינויים שלא יותר גדולים מהשינויים בין SOF2 רגיל ל SOF2 עם RPM MOD או PRO MOD. או בקיצור מדובר בהבדל בין משחק שיצא לתוספות שמודרים עשו לו.

המנוע הגרפי לא עבר הפעם אפילו נגיעה (בהשוואה להבדל בין MW ל MW2), רוב הטקסטורות הועברו מ MW2 ל MW3, הרבה נשקים הועברו מ MW2 ל MW3. בקיצור רואים שהפעם הם לא עבדו על המשחק שנתיים עם כוח עבודה מלא.

זה לא אומר שאני לא אקנה אותו ואשחק בו הרבה שעות, זה כן אומר שההבדל בין MW2 ל MW3 הוא כמו ההבדל שיש במשחקי . תיקונים ושיפורים, בלי שום תוספת.

גם המצב משחק חדש שהם הוסיפו ניראה חובבני ובגימור של מודר ולא של חברה רצינית.

נ.ב.

הקניה של המשחק מבוססת אצלי על כמה סמסטר א' יהיה קשה אז לא בטוח שאני אקנה איתכם את המשחק :P אני יודע שאני אהנה מזה, השאלה כמה זה יבוא על חשבון לימודים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית שכתבנו משהו על שיפורים? אני לא כתבתי שום דבר על זה, עוד מזמן, כשתחילו לדבר על MW3, אמרתי לעצמי "הלוואי והוא יהיה סוג של המשך לMW2 או MW1, לא צריך יותר מזה", והנה זה מה שהיה, מה רע בזה? אני עדיין נהנה עם כמה חבר'ה בSND של MW2, אז אם יהיה הכל מחדש ,אווירה חדשה, עוד דברים קטנים שיעזרו לזה להתרומם עוד, למה לא?

אני בעד :xyxthumbs:

60$ בקטנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב.

הקניה של המשחק מבוססת אצלי על כמה סמסטר א' יהיה קשה אז לא בטוח שאני אקנה איתכם את המשחק :P אני יודע שאני אהנה מזה, השאלה כמה זה יבוא על חשבון לימודים...

לא חושב שתוכל לחרוש, אבל עדיין תוכל לשחק, יהיה כיף,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DagdeGun הנכבד, אני לא מתווכח על משחקיות, כי כל אחד לטעמו.

מעניין מי כאן מנסה לערבב ( ראה את חברך. שמתם לב שחלק מהמקובעים פה קצת ילדותיים אל אף גילם )

אתה בן 26, אני בן 27

בBF2142 וBF2 החייל בכלל לא מרגיש שמנמן. אם כבר נכנסת לזה,אולי הוא לא מרגיש בדיוק כמו מCOD ,אבל זה גם לטובה, הוא לא צריך להיות צפרדע שקופצת למרחקים . BF3 למשל מטעימה קטנה מהאלפא מביא את תזוזת החייל באופן מתון מאוד.

עכשיו תתפלא, אף פעם לא התלהבתי מרכבים וכלי טיס, אף פעם לא ממפות גדולות ( לפחות לא מ32 שחקנים ) .

יש מספיק מפות סבירות בBC2 ורק בהם משחק. לא מפריע לי בכלל קצב מהיר, אוהב את השילוב .

לשחקני BF וותיקים אף פעם לא הייתה בעיה לשחק גם בCOD ולהיות מעולים ( בשבילנו זה קל כקרקס ), במצב הפוך זה קצת יותר קשה, למה כמעט תמיד אני רואה שחקנים מCOD שנגיד לא אוהבים את משחקיות של BF אבל הם גם לא טובים בו :silly: .

יש סיבות אחרות שלא מתחבר לCOD .

ברור ששחקנים וותיקים היו בגיל נכבד, אבל מה ממלא את הסיר, כמות של ילדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב ש BF עובד יותר טוב בלי כלי הרכב, אבל זה יותר כי אף פעם לא הצלחתי לשלוט על המטוסים וההליקופטרים :lol:

מי שאומר שהתנועה ב BF כבדה כניראה לא הספיק לבדוק את BF3 או לא באמת נתן לו הזדמנות (I am looking at you Simon :P ).

אני יודע טוב מאוד מה מפריע לך ב COD, במיוחד בחדשים. ההתאמות שהם עשו בשביל NOOBS הפכו את המשחק למאוד מציק, מלא נקדות לקאמפרים, רוב הציוד הנוסף (קליימור, C4 וכו') זה פשוט ZERO SKILLS אחד גדול ומשתמשים בהם יותר מידי, חלק מהנשקים חזקים בצורה מוגזמת בשביל שכל מתחיל ירגישו איתם נוח ועוד הרבה דברים דומים. גם לי זה מאוד הפריע בהתחלה אבל בסופו של דבר העדפתי את זה על פני הבעיות של BF שציינתי מספיק פעמים.

את האמת הסיבה היחידה שאני לא אקנה את BF3 וגם אמליץ לאנשים אחרים להתרחק מהמשחק הזה היא הרי הזבר ש EA בנו סביבו, גורם לי להרגיש שהם רציניים בקשר ל GAMING בערך כמו ש MS רציניים בנושא. צריך גם לזכור שאותם אנשים ששקרו לנו במשך שנים כשהם עבדו אצל MS היום עובדים אצל EA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכיוון הנכון . למשל נשקי צלף, כל כך חזק שזה בלתי הגיוני. לא יכול לשחק ככה, מטריף.

אם לא היה את סדרת BF ,אז אולי היה עלי להתרגל, אבל ברגע שיש BF שמתי את COD בצד .

אני מאמין שבסוף כן תקנה את BF3 . טוב, אחרי הביטא אני אגיד לך מה תחושתי לגבייך ;D .

אתה יודע בBF3 יש גם בחירה של מפות מוקטנות ועד 24 שחקנים - אקשן צפוף ומלחמה רגלית בלבד .( אני גם אוהב, כל עוד זה מבוסס BF ) .

נו, בכל זאת תתאפק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מפות קטנות כמו ב 2142 ויש גם TDM וכו'. אבל אם אני הולך לשחק TDM בכלל אין לי סיבה לקנות את BF ולא את COD :P

חוץ מזה לדעתי נצחו את המלחמה הזו ביום שהם אמרו STEAMWORKS, קל לשחק עם חברים, קל לעבור ממחשב למחשב, נוח, אנטי צ'יט טוב יותר, CHAT טוב יותר, זמין בשביל שיהיה אפשר לגלוש בזמן שכולם בלובי, אפשרות לשנות את הכינוי במשחק, לא צריך ברקע בשביל לשחק.

את האמת גם ELITE ניראה מצויין, ממה שראיתי הדברים בחינם יותר ממספיקים. גם אהבתי את ה LE, כולל ELITE לשנה מה שאומר את כל ה DLC בחינם ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...