Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 24 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

הוא דיבר על BF3 לא על MW3.

כמו שאמרתי BF3 יעבוד עם 9800GT,זה שהוא ניראה טוב לא אומר שהדרישות שלו גבוהות מידי. גם HARD RESET ניראה טוב והדרישות שלו סבבה.

מצד שני יש משחקים כמו BLACK OPS שלא ניראים מדהים ועובדים חרא. ניראה אם SH ומה שנשאר מ IW יוכלו לפתח משחק למחשב כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני יודע. יש כאן בלאגן . מצד איד חהריץ את המשחק שזה גם על הגדרות חלשות, ומצד שני להריג על הגדרות גבוהות

ואין לך מושג איך הוא ירוץ על הגדרות אולטרה ,כיוןן שלא היה מצב זה באלפא.

אפילו AA לא היה. היום להריץ משחקים בלי AA -זה לא בעיה קשה.

כמובן ,אני לא רומז שהמשחק יהיה כבד מהמצופה, פשוט איאפשר לדעת עדיין. אולי הביטא יתן כיוון ( אם היו הגדרות מפורטות ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי מאוד להאמין שזה יקרה עם מנוע כל כך מלוטש בעל ביצועים גבוהים, MW2 אפשר להריץ היום על מערכות מאוד בסיסיות

אני דיברתי על BF3

ולגבי מה שאמרת זה נכון וזה גם משאמרתי

MW2 שיחקתי על הנייד שלי עם מעבד T4200 2GBRAM וכרטיס מסך HD4530 שלATI

ושניסיתי לשחק בו BC2 על ההגדרות והרזולוציה הכי נמוכה זה לא עבר את ה20FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבוסס שרתים אבל לפי מה שהם אומרים הפעם הם לא יגבילו לחברה מסויימת, לפי מה שהם אמרו זה נשמע שהולך להיות כמו במשחקי מחשב ישנים יותר שכל מי שרצה יכל לפתוח שרת (כמו שיש במשחקים של VALVE וב BRINK, אפשר להוריד מ כלי לפתיחת שרת).

כמובן שזה לא משהו שאושר סופית, הם רק רמזו על זה והם לא בדיוק החברה הכי אמינה בעולם בדברים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נתקל פה בהרבה מרמור, למה כל החפירות של כמה הם טובים, וכמה אלה טובים, ומי בכלל יותר טוב... את מי זה מעניין באמת?

כל כך נוראי להוציא 60$ בשנה? לא נשמע לי כזה נורא, לקוד יש חסרונות ועל זה אין עוררין בכלל, אבל יש גבול גם לכמה שאפשר להתמרמר על חברה שבסך הכל רוצה להרוויח כסף כי אם אפתח את הפה על הקלמזיות והתחושה של ה200 קילו חייל ב BF3 לא אסיים לעולם, הרי מדובר פה בטעם אישי ולא במשהו אחר, כל אחד מעדיף סגנון אחר, כל אחד טוב במשהו אחר, אי אפשר להשוות בכלל,אחד אוהב בלונדינית והשני אוהב מולטית, אני רואה תמונה אחרת, כולם בפארטי/שרת יחד כבר ב8 בנובמבר, אז תפסיקו לבלבל את המוח ותביאו יותר פרטים על מה יהיה ומה לא, שבוע טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקר הוא לא בהכרח DEDI SERVERS או P2P, הNETCODE של TREYARCH פשוט גרוע ברמות ורואים את זה בבלאק אופס לעומת MW2 או COD4.

גם בשנים שלי בPC זה היה נכון, וגם עכשיו בXBOX אני רואה את ההבדלים בין MW2 לBO מבחינת חיבור ולאג.

טרייארכ פשוט לא יודעים לכתוב נטקוד נורמאלי...

הא DUDE, גם בשנים שלך בPC?

אחי, אתה כולה שלושה חודשים בXBOX, וגם פה יצאתי נדיב, הקהילה שם יותר טובה, זה ידוע, אבל עם כל הכבוד, הקטע של הסטיק למשחקי FPS פשוט מטונף לטעמי, וכן, ניסיתי, הצלחתי יפה, אבל עדיין, לא מרגיש כמו , זה כמו לנגן בגיטר הירו ואז לבוא ולמשש לס פול.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נתקל פה בהרבה מרמור, למה כל החפירות של כמה הם טובים, וכמה אלה טובים, ומי בכלל יותר טוב... את מי זה מעניין באמת?

כל כך נוראי להוציא 60$ בשנה? לא נשמע לי כזה נורא, לקוד יש חסרונות ועל זה אין עוררין בכלל, אבל יש גבול גם לכמה שאפשר להתמרמר על חברה שבסך הכל רוצה להרוויח כסף כי אם אפתח את הפה על הקלמזיות והתחושה של ה200 קילו חייל ב BF3 לא אסיים לעולם, הרי מדובר פה בטעם אישי ולא במשהו אחר, כל אחד מעדיף סגנון אחר, כל אחד טוב במשהו אחר, אי אפשר להשוות בכלל,אחד אוהב בלונדינית והשני אוהב מולטית, אני רואה תמונה אחרת, כולם בפארטי/שרת יחד כבר ב8 בנובמבר, אז תפסיקו לבלבל את המוח ותביאו יותר פרטים על מה יהיה ומה לא, שבוע טוב!

לא יודע אם הייתי יכול לנסח את זה יותר טוב.

60 דולר בשנה על משחק שאתם הולכים לשחק בו מעל מאה שעות זה כלום , תחשבו כמה זה יוצא לשעה.

אם אתם בקטע של מאבק חברתי ( ;) ) ורוצים לעשות בית ספר ליצרנים / משווקים , בבקשה , אין לי בעיה עם זה.

כל מי שטוען שמדובר ב-MW2 עם קצת פוליש ווקס , לא יודע על מה הוא מדבר ובטח לא ראה את המשחק בפעולה.

רשימת השיפורים במולטי , היא גדולה מאוד.

אני מציע שתקראו קצת , תלמדו קצת על המשחק ואז תבוא לבכות.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא התבלבל בין BF3 לBC2 .

צריך להכניס את כל סכומי הכסף ההולכים בשנה על משחקים. וכאן המשחק הזה מיותר מבחנתי, כמו תמיד.. . עד שיבוא היום שישקיעו ואז אנסה... . שחקני COD את BF3 ינסו, מדוע? כי הוא מאוד מושקע, כי הוא מחדש רבות על הקודם. אז שווה לנסות.

מי שממילא אוהב מאוד את המשחקיות (COD ), -ירכוש את המשחק גם אם יקבל את אותו מוצר פחות או יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חשוב הבלבול, הבנתם את הכוונה,אגב.

מה פשר המשפט הזה?

מי שממלא אוהב מאוד את המשחקיות (COD ), -ירכוש את המשחק גם אם יקבל את אותו מוצר פחות או יותר.

כי טוב זה לא נשמע, תבדוק מה אתה כותב לפני, סתם שאלה, למה אתה לא אוהב COD? תהיה אמיתי........

כי אני חושב שרמת ההשקעה בו היא פחות המגבלה שלך.

תחשוב על זה לעומק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רק מחזק, תודה.

בBF3 'אלפא' היה כבר מורגש הבדל ( לטובה ) בכבדות השחקן לעומת BC2 .... וכו'.. עשרות שיפורים ותוספות .

מה שאתה אוהב אני חייב לאהוב? הרי כתבת

הרי מדובר פה בטעם אישי ולא במשהו אחר.

........

אם כל זה שהמשחקיות היא לא הכי לטעמי, אם בכל זאת היה יוצא משחק מושקע -הייתי מנסה אותו. גם לשחק איזה תקופה זה לא רע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...