התיעצות לגבי שידרוג כרטיס מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות לגבי שידרוג כרטיס מסך

שמואל

Recommended Posts

שלום לכולם, אני חדש ומקווה שאני במקום הנכון!

נתחיל במיפרט המחשב שלי:

מעבד - Q9550

לוח אם - X48 soc DS5 775

זיכרון - 2X2 GB DDRII 1066MHZ

כונן קשיח - WD 1TB 7200 SATAII 64MB

מערכת הפעלה - WINDOWS 7 ENTERPRISE 64BIT

כרטיס מסך - HD4890 2GB GDDR5

ספק כוח - TAGAN 700W

וכעת לשאלתי, מה עדיף לי לעשות מתוך שני האפשרויות הבאות :

1. לרכוש כרטיס מסך ATI HD6990 4GB - שעולה כ 3000 ש"ח

2 . לקנות עוד כרטיס מסך כמו שיש לי (HD4890 2GB) ולחבר ב "CROSS FIRE" - בעלות של כ 1200 ש"ח.

תודה רבה לכולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי הגנב שמוכר HD4890 ב1200 שקלים? זה מחיר כמעת זהה לזה של HD6950.

בכל אופן אני דיי מחזק את הדעות מעלי, תמכור את הכרטיס הזה ולך על HD6950

תקבל גם צריכת חשמל נמוכה גם DX11 וגם שלל טכנולוגיות שקשורות לתוכן בהבחנה גבוהה, אין פה מקום לטעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה אין לי שום בעיה עם הכרטיס שלי, הוא כרטיס מעולה, פשוט חשבתי להתקדם מעט...לגבי DX11, שמעתי שזה לא כל כך עקרוני עם WIN7.

תודה רבה לכול המגיבים.....אתם אחלה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד דבר....גם אני חשבתי שהמחיר 1200 ש"ח הוא מוגזם.....אבל זה המחיר שקיבלתי איפה שלא בדקתי +\-....גם ברשת וגם אצל כל מיני ספקים....ואני עובד בתור איש רכש במקום עבודתי, כך שאני מכיר מספר לא קטן של ספקים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני הבנתי, ה "WIN 7" מספק את מה שאמור לספק ה "DX11" בכרטיס מסך, או משהוא כזה..., בכול אופן זה מה שהסבירו לי, ודרך אגב...ה-5870 הוא לא ממש יותר חזק מה 4890, מה שכן הוא יותר חדיש ממנו, אבל עם כבר אני משדרג, אז זה לכרטיס 6990, אבל רק רציתי לדעת איך יהיו הביצועים עם עוד כרטיס 4890 שיחובר כ "CROSS FIRE", שגם עם 4890 הבודד שיש לי כבר, הביצועים לא רעים בכלל, למשל הוא מריץ את "CRYSIS 2" על ההגדרות המקסימליות ללא שום בעיה בצורה חלקה....מפני שלפי מה שהבנתי עם אני אחבר עוד כרטיס מסך כמו שכבר יש לי (HD4890 2GB)...זה יתן מצב שכאילו יש לי כרטיס עם כפולה ו - 4GB, האם יש בזה משהוא??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4 גיגה זה לא יתן לך אלה עדיין רק 2 גיגה ... שני כרטיסים של 2 גיגה בקרוספייר לא נותנים 4גיגה... וכן תמכור את הכרטיס שלך ובמקומו תקנה 6950 כרטיס חזק מאוד ויספיק לך לכל דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הוא כרטיס דו ליבתי במחיר מטורף

כרטיסים דו ליבתיים לא מעריכים שנים ויש בהם כול מיני בעיות בין היתר חימום וכו

במחיר שלו ניתן לקנות שלי 6950 ולפתוח אותם ל 6970 שיקחו אותו בהליכה

אמרתה מקודם שיש לך אופציה לקנות עוד 4890 ? אז יש לך עוד סלוט אני מבין

אתה יכול לקנות שני 6950 וזה יהיה יותר זול וחזק מ 6990 בודד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהוא במה שאתה אומר, אבל, מי מחזיק כרטיס שנים, אחרי שנה מקסימום הוא כבר כרטיס "ישן וחלש" ורוצים להחליף. :P .לגבי שני כרטיסים 6950 באבת נראה כאופציה טובה מאוד, יש מצב שזה מה שאני יעשה.....

תודה רבה בינתיים....אתם אחלה....טוב שיש מי שעוזר...כן ירבו כמוכם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ וגם זה לא משתלם. זוג 6950 יתנו לך יותר מיץ ממה שאתה צריך ובמחיר הרבה יותר הגיוני. תשמור את הכסף לשנה הבאה

כשזה יהיה לך חלש מדי (וזה לא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...