יש דרך לוודא שסלולרי אנדרואיד מחנות ישראלית לא עבר התעללות תוכנתית? - עמוד 8 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש דרך לוודא שסלולרי אנדרואיד מחנות ישראלית לא עבר התעללות תוכנתית?

Milford Cubicle

Recommended Posts

הבעיה שלי היא שיש לי אחלה מחירים לשיחות אז זה לא כלכך פשוט לי לעבור חברה או להתנתק מהם ולחזור אחרי 5 דקות כי אז לא יציעו לי בחיים את המסלול הזה ומה שאולי ארוויח באינטרנט אשלם בסוף בשיחות (אם לא הרבה יותר). העניין עם סיום ההתחייבות שציינתי הוא שאחריה הם יכולים להעלות לי תעריפים ואז יש לי "יותר מוטיבציה" לחפש חברה אחרת. אמנם עד כמה שאני יודע החוק מאפשר להם להעלות עד 17% בשנה אבל צריך לראות באיזו צורה הם יגיבו ובגלל זה רשמתי שאני מחכה לסיום ההתחייבות.

AG43:

כשתגמר לך ההתחייבות תוכל לעבור לחבילות ללא הגבלה.

אתה מתכוון ל - להתנתק מהם ואז ישר לחזור בתור לקוח חדש או שאתה יודע שאחרי ההתחייבות הם כן מאפשרים את החבילות החדשות ללא התנתקות מהמסלול?

עד כמה שהבנתי הדרך היחידה לקבל אותם היא אם אני משדרג מכשיר אצלהם וזהו, אשמח לדעת אם יש משהו אחר שהם לא טרחו לספר לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עמרי, האם הסוללה של המכשיר מספקת?

האם בשימוש יום יומי של נניח חצי שעה-שעה גלישה, חצי שעה משחקים, חצי שעה מוזיקה (אוזניות בעיקר) ו-20 דקות דיבור (וכמובן כמה SMSים ואפליקציות שמסתנכרנות כל הזמן כמו וכו') הסוללה תחזיק יום שלם עם רזרבה סבירה (25% נניח)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...