יש דרך לוודא שסלולרי אנדרואיד מחנות ישראלית לא עבר התעללות תוכנתית? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש דרך לוודא שסלולרי אנדרואיד מחנות ישראלית לא עבר התעללות תוכנתית?

Milford Cubicle

Recommended Posts

היי,

כבר זמן מה שאני רוצה לקנות Desire S.

יש לי העדפה כלכלית לקניה בארץ, משיקולי מס.

יש לי העדפה צרכנית לקניה בחו"ל, משיקולי אמינות של חנויות בארץ :-X

עד אתמול המחיר בארץ היה מופרז, כ-3,400 ש"ח.

אתמול בלילה, חנות אחת (קינג פון) הורידה את המחיר ל-2,500 ש"ח.

הבוקר, נראה ששאר החנויות מתחילות ליישר קו.

(במאמר מוסגר: עכשיו כשאני מסתכל שוב, קינג פון הורידו עוד את המחיר - 1,839 ש"ח!)

התקשרתי לאחת מהחנויות שהורידו הבוקר את המחיר ל-2500, בשם ELINE, כדי לברר אם יש את המכשיר במלאי בסניף שקרוב אליי (חיפה), ומסתבר שיש.

אז אני רוצה ללכת היום לקנות אותו.

מעבר לכך שאני אעמוד על זה שיגיע איתו כרטיס הזיכרון המקורי של 8GB, אני לא רוצה חלילה לקבל מכשיר שעבר התעללות תוכנתית. כל מיני צריבות קודים של מדינות כמו שיגרמו למכשיר להתקלקל ברגע שאני אנסה לבצע לו שידרוג רישמי לגיטימי.

למישהו יש ניסיון עם החנות הזאת, ELINE ?

האם יש לי דרך לבדוק את המכשיר ולוודא שהכל בסדר איתו? (דרך תפריט about או משהו כזה, אני סתם מנחש.. אין לי ניסיון עם אנדרואיד)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

* ELINE נחשבים לאמינים

* למיטב ידיעתי באנדרואיד (בניגוד לנוקיה לדוג') אין שום קודים אזוריים או שום דבר כזה.

* גם אם הם התעללו, שינו והרסו, תתקין איזה רום אחר שבא לך, רשמי, מבושל, מה שתרצה. מה שהם עשו לא אמור לעניין אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* ELINE נחשבים לאמינים

אני חולק על כך, הניסיון שלי איתם שלילי, ובנוסף לזה, אם אתה משתמש "מתקדם" אל תצפה מהם לקבל אחריות (הם יגידו לך את זה בפנים, אם אתה מתקין רום אחר, אפילו רשמי, אין לך אחריות, ובשביל לעדכן הם מבקשים כמה מאות שקלים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון, אין משהו ש- Task29 אינו יכול עליו. מה שכן כפי שנאמר לפני, כל החנויות הללו מתנערות מאחריות באם שינית משהו שקשור לרום לא דרכן (ובד"כ אתה מקבל מכשיר שאינו נתמך ב- 100% בעברית, יש מספר מקומות שתראה עברית הפוכה) בעלות פרוטקשן של כמה מאות שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח לאתר איפה הוא נמכר ב1839...

יש בזאפ גליץ' נורא מעניין, כשמחפשים אותו, רואים מחיר של 1900 וקצת, כשנכנסים לתוכו, המחיר מתחיל מאזור 2500.

האמת שזה היה הפוך כשכתבתי את ההודעה הזאת. המחיר בזאפ היה 2500 אבל כשנכנסים לאתר רואים 1800.

זה מחיר לא סביר, וגם כשהתקשרתי אליהם כמה פעמים בכלל לא היתה תשובה, אז הם נפסלו אצלי מיידית.

בכל מקרה, הלכתי ל-ELINE וקניתי את המכשיר. הוא מגיע כמו שצריך עם כרטיס הזיכרון 8GB שצריך להגיע איתו, והכל אחלה.

אפילו הספקתי בדרך חזרה הביתה לעשות ניתוק זיקה באורנג' :)

עכשיו אני מטעין ומגדיר אותו...

אגב, תצוגת עברית פועלת out of the box, אפילו עם RTL מושלם איפה שחשוב ובדקתי (ג'ימייל).

אבל מצד שני, אני לא רואה איפה אני הופך את המקלדת לעברית. אני מניח שצריך להתקין תמיכה בזה? בכל מקרה, המכשיר אצלי בקושי 5 דקות, תיכף נגלה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל העברית אתה יכול להתקין את perfect keyboard או לחלופין האופציה היותר נוחה, smart keyboard pro.

https://market.android.com/details?id=inputmethod.latin.perfectkeyboard&feature=search_result

https://market.android.com/details?id=net.cdeguet.smartkeyboardpro&feature=search_result

הפרש של שקל וחצי ביניהן, והPro עדיפה בהרבה, היא מאפשרת T9 ועוד הרבה דברים נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Milfrod,

תחדש על המכשיר :) אשמח לשמוע התרשמות ראשונית על חיי הסוללה של המכשיר.

מכשירי אנדרויד ובמיוחד של הכוללים את "סנס" הזולל, מצריכים 2 טעינות ביום. מנסיון (Desire הרגיל) :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות, כל הביקורות ברשת מדברות על מעל יום שלם בשימוש סופר אינטנסיבי (של ביקורת-מכשיר) ומעל יומיים בשימוש רגיל-כבד.

בטח שלא 2 טעינות ביום ובטח ובטח שלא בשימוש רגיל.

בכל מקרה הטענתי אותו בערב ובינתיים הוא עדיין מלא אז אין לי ממש התרשמות לגבי חיי הסוללה שלו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהוא יחזיק לך מעל ליום עם חיבור 3G ו-DATA קבוע כולל סינכרוני רקע מדיי פעם.

כל פלאפון יחזיק המון זמן על 2G או בלי DATA... הסוללות של היום זה עדיין בדיחה לשימוש רציני במכשירים (לא, להדליק ולכבות את החיבור רשת כל פעם שאני רוצה להתחבר לוואטסאפ זה לא דרך מבחינתי להגדיר חזקה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...