יש דרך לוודא שסלולרי אנדרואיד מחנות ישראלית לא עבר התעללות תוכנתית? - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש דרך לוודא שסלולרי אנדרואיד מחנות ישראלית לא עבר התעללות תוכנתית?

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה גרוע מאוד שהwifi נכנס למצב שינה.. מנסיון שלי זה גורם למצב שתקבל הודעות בפייסבוק בwhatsup וכדומה בדיליי מטורף ולא מיידי כמעט כמו sms

חוץ מזה שמנסיון שלי עם hd2 שהוא לא native כאשר הwifi דולק והמסך כבוי (משמע sleep כביכול) צריכת החשמל היא בין 2ma ל 5ma בדרך כלל.. וכאשר ה wifi דולק זה נע סביב ה 15ma

בכל מקרה סתם המלצה, anysoftkeboard זאת המקלדת האהובה עליי

אגב אני עם חבילה של 1 גיגה ואני לא משתמש בכלל ב wifi ואני מלא בפייסבוק וואטאפ וויאנט ופה ושם שומע שירים דרך המחשב שלי (חפש בשם gmote) שזה בערך 5-11 מגה פר שיר ואני לא עברתי עדיין את הגיגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גרוע מאוד שהwifi נכנס למצב שינה.. מנסיון שלי זה גורם למצב שתקבל הודעות בפייסבוק בwhatsup וכדומה בדיליי מטורף ולא מיידי כמעט כמו sms

אכן צודק, זה מאבד את כל הקטע של עידכונים מיידים, עם המייל זה אולי עוד בסדר כי לא חייבים על השנייה אבל השאר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עושה רושם שזה לא ממש המצב, לפחות לא אצלי. כשאני עובד עם wifi פתוח אני מקבל תמיד עדכונים באופן מיידי.

לעזאזל, לפעמים הטלפון מעדכן אותי על אימייל חדש עוד לפני שהדפדפן מספיק לעדכן! (והדפדפן בודק פעם בדקה)

יכול להיות שהוא אף פעם לא הולך לישון פשוט בגלל שהוא כל הזמן עובד, וכל הזמן מסנכרן כל מיני דברים.. זה גם יכול להסביר למה הסוללה באמת נגמרת לו דיי מהר עם wifi.. לעומת זאת בלי wifi (ואותו דפוס התנהגות, פשוט על סלולרי) אחרי 24 שעות הסוללה אפילו לא יורדת בחצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על פיתרון אחר לנושא ה-wifi..

במקום להשתמש ב-wifi ולהטעין את המכשיר דרך החשמל, חשבתי פשוט לחבר אותו למחשב, להטעין אותו דרך ה- ובאותו זמן גם לתת לו להשתמש בחיבור האינטרנט של המחשב (Internet Pass-Through).

לצערי זה לא כלכך עבד, כנראה (לפי ההודעה שהופיעה בהתחלה..) בגלל שאני מחובר ללא חייגן.

יש לזה איזשהו work around ?

אופציה אחרת היא איזושהי שבאופן אוטומטי תפעיל את ה-wifi כשהמכשיר מחובר למקור מתח, ותנתק אותו כשלא. עדיפות לאפליקציה חינמית כמובן...

יש משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

adiz, כשאתה אומר 0.5M, אתה מתכוון ל 0.5MB, כלומר 4Mb, נכון?

אפשר לדעת כמה כל אחד משלם על החבילה שלו?

ניראה לי רק אותי שוחטים עם חצי גי'גה ב 50 ש"ח :-X

הוא מתכוון ל0.5Mb ,זאת אומרת 125KB/s ,הרשת של בקושי מגיע ל4Mbps .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עושה רושם שזה לא ממש המצב, לפחות לא אצלי. כשאני עובד עם wifi פתוח אני מקבל תמיד עדכונים באופן מיידי.

לעזאזל, לפעמים הטלפון מעדכן אותי על אימייל חדש עוד לפני שהדפדפן מספיק לעדכן! (והדפדפן בודק פעם בדקה)

יכול להיות שהוא אף פעם לא הולך לישון פשוט בגלל שהוא כל הזמן עובד, וכל הזמן מסנכרן כל מיני דברים.. זה גם יכול להסביר למה הסוללה באמת נגמרת לו דיי מהר עם wifi.. לעומת זאת בלי wifi (ואותו דפוס התנהגות, פשוט על סלולרי) אחרי 24 שעות הסוללה אפילו לא יורדת בחצי.

יכול להיות ששמת אותו על סינכרון קבוע. אין ספק שוויפי יקח יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על פיתרון אחר לנושא ה-wifi..

במקום להשתמש ב-wifi ולהטעין את המכשיר דרך החשמל, חשבתי פשוט לחבר אותו למחשב, להטעין אותו דרך ה- ובאותו זמן גם לתת לו להשתמש בחיבור האינטרנט של המחשב (Internet Pass-Through).

לצערי זה לא כלכך עבד, כנראה (לפי ההודעה שהופיעה בהתחלה..) בגלל שאני מחובר ללא חייגן.

יש לזה איזשהו work around ?

אופציה אחרת היא איזושהי שבאופן אוטומטי תפעיל את ה-wifi כשהמכשיר מחובר למקור מתח, ותנתק אותו כשלא. עדיפות לאפליקציה חינמית כמובן...

יש משהו כזה?

קח בחשבון שהusb במחשב מטעין נורא לאט (סביב ה200-300ma לדקה) לעומת המטען שמוציא סביב ה (800-900) בתחילת הטעינה

אני לא יודע אם צריך root או לא אבל תוריד את האפ' current widget זה פשוט must בכל מכשיר לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילפורד,

אשמח אם תרשום חוות דעת על המכשיר, אתה מרוצה?, הוא עובד טוב?, אין בעיות עם ה WIFI? אין חלקים רופפים והמכסה של הסוללה מרעיש?

איך השירות ב ELINE?

אשמח אם תענה על השאלות, אני פשוט רוצה לרכוש את המכשיר באותו מקום בשבוע הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגעת ל 125KB/s? אם כבר אז 62KB/s.

לפי התמונה מהירות העלאה כ"כ גבוהה שאין סיכוי שמדובר ב B.. פשוט בתמונה רואים bits וההרודה היא בעיקרון על 60K.

צודק ,לא יודע למה ,אבל באותו רגע חשבתי על החבילה של ה1Mb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לתת חוות דעת על גלישה ב60 KB\s? עד כמה זה מציק?

יש לי סיכוי לשכנע את לעבור מחבילת חצי ג'יגה בלי הגבלת מהירות לבלי הגבלת תוכן ועם הגבלת מהירות? יש למישהו שיטות טובות :silly: ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...