צריך יעוץ לגבי מגבר - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך יעוץ לגבי מגבר

davepinhas

Recommended Posts

שלום אני מחפש מגבר סטריאו טוב לרמקולים של becker 110W RMS אום 8

התקציב שלי הוא 2000-3000 שקלים ואני מחפש במגבר רק איכות טובה..

לא אכפת לי אם הוא יכול להתחבר לטלויזיה באיכות HD או מכל שאר הפונקציות החדשות שיש היום...

תרשמו לי דגמים שאתם מכירים ואני אבדוק אותם בחנויות.

דרך אגב אני חושב לקנות את הדגם AX 497 של yamaha...אשמח לקבל ביקורת עליו והאם הוא שווה קניה.

תודה על העזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במקומך הייתי בודק אופציה של רסיבר/מגבר וינטאג' מחברה טובה, אתה לא חייב עם הספק גבוה במיוחד בכדי להזיז את הרמקולים שלך, אני אמנם לא מכיר את הדגם הזה אך אני יכול להעיד על עצמי שהרסיבר וינטאג' שלי מוגדר "רק" 38 וואט RMS אך הוא יכול להזיז הרבה שמוגדרים כ- 100 וואט ויותר.

הימאהה שציינת הוא נחמד אך אני חושב שרסיבר וינטאג' יתן לך תמורה טובה יותר, כמובן עוצמה גבוהה יותר ובמחיר זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם אני אקנה רסיבר או מגבר שההספק שלו יהיה יותר נמוך משל הרמקולים זה לא יעמיס עליו וישחק אותו לאט לאט?

דרך אגב אני עכשיו משתמש ברסיבר של technics שההספק שלו הוא 60W לערוץ ויש לי רעש לבן מהרמקולים...זה בגלל שהוא לא מספיק חזק או שהרסיבר עצמו פגום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תריץ חיפוש, יש ים שם מידע בנושא הזה.

לא מעט אנשים ביקשו המלצות למגברים בתקציב שלך, ויש גם לא מעט דיונים בנושא מגברי ווינטאג' במידה ותחליט שזה הכיוון שאתה רוצה לבחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מתמקד בשלושת אלו:

http://www.fuse.co.il/products/164743

http://www.fuse.co.il/products/29927

http://www.fuse.co.il/products/73829

אם אתה לא מהמרכז, כתוב מהיכן ואתן המלצה לחנות אחרת. רק הערה - אני אמנם לא מכיר את הרמקולים שלך, אבל בדוק היטב היטב אם הם בכלל ראויים למגבר ברמה הזו, אחרת זו הוצאת כסף לשווא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם אני אקנה רסיבר או מגבר שההספק שלו יהיה יותר נמוך משל הרמקולים זה לא יעמיס עליו וישחק אותו לאט לאט?

דרך אגב אני עכשיו משתמש ברסיבר של technics שההספק שלו הוא 60W לערוץ ויש לי רעש לבן מהרמקולים...זה בגלל שהוא לא מספיק חזק או שהרסיבר עצמו פגום?

רעש לבן יכול להעיד על מספר אופציות:

א'- כבל זול, רעש אלקטרומגנטי שנקלט ע"י הכבל כי אין לו סיכוך רעשים.

ב'- מקור לא איכותי(dvd זול או הכרטיס קול שמובנה במחשב), אצלי המגבר מחובר גם למחשב וגם לdvd, החיבור למחש מרעיש הרבה יותר יחסית לdvd.

אני חייב לציין שבdvd הזול שלי שומעים יותר טוב מהכרטיס קול במחשב, אפילו רמת הרעש יחסית לאות ירדה דרסתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמורה להיות בעיה אבל איפ אפשר לנבות כלום מראש.

תחשוב טוב על התקציב שלך ואם אתה יכול אז לשמוע את המגבר עם הרמקולים ואז להחליט, זה קצת עינוי להסחב עם אך זה עדיף לך מאשר לקנות "על עיוור", ואני מתכוון לזה מניסיון רב ומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קצת בעיה להביא את הרמקולים שלי לחנות....אין לי רישיון ולא נראה לי שזה יהיה קל לסחוב רמקולים כשכל בגודל של מטר ורוחב של 40 ס"מ....

אין אף דרך אחרת לבדוק את הנתונים של הרמקולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל רמקול בגודל של מטר ורוחב של 40 ס"מ....

מזה "חששתי". אלו רמקולי PA - בספק רב אם הם יעבירו את הבדלי הניואנסים בין הגברות entry-level כדוגמאת אלו שהמלצתי עליהם. מצא לך איזה מגבר\רסיבר ישן שבטח מסתובב אצלך בבוידעם או במחסן ושלום על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...