גלקסי או Desire HD - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלקסי או Desire HD

unknown71

Recommended Posts

מבנה מפיסת אלומיניום בודדת גורם לזה שיש אפס רעשים/חריקות בהפעלת לחץ על המכשיר, ולזה שהוא פיזית לא יכול להתפרק למספר חלקים בנפילה. מעבר לזה, מה שלא יהיה, מבנה מתכתי נחשב ליותר "פרימיום" מפלסטיק.

זה עדיין לא משנה את העובדה שהאנרגיה ממכה או נפילה תעבור יותר טוב למסך והחלקים הפנימיים, והעובדה שיגרם נזק (שריטה, עיקום) לאלומיניום הרבה יותר בקלות ממבנה הפלסטיק, ועכשיו בגלל שמדובר בחתיכה אחת, אתה לא יכול להחליף רק את החלק הפגוע.

זה פלוס העובדה שיותר משקל=יותר אנרגיה בפגיעה מנפילה.

למה זה מופיע כיתרון שם? כי לא מתעמקים בזה מעבר לרמה השטחית.

בפועל? יש לזה יתרונות אחדים, והרבה יותר חסרונות. i stay with plastic

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ילדים, להירגע... מלחמת "חומרים" זה לא הנושא המרכזי אצלו, בסופו של דבר אני יכול לשבור את שני המכשירים

בגלל זה אני יושב עם קייס של OTTERBOX ולא עם מכשיר "ערום"

תחזרו לנושא,

בסופו של דבר גם הDHD וגם הSGS האם אחלה מכשירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי touch עם כיסוי אלומיניום מאחור ואייפון עם כיסוי פלסטיק (אני יודע שלא מדברים ספציפית על שני המכשירים האלה אבל בכל זאת)

ואין לי ספק שהייתי בוחר בפלסטיק בלי לחשוב פעמיים, פשוט מרגיש יותר עמיד ופחות ניתן לעיוותים כלשהן.

לדוגמא הכיסוי אלומיניום של האייפוד כבר אחרי שבוע התמלא בשריטות קטנות ומעצבנות, כשהכיסוי פלסטיק נשאר חלק ויפה.

זה בלי לדבר על זה שאמנם לא בדקתי את הנושא, אבל לפי המשקל נראה שהאייפון יסבול הרבה פחות מנפילה על הרצפה מאשר מקבילו עם האלומיניום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממשיך להתעלם מעובדות ולהביא דעות מאיזה אתר מבקרי כהוכחה,

מי הם בכלל? פרופ' לכימיה ופיזיקה? אין להם מושג מהחיים שלהם ומבחינתם ייתרון זה Oooohh look how shiny!!!

זה שמישהו רואה בכיסוי "אלומיניום" פתרון "איכותי" יותר, זה לא אומר כלום.

העובדה היא, שחומר קשיח מעביר את ההדף מנפילה לחלקים הפנימיים וחומר גמיש לא, נקודה.

אתה לא יכול להתווכח עם זה, זוהי עובדה מדעית.

בגלל זה הבאתי לך מקודם את האנאלוגיה מעולם הרכב(זה תמיד עזר לי להסביר תופעות פשוטות),

עובדה שהבאמפר ברכב, גם ביוקרתי מבינהם, עשוי מחומר פלסטי וגמיש ולא ממתכת. למה?

כי הוא סופג יותר טוב מכות אליו ולא מעביר אותה לתא הנוסעים. אותו עקרון קיים גם בפלאפון.

זאת בדיוק הסיבה שאייפון זה מכשיר שביר לאללה, למרות שהוא עשוי מחומרים קשיחים(מסגרת אלומיניום וזכוכית גורילה משתי הצדדים).

זעזוע של המכשיר עובר גם למסך וחלקים הפנימיים, ב SGS למשל, זה פשוט לא קורה, בעיקר אם הוא נופל על החלק הפלסטי

(כמו כן, קלות המשקל שלו גם תורמת לעניין).

ילדים, להירגע... מלחמת "חומרים" זה לא הנושא המרכזי אצלו, בסופו של דבר אני יכול לשבור את שני המכשירים

בגלל זה אני יושב עם קייס של OTTERBOX ולא עם מכשיר "ערום"

תחזרו לנושא,

בסופו של דבר גם הDHD וגם הSGS האם אחלה מכשירים

הגיע לידי לאחרונה ה Otterbox Defender ל 4.

א. למרות כל ביקורות המהללות ברשת, הטענות שזה מגן All Around למכשיר שאנשי וקבלנים משתמשים בו,

הוא לא מרגיש בכלל כזה יציב ועמיד. הוא רופף והתחושה שהמכשיר ישבר מהנפילה הכי קטנה עדיין קיימת :).

ב. הוא מוסיף למכשיר בערך 0.3-0.5 ס"מ בממוצע מכל כיוון והוא לא חלק מספיק,

כך שלהוציא אותו מהג'ינס, לשמור אותו בכיס של הגי'נס נהייתה טרחה.

אני נשאר עם המגן ה TPU הג'נרי שלי שעלה לי 5$... :smile1:

לגבי ה-SGS, אחרי שראיתי את העמידות שלו בפעולה(נפל לי 6 פעמים על הרצפה ולא קרה לו כלום.

אחת מהפעמים, הפלתי אותו בכוונה לרצפה מגובה 1.5 מ' סתם כדי לראות מה יקרה, הוא נפל על המסך

ולא קרה לו דבר.) אני פשוט הולך בלי שום כיסוי, רק מגן מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל על המקום שהשטויות האלה תופסים בשרת.

לשותף שלי היה שנשבר בנפילה מגובה מתניים, לעומת ה SGS של חברה שלי שנופל כל בוקר בשעון מעורר מגובה מותניים ושורד את זה.

אם תזרוק גוש אלומניום וגוש פלסטיק, כנראה שהפלסטיק יישבר קודם, ברגע שאתה זורק משהו מורכב כמו פלאפון (ברגים, מחברים, חומרה!!) זה כבר ענסק אחר לחלוטין.

האייפון, בכל מקרה, נופל בתכונות מערכת ההפעלה בהמון.

יום טוב לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל על המקום שהשטויות האלה תופסים בשרת.

לשותף שלי היה שנשבר בנפילה מגובה מתניים, לעומת ה SGS של חברה שלי שנופל כל בוקר בשעון מעורר מגובה מותניים ושורד את זה.

אם תזרוק גוש אלומניום וגוש פלסטיק, כנראה שהפלסטיק יישבר קודם, ברגע שאתה זורק משהו מורכב כמו פלאפון (ברגים, מחברים, חומרה!!) זה כבר ענסק אחר לחלוטין.

האייפון, בכל מקרה, נופל בתכונות מערכת ההפעלה בהמון.

יום טוב לכולם.

תגיד לי ,אתה רציני ? אין לך משהו יותר טוב לעשות מלהתחיל מלחמות סתם ככה ? הבנו האיפון מזכוכית נפל ונשבר הGalaxy S נחת על הגב ולא נשבר ..אבל להתחיל סתם מלחמות ,בלי קשר בכלל לתראד הזה ? ממה שאני יודע הכותרת היא גלקסי או Desire HD ולא "הכול כדי לעשות VS מול האיפון ..

אז את "אני שונא אפל" שלך דחוף למקום אחר ,BGR יהיה מקום טוב להתחיל בו - יש שם כבר כמה מופרעים שקוראים לעצמם Goofans ופשוט חייבים לרדת על בצורה כזאת או אחרת בלי שום קשר למציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי ,אתה רציני ? אין לך משהו יותר טוב לעשות מלהתחיל מלחמות סתם ככה ? הבנו האיפון מזכוכית נפל ונשבר הGalaxy S נחת על הגב ולא נשבר ..אבל להתחיל סתם מלחמות ,בלי קשר בכלל לתראד הזה ? ממה שאני יודע הכותרת היא גלקסי או Desire HD ולא "הכול כדי לעשות VS מול האיפון ..

אז את "אני שונא אפל" שלך דחוף למקום אחר ,BGR יהיה מקום טוב להתחיל בו - יש שם כבר כמה מופרעים שקוראים לעצמם Goofans ופשוט חייבים לרדת על בצורה כזאת או אחרת בלי שום קשר למציאות.

לפני שאתה מתחיק להתלהם תנשום ותחשוב קצת.

לא באתי לרדת על , היה פה דיון על מה נשבר ואיך, אז הבאתי דוגמאות לכל אחד מ 2 הדגמים שדיברו עליהם.

פעם היו אנשים חושבים בפורום הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגלקסי S הלא מאושר שלי נפל לי כבר מספר פעמים מכובד ביותר (בלי מדבקה להגן על המסך, או כיסוי על המכשיר) ועדיין עובד בסדר. תביאו לי DHD לכמה חודשים ונראה אם הוא שורד :). כך או כך, לא התלהבתי מהDHD משהו. הממשק עמוס והבטריה שלו לא קיימת. אבל כל אחד והטעם שלו. עכשיו אני בעיקר מת להחליף טלפון כי לכל פרחה ברחוב יש עכשיו . :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתעקש

יתרונות לSGS:

- קהילה גדולה עם פיתוחים קיימים, הנקסוס עדיין חדש.

- זול יותר (בארה"ב המחירים יהיו נמוכים יותר מבארץ).

- אפשר להכניס לו כרטיס זיכרון.

- יש כבר גרסאות מעוברתות ומותאמות למשתמש הישראלי.

- מחיר.

- גורילה גלאס.

- מצלמה טובה יותר.

יתרונות לNS:

- מערכת הפעלה נקייה מגוגל (בגלקסי היא מותאמת ע"י סאמסונג).

- יש אנשים שמדווחים בעיות בגלקסי, לא קיימות בנקסוס.

- שבב (שיש עוד הרבה זמן עד שיהיה לו שימוש בארץ).

- למצלמה.

יכול להיות שחלק מהדברים כבר לא רלוונטי, ההודעה הזו ישנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...