גלקסי או Desire HD - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלקסי או Desire HD

unknown71

Recommended Posts

מבחינת גודל ומשקל לא משנה לי במיוחד כי רוב הזמן המכשיר לא נמצא ביד או בכיס אלא בתיק שלי

או ברכב

אשמח לקבל כמה שיותר מידע ומפרט מה לדעתכם עדיף

איזה מכשיר נחשב לטוב וחזק יותר

מה ההיתרונות וחסרונות במכשירים :)

תודה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבנאדם מתכוון לדיזייר HD, שזה מכשיר חזק יותר, חדש יותר, וטוב יותר בכל דבר אפשרי מה HD2.

בכל מקרה, בין שניהם, אישית הייתי מעדיף את הגלאקסי בגלל הגודל, המסך היותר טוב, וזמן הסוללה שלא משהו בכלל בדיזייר HD.

מבחינת מעבד הם בערך אותו דבר, מבחינת מאיץ גרפי הגלאקסי S חזק יותר.

אגב, את הת'רד הזה היית אמור לפתוח בפורום גאדג'טים, לא בכללי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנאדם מתכוון לדיזייר HD, שזה מכשיר חזק יותר, חדש יותר, וטוב יותר בכל דבר אפשרי מה HD2.

בכל מקרה, בין שניהם, אישית הייתי מעדיף את הגלאקסי בגלל הגודל, המסך היותר טוב, וזמן הסוללה שלא משהו בכלל בדיזייר HD.

מבחינת מעבד הם בערך אותו דבר, מבחינת מאיץ גרפי הגלאקסי S חזק יותר.

אגב, את הת'רד הזה היית אמור לפתוח בפורום גאדג'טים, לא בכללי...

טעות פתחתי בכללי..

גלקסי נראה פלסטיקי לחלוטין כמו צעצוע

אולי יותר דק וקל אבל המסך קטן יותר.. איך הוא יותר טוב מ HD?

השתמשתי קצת בשניהם וה HD נראה לי איכותי פי כמה במסך ובמהירות :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אולי יש לך בעיות ראיה .

המסך בSGS הוא אחד המסכים הכי טובים בשוק , מסך הSLCD בDesire HD הוא בדיחה טובה .

במחיר של המכשירים האלו אני מצפה מחברה שתשתמש בלא פחות מפאנל במסכים שלה ,ולא בפאנל TN עם זוית צפייה נמוכה ושלא לדבר על הצבעים הדהויים במסכי הSLCD בעלי פאנל הTN .

חוץ מזה שבסך הכול כול יתרון אפשרי חוץ מגודל מסך קיים בSGS ,עם טובה יותר ,זמן גבוהה יותר, מסך טוב יותר , מאיץ גראפי חזק יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה שם פרטי ומשפחה ? טלפון ות.ז. אולי ? למה אתה שואל שאלות קיטבג ?

לא ,אבל אני רוצה לדעת עד כמה ה"מקור" שלך אמין .. כי אני לא ראיתי ברשת שום ידיעה רשמית על זה שהAtrix מגיע לאורנג' .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אולי יש לך בעיות ראיה .

המסך בSGS הוא אחד המסכים הכי טובים בשוק , מסך הSLCD בDesire HD הוא בדיחה טובה .

האם יצא לך להשתמש בשניהם שאתה טוען בכזאת נחרצות שה-s- הוא המסך הטוב ביותר ומסכי SLCD הם "בדיחה טובה" ?

כל מי שעשה השוואה אמיתית בין שניהם יודע, ולעזאזל אפילו ביקורות ביוטיוב מראות את זה בצורה ברורה, שההבדל הוא לא הבדל משמעותי במיוחד. כן, יש יתרון. אבל לקרוא לאחד "הכי טוב בעולם" ולשני "בדיחה טובה" זו הגזמה פראית ותלושה מהמציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את מסך הSAMOLED בGalaxy S , יש לו כול יתרון אפשרי על פני הSLCD בDesire HD , גם פה אתה יכול לראות את זה

http://www.gsmarena.com/display_shootout-review-541p7.php

לא אמרתי שכול SLCD הוא בדיחה עצובה ,הSLCD שסמסונג השתמשו בו בWave יחסית סביר , אבל המסך בDesire HD פשוט גרוע ,זוית צפייה נמוכה ,צבעים דהויים ואין יותר מה לפרט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאייפון 4 יש מסך מעולה, וברזולוציה הכי גבוהה שקיימת למיטב ידיעתי נכון להיום. על מסך בגודל 3.5 אינץ' זה בכלל נראה נפלא.

אני מסכים איתך שהמסך של ה-SGS נראה טוב יותר, אבל לדעתי ההפרש לא כזה היסטרי כמו שמשתמע מהדברים שלך.

הנה הדגמה נחמדה של שניהם. בהתחלה זה באמת נראה כמו הבדל ענק, אבל אח"כ הוא משנה קצת את התאורה והקיצוניות של ההשוואה מתמתנת:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות פתחתי בכללי..

גלקסי נראה פלסטיקי לחלוטין כמו צעצוע

אולי יותר דק וקל אבל המסך קטן יותר.. איך הוא יותר טוב מ HD?

זו הפעם ה 500 שאני כותב את זה נראה לי- פלסטיק עמיד יותר ממסגרת אלומיניום, זול יותר להחלפה, ולא חוסם קרינה.

אז כן, זה נראה פחות יפה ומרגיש פחות פאנסי, אבל מבחינה פרקטית, אין דבר טוב יותר.

הסברתי קודם איך ה SGS טוב מהדיזייר HD, לגבי מסך קטן או גדול יותר, זו בחירה שלך איזה גודל מכשיר אתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...