גלקסי או Desire HD - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלקסי או Desire HD

unknown71

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברשותי דיזייר hd ולאבא יש את הגלקסי

אני יותר אהבתי את המסך הגדול והצבעים של ה lcd מאשר הלד של הגלקסי. הדיזייר הרבה יותר מהיר תגובה, נדלק תוך שניה-שתיים. הגוף קשיח ועמיד יותר (אלומיניום) אמנם גם כבד יותר. מהיר מאוד לעומת הגלקסי. נקודה אחת ששמתי לב אליה שלגלקסי צלצול חזק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע למה הוא נדלק בשתי שניות ?

כי הDesire HD בכלל לא מתכבה ,כשאתה "מכבה" אותו מה שבאמת מתבצע זה היברנייט ויוצא שכשאתה "מדליק" את המכשיר הוא בסך הכול מתעורר .

זה ניקרא Fast Boot .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על סמך מה בדיוק אתה מבסס את הטענות האלה?

פיזיקה של כתה ט'?

העובדה שהפלסטיק בגלקסי גמיש מביאה לזה שהוא סופג זעזועים פי 50 יותר טוב.

הפלת דיזייר כלשהו? לא רק שאתה חוטף גירודים בציפוי הטפלון, האלומיניום בנקודת הפגיעה גם יתעקם. בגלקסי אולי תקבל שפשוף על הפלסטיק (שזול להחליף...) אבל זה כנראה סוף הסיפור.

בנוסף, מסגרת האלומיניום הקשיחה יותר מעבירה זעזועים בצורה מעולה לזכוכית המכסה את המסך, ככה שפוטנציאלית יש הרבה יותר סיכוי שהמסך יסדק/ישבר לעומת מכשיר עם מסגרת פלסטיק.

התנהל על זה כבר דיון של 2 עמודים רק שבפעם הקודמת המתמודד מהצד השני היה האייפון, באמת שאין לי כוח לחזור על אותו דיון.

תעשה חיפוש של 2 דקות ב XDA כמה אנשים נאלצו להחליף חלקים מהגוף בגלקסי, ואחרי זה תעשה אותו חיפוש לגבי מכשירי למיניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער, אבל אני למדתי פיזיקה בכיתה ט', ואני מבטיח לך שבשום מקום לא דובר שם על זה ש"פלסטיק עמיד יותר מאלומיניום".

גם ה"פי-50" שלך נשמע מצוץ מהאצבע. תבסס בבקשה את הטענות שלך, אחרת אני אאלץ לסכם אותן כ"בולשיט שאתה פולט ללא ביסוס" :)

כמו כן לא ראיתי שום הוכחה שכיסוי של SGS הוא זול יותר מכיסוי של DESIRE (שזה בכלל עניין שיווקי לחלוטין ולא קשור לעלות החומר).

ולגבי הקרינה - מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, תראה לי מחירים ואני אשתכנע בכיף.

אני לא בעד אף אחד מהמכשירים האלה, אין לי אף אחד מהם ואני גם לא מעוניין בהם.

יכול להיות שה-SGS הרבה יותר טוב. יכול להיות גם שלא.

זה באמת לא מעניין אותי ואני לא בדקתי את שניהם בשביל לדעת.

אבל מעצבן אותי לראות אנשים שטוענים טענות חסרות כל ביסוס על סמך "היגיון", כאשר יש אנשים בפורום שעלולים להקשיב להם ולפעול על פי הטענות שהם טוענים.

כמו הטענה על המחירים, וכמו הטענה ההזויה ההיא של "פי-50". הרי מובן מאליו שזה סתם מספר שהוא פלט. תראה לי בבקשה הוכחה למספר הזה, שפלטת בכזה ביטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער, אבל אני למדתי פיזיקה בכיתה ט', ואני מבטיח לך שבשום מקום לא דובר שם על זה ש"פלסטיק עמיד יותר מאלומיניום".

גם ה"פי-50" שלך נשמע מצוץ מהאצבע. תבסס בבקשה את הטענות שלך, אחרת אני אאלץ לסכם אותן כ"בולשיט שאתה פולט ללא ביסוס" :)

כמו כן לא ראיתי שום הוכחה שכיסוי של SGS הוא זול יותר מכיסוי של DESIRE (שזה בכלל עניין שיווקי לחלוטין ולא קשור לעלות החומר).

ולגבי הקרינה - מה?

"פי 50"- צורת דיבור. יש לך נטיה מאוד ילדותית לקחת צורות דיבור תרתי משמע, ואז לדרוש הוכחה שזה בדיוק ככה. אם אני אגיד לך "יש לי הוכחות מפה ועד עזה" אני מניח שתבקש ממני להדפיס אותן, ולבדוק שאורך השביל שנוצר אכן מוביל מהבית שלי ועד למרכז העיר עזה.

ועכשיו ניכנס להסבר המיותר מאוד למה "פלסטיק עמיד יותר מאלומיניום", במכשירים לפחות.

פלסטיק, אלא אם אתה יוצא מגדרך כדי להקשיח אותו במיוחד, הוא חומר רך יחסית. ככלל, חומרים רכים יותר הם אלסטיים יותר, ונוטים לחזור לצורה המקורית שלהם אחרי שהופעל עליהם כוח.

קח משטח זכוכית, תנסה לכופף אותו עד לקבלת זוית של סה"כ 5 מעלות. המשטח ישבר.

עכשיו קח את הדיסק הקרוב אליך. תכופף אותו. אתה עובר את ה 10 מעלות בכיף, והדיסק חוזר אחרי זה למצב המקורי שלו.

אלומיניום (שוב, אלא אם יצאת מגדרך להקשיח אותו במיוחד) בד"כ יתכופף עד לנקודה מסוימת, אבל לא יחזור למצב המקורי שלו.

זה למה אם אני אקח עכשיו מברג ואדקור את גב הפלסטיק בגלקסי לא ישאר כלום, אולי שריטה, ובדיזייר תישאר נקודה של מתכת לחוצה פנימה.

זה לגבי עמידות של החומר עצמו.

בנוסף, פלסטיק זה פולימר, פולימרים עשויים שרשראות שרשראות, וזה יופי של דבר לספיגת זעזועים. פלסטיק סופג זעזועים בצורה טובה, ולא יעביר את האנרגיה מזעזוע (או מכה) כזה או אחר למשטח הבא אליו הוא מתחבר.

אלומיניום, מצד שני, זו מתכת, מתכות בנויות כסריג צפוף, וזה בערך הדבר הכי טוב שאפשר לחשוב עליו אם אתה רוצה להעביר זעזוע.

לגבי קרינה, אתה לא צריך להיות פרופסור להנדסת חומרים כדי לדעת שככל שחומר כלשהו צפוף יותר הוא חוסם קרינה טוב יותר.

לגבי מחירים- המחיר של כיסוי לגלאקסי S ולדיזייר HD זהה- כ 25 דולר. (למקוריים. תחליפיים באיביי ניתן לרכוש בפחות)

ההבדל הוא שבגלאקסי מדובר על כיסוי גב שלם, ובדיזייר HD על צ'ופצ'יק קטן שמכסה מהצד.

אם שרטת חלק מהגב? בגלאקסי עדיין מדובר על החלפת מכסה שתעלה 25 דולר, בדיזייר HD:

http://www.htcrepairparts.com/back-cover-housing-for-htc-desire-hd-a9191ace-p-3563.html

ושים לב, זה רק החלק העליון. הכיסוי האחורי הוא ב 2 חלקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תריץ חיפושים בפורום, היו לא מעט דיונים של SGS נגד העולם, האיפון 4 נגד העולם וכו'...

תמיד יש טענות לשני הצדדים

כרגע אני עם הSGS שלי, דגם I897 ולא הI9000 שרגילים לראות בארץ, אחלה מכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או.קיי. תלמיד פיזיקה וכימיה.

לך תגע בבאמפרים של הרכב שלך, ממה הם עשויים?

ממתכת, או מחומר פלסטי גמיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...