מפרט ל BAREBONE ב-3000-3500 ש"ח לחבר לטלוויזיה - עמוד 8 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ל BAREBONE ב-3000-3500 ש"ח לחבר לטלוויזיה

amirn

Recommended Posts

1. לסמסונג יש אחד ב-530 ש"ח ב-PCH.. לא יודע איך הכוננים שלהם.. בעיקרון למה אתה צריך יותר מ-40 ג"ב רק בשביל ומוזיקה?

אלא אם כן יש לך אוסף ממש גדול.. :)

2. לאחר שבדקתי עכשיו ב-Manual שלו, יש לו אכן תמיכה ב-SPDIF I/O.. אבל בשונה משלי אין לו את החיבור IN מאחורה. ויש לו רק את החיבור OUT מקדימה..

כמו שניתן לראות בתמונה הזאתי:

http://www.shuttle.com/share/simages/productimages/sk41g.jpg

השאלה אם יפריע לך שיש כבל שרץ מקדימה ועובר אחרונית אני מניח.. אני באמת לא מבין למה הם עשו את זה ככה (נראה לי בדגמים החדשים הם כבר שינו את זה).

בכל מקרה יש להם מוצר במוצרים הנלווים שהוא כרטיס חיבורים דיגטליים, אבל לא נראה לי שאפשר להשיג אותו בארץ.

3. יאללה מחשב חדש! ;D

הצעה שלי - תתקשר לחנות הזאת שחשבת לקנות ממנה ותשאל כמה זמן יקח להם להשיג אחד.

4. No problemo amigo.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם כבר אתה משקיע כל-כך הרבה בהרדיסק, לא משנה אם אתה לוקח 80 או 120, אני ממליץ לך לקחת את ה WD7200RPM עם שמונה מגה באפר ושלוש שנים אחריות.

הדיסקים האלה ממש ממש שקטים, סמוך עלי יש לי את שניהם, סתכל במפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך SPDIF IN כי אני לא מתעסק עם הקלטות אבל מאוד מעצבן שה SPDIF OUT הוא מקדימה - זה גם כך בדגם השני SN41

בקשר לדיסק... לא משנה כמה הדיסק גדול... הוא מתמלא מהר מאוד... אני אולי אלך על ה 80GB 8MB

אופס.... כתבתי את זה *לפני* שראיתי את ההודעה האחרונה של BIO...

האם 8MB BUFFER קשור לרעש? או רק ה RPM 7200 VS 5400?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש הרבה הבדלים ברעש בין דגם ה-8MB ללא בגירסת ה-7200.. אבל לא בדקתי אף פעם.

בעיקרון כונני נחשבו בזמנם בתור השקטים ביותר, אבל הבנתי שהסדרה האחרונה (7200.2) היא לא כזו להיט בתחום הזה..

הכי מוצלח היה ה-Barracuda IV, אבל הוא כבר לא במלאי..

כנראה שכונן 5400RPM הוא בין הדרכים היחידות לשקט.. בהנחה שאתה רק צופה בסרטים ושומע , זה לא צריך להיות לך כל כך עקרוני מבחינת הביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.... מישהו צריך לקבל החלטה ולסגור את ה THREAD..... כי בינואר יוצאים MSI מבוססי .... ונראה לי שהדיון ימשך עד אז :)

אז נשאר לי להחליט בין 60GB 5400 לבין 120GB 7200

ובין PCH ופנדה כי לפי מיטב ידיעתי אילו שתי החנויות היחידות שמוכרות אותו

על PCH קראתי בפורום דברים לא מעודדים... ומפנדה קניתי מחשב בעבר ולא הייתי מרוצה מדי... למרות שבסוף הכל הסתדר לטובה

דרך אגב, האם ל PCH יש חנות עם תצוגה, אולי אפשר לראות ולשמוע שם את ה SHUTTLE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש הרבה הבדלים ברעש בין דגם ה-8MB ללא בגירסת ה-7200.. אבל לא בדקתי אף פעם.

בעיקרון כונני נחשבו בזמנם בתור השקטים ביותר, אבל הבנתי שהסדרה האחרונה (7200.2) היא לא כזו להיט בתחום הזה..

הכי מוצלח היה ה-Barracuda IV, אבל הוא כבר לא במלאי..

כנראה שכונן 5400RPM הוא בין הדרכים היחידות לשקט.. בהנחה שאתה רק צופה בסרטים ושומע מוזיקה, זה לא צריך להיות לך כל כך עקרוני מבחינת הביצועים.

יש ל- דגם מיוחד שאמור להיות שקט במיוחד, הלא הוא ה-LB, שאמור כלול מיסב נוזלי שקט במיוחד.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פנדה תוכל לקרוא הרבה יותר דברים לא מעודדים מאשר על PCH..

העובדה שכל לינק לחנות שלהם מצונזר אוטמטית אמור לרמוז לך על משהו..

ל-PCH יש תצוגה בר"ג.. אני יודע שהם מתכוונים להכניס לשם שאטל בקרוב, אבל בטח לא את הדגם הספציפי הזה.. (נראה לי מחכים למשלוח חדש שאמור להגיע ב~שבועיים הקרובים.. [עם השביתות במכס במדינה הזאת אי אפשר להיות סגור על כלום]).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה נוספת.... האם אני יכול להגדיר ה SHUTTLE שהאודיו יצא רק רדך יציאה דיגיטלית?

כלומר, אני מתכוון להשתמש הטלוויזיה בתור מסך ובמערכת 5.1 בתור רמקולים, אני רוצה שכל קול מהמחשב (גם סטריאו של או משחקים או כל קול אחר) ישמע דרך המערכת 5.1 ע"י החיבור הדיגיטלי.

ועוד שאלה, מכיון שהטלוויזיה תהיה המסך היחיד, האם אפשר להגדיר את ה TV-OUT בתור ה-DEFAULT DISPLAY?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין אותך אחי.. :-\

אתה שולל אופציות ממש טובות...

המארז הקטן של אנטק גם יפה גם יותר קטן גם זול וגם מגיע עם ספק...

אפשר לקורא עליו עוד קצת המלצות ולחפש עד עכשיו לא ראיתי ביקורת לא טובה עליו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה נוספת.... האם אני יכול להגדיר ה SHUTTLE שהאודיו יצא רק רדך יציאה דיגיטלית?

כלומר, אני מתכוון להשתמש הטלוויזיה בתור מסך ובמערכת 5.1 בתור רמקולים, אני רוצה שכל קול מהמחשב (גם סטריאו של או משחקים או כל קול אחר) ישמע דרך המערכת 5.1 ע"י החיבור הדיגיטלי.

ועוד שאלה, מכיון שהטלוויזיה תהיה המסך היחיד, האם אפשר להגדיר את ה TV-OUT בתור ה-DEFAULT DISPLAY?

כן אין בעיה לחבר רק דרך דיגיטלי, אבל מן הסתם מקור שהוא לא רב-ערוצי (כמו שהוא סטריאו), לא יהפוך להיות רב ערוצי במעבר לרמקולים, אלא אם כן יש לך בדרך מגבר מתוחכם שתומך באפקטים מיוחדים כמו All-Ch-Stero או Dolby ProLogicII..

באשר ל-TV-Out אין לי מושג.. אני מחבר לפלזמה דרך יציאת סטנדרית אז לא יצא לי להתעסק עם זה.

ת'אמת אהבתי את האנטק היותר יקר שתומך ב-ATX רגיל, מגיע עם ספק 380W איכותי של אנטק, ולפי ביקורת שקט לחלוטין..

אם הוא באמת יגיע במחיר של 650 ש"ח הוא יהיה תחליף מעולה לקולרמאסטר.

כרגע אני מאמין שהם עדיין לא במלאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...