מפרט ל BAREBONE ב-3000-3500 ש"ח לחבר לטלוויזיה - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ל BAREBONE ב-3000-3500 ש"ח לחבר לטלוויזיה

amirn

Recommended Posts

תודה רבה רן אתה ממש עוזר... ;)

יש לי עוד כמה שאלות:

1) האם לSB61G2 הרגיל יש כרטיס מסך\יציאת טלוויזיה?

2) אני רואה שיש לו כרטיס קול מובנה אבל לא כתבו איזה, 4.1 5.1... איזה יש לו באמת?

3) במידה ואין למחשב הזה יציאת טלוויזיה, ואין לי הרבה כסף להשקיע בכרטיס מסך עם יציאה איכותית, האם רכישה של ה http://www.pch.co.il/docs/pd-877702430.htm תהיה נכונה? האם זה איכותי כמו אם אני אקנה איזה רדאון עם יצאת או שממש רואים הבדלים באיכות, מאוד חשובה לי האיכות ומאוד קשה לי להתפשר כאן...

4) כמה כניסות PCI יש לו? כתוב שם PCI אבל לא כתוב כמה..

מצטער על כל השאלות :-\

נ.ב אני מבין שאין להם מעבדים ככה שזאת עוד תוספת רצינית במחיר... זה יוצא אחושלוקי יקר, אולי עדיף לי כבר לקחת ? למרות שאני רוצה את אפשרות השידרוג העתידי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. Intel Extreme Graphic 2 ללא יציאת טלוויזיה

2. כתוב.. Realtek ALC650 six channel audio

3. אני לא יודע מה האיכות של הכרטיס Add-on, סביר להניח שראדון פשוט יהיה יותר איכותי.

4. כמו לכל מערכות ה-Barebone, חריץ PCI אחד בודד וגלמוד עם לווי של חריץ AGP.

ברור אם אתה רוצה מעבד פנטיום 4 זה מוסיף לעלות לפחות עוד 1000 ש"ח..

בעוד הדגם שהכי משתלם לקנות הוא ה-SN45G שעולה 1582 ש"ח.. (ואז מעבד עוד איזה 580 ש"ח ל-AXP2500.. או אם זה רק לסרטים וכאלו גם AXP1800 יספיק לך..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok, אני חושב שאני אלך על פשוט בגלל שאין לי תקציב לאינטל...

למה בחרת דווקא את ה SN45G, מה מיוחד בו?

אז ככה:

מארז+לוח אם = 1580 שח'

מעבד ברטון 2500 = 580

שלט+מקלט = 180

זכרונות = 0

הארדיסק = 0

DVD = ??? מה הכי איכותי ומומלץ מבחינת ביצועים\מחיר?

סה"כ

2320 בעע וזה עוד בלי DVD, נגיד שאני לוקח את ה 1800 זה 200 שקל פחות.. אולי יש מארז+לוח אם זולים יותר שעדיין יהיו מספקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו שניה על מה חשבתי:

יש לי פה מארז שוכב, אומנם מכוער ודיי גדול אבל קצת מודינג יסדר אותו, נכנסתי שניה לראות כמה ייצא לי אם אני אקח כרטיס מסך, לוח אם מיני ATX, מעבד 1800 וקירור...

תראו כזה זה יוצא, 1325 שח'... מחיר של לוח אם+מארז של שאטל :\

אבל השאלה החשובה היא האם אני אוכל לחבר לו שלט, זה מה שהכי מתריד אותי.

מה אתם אומרים?

נ.ב

איך ה DVD? יש משהו יותר איכותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון ב SHUTTLE הוא שהם קטנים, שקטים ונראים טוב.... ואתה מאבד את כל זה בפתרון שלך....

ה של TOSHIBA טוב מאוד - אבל מרעיש בזמן שהוא צובר תאוצה...

שלט מתחבר דרך או SERIAL אז כל עוד יש לך את הפורטים האילו - אין בעיה

* אתה צריך גם ספק כח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק יש לי...

אז זה לא יהיה הכי יפה בעולם אבל זה יחסוך לי הרבה כסף, אני מעדיף...

באמת רציתי שאטל אבל זה פשוט לא נכנס לי בתקציב, אפילו כשיש לי חלק מהרכיבים.

השלטים של שאטל מתאימים גם למחשבים אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מבוסס nForce2 והוא זול יחסית.

היה לי פה את השלט של שאטל ליום אחד, והמלצה שלי - אל תקנה אותו.

אם קונים שלט - רק ATI.

מה לא אהבת בשלט של שאטל?

ולמה עדיף של ATI?

האם אפשר לקנות את השלט של ATI בלי לקנות AIW שלם ?

ורן, תגיד בבקשה מה אתה חושב על המפרט שהצעתי למעלה, דעתך חשובה לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-IDEQ נמכר בארץ בכלל?

WH - השלט של שאטל פשוט כזה ולא מספק כמעט שום פעולה.. בכלל הכי חשוב לדעתי בשליטה רחוק על המחשב זה פונקציית עכבר, שאם אני זוכר נכון הוא לא מספק, והיא הכי שימושית בשלט של ATI.

אמרתי לך כבר, לא נראה לי שבארץ מוכרים את ה-ATI בנפרד בשום מקום, רק בחו"ל.

בעיקרון KoM הוא זה שהביא את השלט, אולי עדיין יש לו אותו, בכל מקרה הוא בטח יכול לתת עליו דיעה יותר היקפית.

והמפרט שכתבת נראה בסיידר.

אגב למה SCREEN SHOT? פעם הבאה תכין מפרט ב-builder ותעשה Print Preview.. ואז רק Copy&Paste.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-IDEQ נמכר בארץ בכלל?

WH - השלט של שאטל פשוט כזה ולא מספק כמעט שום פעולה.. בכלל הכי חשוב לדעתי בשליטה רחוק על המחשב זה פונקציית עכבר, שאם אני זוכר נכון הוא לא מספק, והיא הכי שימושית בשלט של ATI.

אמרתי לך כבר, לא נראה לי שבארץ מוכרים את ה-ATI בנפרד בשום מקום, רק בחו"ל.

בעיקרון KoM הוא זה שהביא את השלט, אולי עדיין יש לו אותו, בכל מקרה הוא בטח יכול לתת עליו דיעה יותר היקפית.

והמפרט שכתבת נראה בסיידר.

אגב למה SCREEN SHOT? פעם הבאה תכין מפרט ב-builder ותעשה Print Preview.. ואז רק Copy&Paste.

אני ינסה ליצור קשר עם KoM..

אני ינסה להשיג ב E-Buy את השלט של ATI.

את המפרט הכנתי במקום אז דפדפתי לי בין דפי האתר PCH ומה שנראה לי הוספתי לעגלה...

אגב, אחרי שעשיתי שוב בדיקה למארז שיש לי הבחנתי שהספק שמתאים לו הוא ספק דק, כמו של שאטל ככה שזה עוד 220 שח' לסכום... או שפשוט אני יעשה איזה מוד לספק 235 וואט שלי שיתאים למארז הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום שלום, מצטער שכבעל שאטל (אפילו זה המדובר בו יחד עם הנפורס 2) לא עניתי עד עכשיו.

אז כמה דברים : השאטל עם הפאנל בתצורת מראה וה- יוצר במיוחד לכבוד יום ההולדת 20 של שאטל לכן הוא כולל מספר דברים מיוחדים כמו היטסינק בציפוי מוזהב חיבור וכולי, לא בטוח בכלל שאתה צריך כזה.

השלט של השאטל אכן לא מדהים, אבל פונקציית עכבר יש ויש לו (רן).

מי שמנסה להציע תחליפים בתצורת למארזים של שאטל יגלה כי הוא יצטרך לעבוד דיי הרבה כדי להגיע למהו ראוי ועדיין זה לא יתקרב לגודל ולאיכות המוצר של השאטל.

השאטל לא שקט לחלוטין אבל הוא לא מתקרב להיות רועש, נכון שאם יש בו הארדיסק קצת מעפן אז ישמעו אותו אבל אם תסימו אותו (את המאורר) דרך הביוס על אוטומאטי רוב הזמן לא תשמעו את המאורר והכי חשוב המחשב יהיה קריר לחלוטין (כן גם עם 2600+)

לא דיברתם על OC ואני חושב שזה היה במקום אבל השאטל יודע לבצע את הנושא לא רע בכלל אם תהיתם.

מי שהציע את התחליפים של BIOSTAR למשל, יש כל כך הרבה תחליפים בזמן האחרון לשאטל המקורי והטוב שאם כבר היית מחפש תחליפים לשאטל במיוחד כמחשב סלוני הייתי מסתכל אולי על ה-MINI ME של EPOX או האביט DIGIDICE (שבעצם פחות מתאים לנושא ומתאים יותר לאוברקלוקר), כמו שאמרתי, תחליפים יש הרבה השאלה אם הם פוגעים במטרה או לא. לפי מה שאני רואה ה-MSI יקרים מאד יחסית ועם צ'יפסט מיושן, וה- חסרים כל אפשרות שידרוג הכי מינימאלית לכן אני ממש מתרחק מהם.

אני מקווה לעזור לרן כאן עם השאלות בנושא. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...