מפרט ל BAREBONE ב-3000-3500 ש"ח לחבר לטלוויזיה - עמוד 6 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ל BAREBONE ב-3000-3500 ש"ח לחבר לטלוויזיה

amirn

Recommended Posts

אכן הקולרמאסטר לא מגיע עם ספק, אך תומך בספק כח סטנדרטי של ATX.

ולוחות MicroATX.. כך שבהחלט ניתן להוציא ממנו הרבה יותר, הבעיה שלוחות אלו בד"כ יקרים בגלל שהם כוללים ליבה גרפית מובנית (בד"כ nforce2), או שהם מיושנים כמו ה-KM266 או ה-KM400..

בכל מקרה, זה יראה משהו כזה:

CPU : Athlon XP 1800+ Tray CPU [ ¤ 372.03 ] 1

Motherboards for : Gigabyte GA-7VM400M VIA KM400 Motherboard (m.ATX, VGA, AGPx8, AC97 Sound, LAN) [ ¤ 388.15 ] 1

Memory : DDR-RAM 256MB 2700 Samsung Original Memory [ ¤ 271 ] 1

CPU Cooling : Spire WhisperRock IV CPU Cooler for [ ¤ 90 ] 1

Sound Cards : Hercules Fortissimo III 7.1 Sound Card [ ¤ 323.46 ] 1

Cases : Coolermaster ATC-620C-BX1 Black Desktop Case (P/S not included) [ ¤ 899.92 ] 1

Power Supplies : HEC (Heroichi) 300AR-T Power Supply [ ¤ 176.85 ] 1

total : ¤ 2521.41

הכרטיס קול מספק לנו את היציאה האופטית.. אפשר לחלופין לנסות למצוא לוח מבוסס nForce2 עם יציאה דיגיטלית.

או לקחת את הכונן הקשיח 5400RPM אם יש צורך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קובי, אני מוכן לשים 100 ש"ח שהוא יותר שקט מהשאטל.. ;)

ה-HEC שקט לחלוטין, וגם ההיטסינק אמור להיות, על הצ'יפסט אין מאוורר. עם לוקחים כרטיס מסך עם פסיבי הרעש היחידי לדעתי יהיה הכונן הקשיח (שגם אותו ניתן להשתיק).

ואז מה עם הוא גדול יותר, הם מעוניינים במערכת לסלון, אין משהו יותר מתאים.

וכמו שאמרתי ניתן לוותר על כרטיס קול ולקחת ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רן מה שהצעת הוא טיפה יותר ממה שאני צריך ולכן לי הוא היה יוצא 1710 שח'. אחלה דבר.

ועוד משהו, במפרט שהצעת לפי דעתי הרבה יותר עדיף להשקיע עוד 200 שקל ולקח עם יציאה דיגיטלית מאשר לקנות לוח זול שנותן גם פחות ביצועים וגם אין לו יציאה דיגיטלית. ואז חוסכים את ה 320 שקל על כרטיס קול שגם תופס כניסת PCI וגם עולה יותר ולא רק זה, הוא לא ייתן שיפור באיכות הסאונד ככה שתשנה במפרט הזה ללוח אם יקר יותר עם יציאה דיגטלית ותעיף את הכרטיס ואז המחשב הזה ייצא יותר זול ומשתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה לוח מיקרו אתה מכיר עם יציאה דיגיטלית? אני יודע שלצ'ינהטק יש בעיקרון, אבל לא מקבלים את היציאה עם הלוח.. ושלפעמים הוא קצת בעייתי.. אני לא בטוח אם לא עדיף כרטיס וזהו..

ביצועים ברמת הצ'יפסט לא יהיו כאלה עקרוניים למטרות של המחשב הזה (הקרנת ומוזיקה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה לוח מיקרו אתה מכיר עם יציאה דיגיטלית? אני יודע שלצ'ינהטק יש בעיקרון, אבל לא מקבלים את היציאה עם הלוח.. ושלפעמים הוא קצת בעייתי.. אני לא בטוח עם לא עדיף כרטיס וזהו..

ביצועים ברמת הצ'יפסט לא יהיו כאלה עקרוניים למטרות של המחשב הזה (הקרנת ומוזיקה).

האמת אין לי מושג לאיזה מיני ATX יש יציאה דיגטלית, כיוויתי שאתה תדע :P

בכל זאת, זה צ'יפסט חדש יותר שמסוגל להיותר ויחזיק יותר זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הבא שתרצה שהמחשב יעבוד איתו יהיה HDTV וזה לא הולך לקרות בשנים הקרובות בארץ.

ובכל מקרה תצטרך לשדרג למחשב הרבה יותר חזק (מעבד 3Ghz+), אז ההבדלים הקטנים בין הצ'יפסטים לא יהיו כאלו משנים.

אני לא יודע אם יש חברה נוספת עם nForce2 ב-MicroATX עם יציאה דיגיטלית.

אבל קיימים לוחות בתצורה הזאתי בארץ של: , אפוקס, אלבטרון, צ'יינהטק.

תבדוק באתרים של החברות ואולי תמצא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה נרדמתי בשמירה... מתי ולמה עברנו ה SHUTTLE לקונפיגורציה של מחשב רגיל? במה הוא עדיף? (נראה לי גם יותר יקר)

בכל אופן בקשר למפרט:

יש לי את ה HEC ולאמור שהוא שקט לחלוטין זה קצת (או לא קצת) מוגזם....

בקשר לכרטיס קול, יש לי את האח הגדול של הפורטיסימו (GT7.1) שמשתמש באותם - * תתרחקו המכרטיס הזה * וביחוד מהדרייברים שלו שעמוסי באגים ו"בעיות DESIGN" והרקולס כבר שנה לא עידכנה אותם. הבעייה הכי גדולה בשביל מחשב סלון היא שצריך REBOOT אם עוברים מיציאה דיגיטלית לאנלוגית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עדיף בכך שהוא יותר מתאים לעיצוב של מערכת בייתית, וניתן יותר לשדרג אותו בעתיד.. (חוץ מהרחבת PCI, גם האפשרות לבחור בין מגוון לוחות שקיימים בשוק).

יש לך את ה-300AR-T? אלו שלי יצא לעבוד איתם היו שקטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את ה-300AR-T? אלו שלי יצא לעבוד איתם היו שקטים

יש לי את ה HEC 300ART שהגיע עם המארז של COMPUCASE שלי

זה לא שהוא מרעיש במיוחד, אבל נראה לי קצת יותר מדי רועש לסלון (בטח אם המחשב יהיה פתוח 24/7)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רן אני מעלה ל-200 שהוא יהיה רועש יותר.

ההיטסינק ששמת כאן בקושי יחזיק ת המעבד בטמפרטורה סבירה ומה גם שהוא מרעיש מאד. גם הספק לא משהו מיוחד שקט והאמת אפילו הספק של השאטל שקט ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש חנויות נוספות חוץ מפנדה ו PCH שמוכרות את ה SHUTTLE?

(עדיף חנויות פיסיות באיזור ת"א)

אם למישהו יש את ש SHUTTLE (ומצלמה דיגיטלית...) אשמח לראות תמונה של איך הוא משתלב בסלון/חדר טלוויזיה/חדר עבודה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...