מפרט ל BAREBONE ב-3000-3500 ש"ח לחבר לטלוויזיה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ל BAREBONE ב-3000-3500 ש"ח לחבר לטלוויזיה

amirn

Recommended Posts

היי

אני רוצה לבנות מחשב ולחבר אותו לטלוויזיה בסלון כדי שאוכל לנגן DIVX, MP3 וכו או לקנות BAREBONE

המחשב צריך להיות קומפקטי עם יציאת אודיו דיגיטלית לשם חיבור למערכת , ולא צריך להיות חזק בכח עיבוד או זיכרון

בעתיד אני ארצה רשת (אלחוטית) בינו לבין המחשב בחדר עבודה

רכיבים שיש לי:

עכבר, מקלדת, כונן קשיח, CD/DVD, כרטיס מסך AGP עם יציאת טלויזיה (ו128MB SDRAM לא , שכנראה לא יעזור...)

רכיבים חסרים:

מארז עם יציאות USB קידמית + ספק

CPU

MOTHERBOARD עם סאונד כולל יציאה דיגיטלית

128-256MB (או בורד שתומך גם ב SDRAM לא DDR)

1200 ש"ח נראה לי הסכום שהייתי מוכן להשקיע בפרויקט

אשמח לתגובות או רעיונות אחרים להשגת המטרה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה חיי בחלום ורוד מדי..

CPU : AMD Athlon XP 1800+ Tray CPU [ ¤ 372.03 ] 1

Motherboards for AMD : NF7-SL v2.0 nForce2 Motherboard (Dual DDR400, AGPx8, S-ATA, 1394, 5.1 Sound, USB 2.0) [ ¤ 594.94 ] 1

Memory : DDR-RAM 256MB 3200 Samsung Original Memory [ ¤ 277.25 ] 1

CPU Cooling : Spire FridgeRock CPU Cooler for [ ¤ 51.2 ] 1

Subtotal : ¤ 1295.42

מארז סביר יעלה לך עוד 250+ ש"ח..

ללוח יש יציאת אופטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי מחשבי BAREBONE וחשבתי שאולי זו דרך נחמדה לעשות את מה שאני מחפש

1. האם יש כאלו שניתן לשלוט עליהם מ-3 מטר (אלחוטית)?

2. מה המפרט הכי זול של BAREBONE שאני צריך והאם אני יכול להשתמש ברכיבים שיש לי?

3. איזה BAREBONE מומלץ? (של איזו חברה)

4. שאלה כללית... למה עדיף BAREBONE על מחשב רגיל שהייתי מרכיב?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מן הסתם השליטה האלחוטית לא קשורה למחשב אלא לציוד ההיקפי בו תשתמש, קשה למצוא משהו זול בקטגוריה הזאתי, וגם הלוג'יטק האיכותיים טובים עד איזה 2 מטר. יש את האופציה של של עכבר ומקלדת של Gyro, כאשר על העכבר יש ביקורת פה באתר.

שווה אולי גם להשיג שלט של ATI שמגיע עם מקלט RF.. זה אם יש לך צורך במערכת בידור בייתית, אבל לא להקלדה וכאלה..

2. המפרט פה הוא הכי זול במערכת המפרטים שלנו..

תוכל להשתמש ב- שלך, בכונן הקשיח, ובכרטיס המסך.

3. עקרונית Shuttle הם אלו שהתחילו את התחום, והם עדיין דיי חזקים בו. יש בארץ גם אבל הם מגיעים כבר עם מעבד וכוננים וכאלו, ולא בנפרד.. יש את iwill שהם לא משהו, וגם האחרים לא ממש משתווים. המגוון בארץ עדיין לא גדול. חוץ מהשאטלים שניתן למצוא את הדגמים החדישים ביותר שלהם גם פה.

4. הם קטנים (קלים לנשיאה למסיבות רשת), יפים, ושקטים יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר טוב.. אבל זה אייבורי מחשבים.

הסיפורים הרעים עליהם הולכים רחוק רחוק אחורה בזמן.

אני מאמין שה-MSI לא רע עם מעבד 2.66 P4.. בטוח עדיף משאטל KM266 עם AXP1800..

אולי גם תוכל להוריד את המחיר כי הם מוכרים אותו עם כונן וכונן קשיח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יכול להיות שה של IVORY שונה מה- של פנדה או זיגזג? (רכיבים...)

האם תוכל לתמצת את הסיפורים עליהם (IVORY)... כי איכשהו פיספסתי את כולם (אחרי שקניתי מחשב מפנדה, שמעתי דברים רעים עליהם, אבל אני הייתי די מרוצה)

דבר נוסף.... אולי ננהל את השיחה בפרטי... כי נראה שרק אתה מגיב ;D

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא לא, תמשיכו את השיחה כאן, אני קורא, לא חייבים להגיב, אני בדרך כלל רק קורא...

וגם לי יש שאלה או שתיים או אפילו שלוש :)

1) לא הבנתי משהו בקשר למחשבי ה SHUTTLE, איך הם מגיעים? מובנה בתוך המארז או מארז בנפרד ולוח בנפרד? האם הלוחות שבתוך המארז הקטן הם אלה שנקראים MINI ATX? פשוט לפי מה שאני מבין MINI ATX גדול יותר משאטל, אז איך זה הולך??

2) איך היציאות של הטלוויזיה בימינו? אני זוכר שפעם זה לא היה איכותי, איך זה היום? האם רואים הבלים בין האיכות של שפועלת עצמעית לבין שמתחברת דרך יציאת ממחשב?

3) על מה השלט שולט? איזה פונקציות יש לו? ואיך הוא מתחבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אין טעם לעבור לדיון פרטי, על מנת שאחרים יוכלו להשכיל וללמוד במקום לשאול את אותן שאלות בעתיד.

באשר ל-Ivory, אין מצב שה-MSI שונה בצורה כלשהי מהאחרים.. אבל יש להם שם מפוקפק של החלפת רכיבים.. למרות שאין כאן בדיוק

הרבה מקום לדפוק אותך.. תברר מה עם האחריות ונראה לי שאתה מסודר.

השאטלים מגיעים עם מארז + ספק כח קטן, לוח מתאים בהתאם לדגם, ויחידת קירור למעבד עם Heatpipes.

המידות של הלוחות נקראת FlexATX נראה לי.. שזה יותר גדול מה-Mini-ITX של VIA, אבל קטן יותר מהפורמט הנפוץ והמוכר של Micro-ATX.

ישנו רק PCI ו-AGP אחד בד"כ..

באשר ליותר שאלות על התפעול של המוצרים, פשוט תחפשו ביקורות ב-www.neoseeker.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממשיך להתלבט בין MSI ל SHUTTLE

MSI נראה לי מעט מיושן, וה-LCD שלו והשלט טובים רק ל HI-FI MODE ולא ל PC MODE

SHUTLLE יש דגם חדש שעולה כ-1800 ש"ח SN41G2 שעדיף לפי REVIEWS על הדגם שמוצא במפרט שלכם

אשמח אם מישהו יוכל להציע מפרט ל SHUTTLE הנ"ל ב-3000-3400 ש"ח לא כולל וכרטיס מסך

(מפרט *לא* למשחקים ולא ל OC) שימוש עיקרי ניגון ו DIVX על מסך TV, וחיבור יציאה אופטית למערכת AC3

חשוב שיהיה FUTURE PROOF כמה שניתן כי ה SHUTTLE לא ממש ניתן להרחבה עתידית

אם אפשר שתהיה הכנה לרשת אלחוטית

חשוב שיהיה שקט!

אשמח מאוד לשמוע מבעלי או SHUTTLE

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שה-SN41 עדיף על מה שבמפרטים, כי במפרטים יש דברים שאתה אולי לא צריך, אבל כאלו שקונים מערכת חדשה ב-3500 ש"ח כן צרכים..

שאטל 1770 ש"ח נכון? (אגב יש את ה-SN45G שהוא 1580 ש"ח, בעל לוח אם חדש יותר, בלי הכרטיס מסך המובנה, אבל בעיצוב הישן)

מעבד AXP2500 TRAY עוד איזה 580 ש"ח.

נשארו עוד 1050 ש"ח..

זיכרון עולה לך עוד 520 ש"ח לסמסונג 512 מ"ב PC3200.

נשארו בערך 500 ש"ח, אם אתה רוצה כונן קשיח חדש.. או אולי כונן קומבו (גם צורב וגם דיוידי).

או כרטיס רשת ל-PCI היחידי שיש לך (אם כי הייתי ממליץ לחכות עם אלו, אני צופה ירידת מחירים בעתיד..)

אגב SB65G2 (עם מודול אלחוטי), ביחד עם מעבד 2.4C, ושני 256MB PC3200 יעלו לך 3815 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מחשב BAREBONE של אסוס שנקרא PUNDIT. יותר זול משאטל, יותר שקט משאטל, מגיע עם כל מה שצריך למערכת HTPC, אפשר להשתמש בסלרון זול או בפנטיום 4 עד 2.8Ghz והוא חזק ויציב למרות השם הלא מדהים שיצא לצ'יפסט של SIS. יש לי אותו ואני מאד מרוצה.

http://www.asus.com/products/desktop/pundit/overview.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקן אותי אם אני טועה, אבל לפונדיט אין בכלל חריץ AGP..

נו אז ? כל עוד הוא לא מיועד למשחקים רציניים זה ממש לא חיסרון.. .אפשר להשתמש בכרטיס מסך המובנה שלו שמכיל את כל היציאות, VGA+DVI+S-VIDEO+COMPOSITE או להתקין כרטיס PCI (שזה מה שאני עשיתי). יש אפילו FX5200 בגירסת PCI וגם כמה רדיאונים. ולכולם יש TV-OUT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...