Crysis 2 - הדיון הראשי. - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis 2 - הדיון הראשי.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 480
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תסלחו לי על השפה אבל זה חבורה של בני זונות! ?!10$ אחרי החרא שאכלתי בגרסת המחשב של המשחק?! שקל הגנבים האלה לא יראו ממני. המשחק עדיין שבור, עם כל שרת לפחות האקר אחד והם משחררים חבילת מפות? שיתקנו את המשחק קודם חבורה של כלבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד אתפלא אם זה יהיה בחינם. כמעט שום DLC היום הוא לא בחינם. אתם חושבים שהחמדנים האלה יתנו את זה בחינם? אני מכין את התגובה שלי מראש כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין כשלון, לא מבינים שעד שלא יפתחו מוד של Power Struggle (מפות גדולות, רכבים, טנקים, מסוקים וכו') המשחק הזה לא יצבור תאוצה, כשלון אפילו זה מילה יפה בשבילם, מי שאחראי על הפיתוח של המולטי צריך ללכת הביתה.

כל כך קשה למפתחים שלהם ללמוד מ CRYSIS WARS ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קפיש? למה ישר להכפיש?

כי קראתי את זה במקום לא רשמי אבל אמין

ועובדה שה DLC אכן יעלה 10דולר

http://www.ea.com/crysis-2/blog/retaliation

זאת באמת ממש חוצפה, המעט שהם יכולים לעשות על העוגמת נפש שנרמה לאנשים כמוני שקנו את המשחק זה לתת את זה בחינם.

ה MP עדיין מלא בבאגים ובציטרים

ועוד יש להם את החוצפה לשחרר DLC חדש ועוד בכסף ?! במקום להתמקד על דבר יותר חשוב ויותר עיקרי !!

למרות שאני חייב לציין, שהמפות החדשות ניראות מדהימות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלחו לי על השפה אבל זה חבורה של בני זונות! ?!10$ אחרי החרא שאכלתי בגרסת המחשב של המשחק?! שקל הגנבים האלה לא יראו ממני. המשחק עדיין שבור, עם כל שרת לפחות האקר אחד והם משחררים חבילת מפות? שיתקנו את המשחק קודם חבורה של כלבים.

תצא כבר מהסרט, לאף אחד לא אכפת איזה בעיות יש ל40,000 שחקנים במולטיפלייר בPC, תסלח לי על השפה אבל אתה, כשחקן , על הזין שלהם.

הכסף נעשה בקונסולות, והקהילה מרובת המליונים של הקונסולות היא זו שמעניינת את המפתחים.

זו המציאות בימינו ואין מה לעשות... זה או להצטער שהשקעת במחשב גיימינג או לרכוש קונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...