האם פנינה רוזנבלום בצרות כלכליות ? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם פנינה רוזנבלום בצרות כלכליות ?

stone cold

Recommended Posts

היום התפרסמה הכתבה הזאת בYNET

פנינה רוזנבלום תובעת 4.3 מיליון ש' מפריגו

חברת הקוסמטיקה שבבעלות רוזנבלום מאשימה את פריגו , שהפיצה את מוצריה, ברשלנות ובפגיעה בתזרים המזומנים שלה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4042787,00.html

לא מזמן היה גם תוכנית שיתברר שהבית שלה ממושכן

אז מה אתם חושבים על זה ?

וכן אני איש רע >:D >:D >:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבית של 80% מבעלי הבתים בישראל ממושכן ושייך בחלקו לבנק. מעבר לזה, היא דווקא היתה חברת כנסת סבירה יותר מרוב הזבל שמתרוצץ כרגע במסדרונות הכנסת, אני מעדיף לפרגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיהיה לה בהצלחה.

חוץ מזה שכל המוצרים שלה לא לא יעילים (כמו 90% מהמוצרים בשוק הקוסמטיקה) וגם לא שווים את תג המחיר אין לי שום דבר נגדה.

צרות כלכליות? יש אנשים שיעדיפו למשכן גם את נשמתם מאשר לפרוש בשיא ולוותר על או שניים ואפילו רחמנא ליצלן על הסוס המשפחתי מאשר להוריד סטנדרטים. ליבי ליבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוסמטיקה זה הרבה בולשיט ומיחזור ממותג.

יש לה הברקות מדי פעם.

התוספות לסלט זה רעיון מצוין.

חוץ מלקנות את הכל בנפרד שזה גם יוצא יקר וגם צורך זמן והתעסקות עם אריזות וקליה קלה כדי לתת לזה טעם מבלי לאבד את הערך התזונתי, זה המוצר היחיד שעונה על הצורך וממלא פונקציה נחוצה במקסימום זמינות ונוחות.

וזה בדיוק מה שקבוצה לא קטנה של אנשים צריכים בשביל לשדרג את הסלט מעבר לירקות ורטבים.

חובה בכל סופר.

יש לה 0 מתחרים.

והמחיר סביר.

WE LOVE U PNINA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוספת לסלט "ערבי" מה שהרוב באזור עושים

מספיק שמן זית או לחלופין מלח ואת זה יש בכל סופר ובכל בית כבר עשרות שנים

אולי לסלטי פלצנים לסוגיהם צריך יותר מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה רוצה להפוך את הסלט לעשיר יותר ברכיבים מזינים ובריאים לא מספיק לשים מלפפון עגבניה גמבה ובצל.

אני אוכל לפחות סלט אחד גדול פעם ביום ושם בו איזה 15 דברים.

כל מי שטעם את הסלט הזה ורגיל לסלטים פשוטים אמר שזה אחד הסלטים הכי טעימים שהוא אכל אי פעם.

שגם לא תמצא באף מסעדה שום דבר שמתקרב לזה כי זה דורש השקעה.

סבתה שלי חיה עד גיל 100 בעיקר על סלטים, והיתה נמרצת ופעילה מאוד.

בגיל זקנה לפני שהיא עברה לצמחונות (לא שאני צמחוני, אבל אני מכיר בחשיבות הירקות) סבלה מכל מיני בעיות והיה לה קשה לתפקד.

אחרי שמומחה בעל שם עולמי הכין לה תפריט תזונה בעיקר צמחי היא השתנתה מהקצה אל הקצה תוך תקופה מאוד קצרה.

וחיה קופצנית ונמרצת עוד עשרות שנים.

אז אל תדבר איתי על פלצנות בסלטים.

ירקות וקטניות זה דבר טוב וסלט עשיר זה טעים ובריא.

קל לקרוא לתזונה בריאה פלצנות כשאתה צעיר ואוכל המבורגרים פיצות ושווארמות ללא הבחנה בלי להרגיש את ההשלכות.[br]פורסם בתאריך: 16.03.2011 בשעה 01:10:20

סיקרנתם אותי עם התוספות לסלט, ראיתי שטווח המחירים נע סביב 32 ש"ח ל550 גרם, לכמה סלטים זה מספיק בערך? :smile1:

זה יכול להספיק לחודש-חודשיים, תלוי במספר הסלטים שאתה מכין ובכמות שאתה מזרים את הקטניות לתוכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחשב בעובדה שכתוב על האריזה "ללא חומר משמר" ו"ללא צבעי מאכל", הייתי מהמר שאין בזה חומרים משמרים וצבעי מאכל.

כאמור, זה תוספת לסלט, לא משהו שאתה אמור לאכול סתם ככה (המרכיבים הם בריאים מאוד בכמויות קטנות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אעבור היום בניו-פארם ואבדוק מה רשום ברכיבים.

קח למשל לחם מקמח מלא רגיל, שגם הדברים שאמרת רשומים על האריזה שלו בגדול ותקרא ברכיבים מה יש לך שם בפנים.

בכל מקרה, מה שאני עושה, בד"כ אני קונה פיצוחים בסופר של גרעיני דלעת ואגוזי מלח, וזורק קצת לסלט.

שם ברכיבים רושם: גרעיני דלעת או אגוזי מלך.

בכל מקרה, כל גל ה"מוצרי בריאות" האורגניים האלה, זה חתיכת בלוף ברובו.

אנשים חושבים שזה בריא וקונים ולא מבינים שהרבה פעמים זה יכול להזיק עוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...