פיגוע באיתמר - מחבל חמוש בסכין חדר לבית ורצח חלק מבני המשפחה בשנתם, צה"ל בסריקות - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע באיתמר - מחבל חמוש בסכין חדר לבית ורצח חלק מבני המשפחה בשנתם, צה"ל בסריקות

ALÞHA

Recommended Posts

אם רק הייתי יכול הייתי משמיד את כל הערבים והשמאלנים האלה שחיים בסרט שיהיה שלום אם נחזיר שטחים

שיעפו מהמדינה הזאת וילכו ויתגייסו לג'יהאד או לחמאס

עכשיו ראיתי את התמונות של הנרצחים פשוט מחליא ומזעזע אל תנסו לראות אפילו

ניהיה לי שחור עניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כשאתם מסתובבים באפריקה יום שלם וכולם מסביב שחורים ואז אתם רואים אדם לבן אחד מתבלט ומפתיע.

כשאתם מסתובבים באתיופיה וכולם שם רזים ויום אחד פתאום אתם רואים אדם שמן והוא ממש בולט ומשהו שלא ראיתם בסביבה בכלל.

היוצא מן הכלל מעיד על הכלל.

אדם לבן בולט בהמון שחור מעיד על כך שכולם שם שחורים.

אדם שמן בולט בהמון רזה מעיד על כך שכולם שם רזים.

ופלסטינאי שמדבר על שלום ואחווה ומחפש שלום עם בולט כמו... כמו... כמו... כמו איש מת במרכז המון זועם.

והמבין יבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

michaelr גבר ,המוח שלך מאד מצומצם.

לגבי זה שהחזרנו את את עזה וקיבלנו אש,זה לא סותר את מה שאני אמרתי.

אני אף פעם לא אמרתי שאם נצא יהיה שלום,אמרתי שבכל מקרה מתישהו נצטרך לצאת אז עדיף שזה יהיה מוקדם ככל האפשר.

זה שהמדינה שלכם לא מפציצה להם את הצורה אחרי טיל גארד זה לא בעיה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כלכך מאוהב בערבים אז אולי לך תגור איתם!!!!

מי שמצומצם פה זה אתם השמאלנים.

רע לך פה תעוף מפה גם ככה אתה אומר שזו המדינה שלנו לא שלך .

כלכך מרחמים על הערבים יאאאאאאאלהההההה שמענוווווווווווווווווווו אתכםםםםםםם

בושה וחרפה לעם היהודי.

זה לא השטחים שלהם והם בחיים לא יהיו שלהם!!!!!!

יצאנו מלבבון קיבלנו חטיפות של חיילים ומלחמה!

יצאנו מעזה תושבי הדרום סובלים!

נפנה את השטחים תושבי המרכז יסבלו ולא יהיה שום דבר חוץ מעוד טילים למרכז .

אחר כך הם יגידו תל אביב שלהם וכמובן השמאלנים יפגינו לפנות את ההתנחלות שנקראת תל אביב ואז ראשון לציון הרצליה נתניה נס ציונה רחובות אה וגם אילת

חיים בסרט!!!!

פשוט להקיא מהטמטום הזה של השמאלנים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צא מהסרט שלך, כמו שאמרתי החזרת שטחים והסכם זה עניין של זמן - השאלה היחידה היא אם זה יהיה כפוי (כלומר הכרה של רוב מדינות העולם כולל מדינות אירופה במדינה פלסטינית) או לא (הסכם או נסיגה (כן או לא מתואמת) לגבולות עליהם יש הסכמה נכון להיום (בגדול לפי מה שפורסם בתקשורת יש הסכמה פחות או יותר על הנושא הזה)).

מה שאתה אומר הוא נכון וכנראה גם יקרה, אבל חייבים קודם ליצור תנאים מתאימים חייבים קודם שתהיה הרתעה אסור לקום ולעזוב את השטחים האלו בצורה פזיזה ומהירה כמו בהינתקות, אני אישית חשבתי שהינתקות היה דבר נכון בזמנו אבל תראה מה קרה מאז, עכשיו רצועת עזה נשלטת ע"י ממשלת טרור קיצונית, ערים ענקיות כמו ב"ש נמצאות באופן קבוע תחת קו האש וכל פעם שמשהו לא בא להם טוב בעין הם יורים, אסור שהמצב הזה יחזור ביו"ש. אבל כרגע אין שום הרתעה הבנייה שאותה ביבי אישר כתוצאה מהרצח הזה היא החלטה פטטית שלא תוביל לכלום.

"הם רוצחים אנחנו בונים"- פשוט ביזיון שהוא אמר את המשפט הזה במקרה הזה הייתה צריכה להגיע תגובה צבאית קשה ואלימה כן אלימה אסור להבליג על פעולות טרור כאלו וזה בדיוק מה שהממשלה עושה!!

פעם הבאה אותם מחבלים לא יכנסו עם סכינים אלא עם קלצ'ניקובים וירססו התיישבות שלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה אומר הוא נכון וכנראה גם יקרה, אבל חייבים קודם ליצור תנאים מתאימים חייבים קודם שתהיה הרתעה אסור לקום ולעזוב את השטחים האלו בצורה פזיזה ומהירה כמו בהינתקות, אני אישית חשבתי שהינתקות היה דבר נכון בזמנו אבל תראה מה קרה מאז, עכשיו רצועת עזה נשלטת ע"י ממשלת טרור קיצונית, ערים ענקיות כמו ב"ש נמצאות באופן קבוע תחת קו האש וכל פעם שמשהו לא בא להם טוב בעין הם יורים, אסור שהמצב הזה יחזור ביו"ש. אבל כרגע אין שום הרתעה הבנייה שאותה ביבי אישר כתוצאה מהרצח הזה היא החלטה פטטית שלא תוביל לכלום.

"הם רוצחים אנחנו בונים"- פשוט ביזיון שהוא אמר את המשפט הזה במקרה הזה הייתה צריכה להגיע תגובה צבאית קשה ואלימה כן אלימה אסור להבליג על פעולות טרור כאלו וזה בדיוק מה שהממשלה עושה!!

פעם הבאה אותם מחבלים לא יכנסו עם סכינים אלא עם קלצ'ניקובים וירססו התיישבות שלמה.

א.לפני ההתנקות גם היו טילים וחמאס היה עולה לשלטון בכל מקרה.

אבל מה שנחסך זה גדוד של צה"ל ששומר על כל בית.הרבה מאד אנשים חיים שלא חדרו אליהם לבית ונרצחו (מה שקרה הרבה מאד פעמים שהמתנחלים חיו שם.

ב.מה שקורה עכשיו ב יהוש זה פיגועים והרבה רצח ובאלגן משני הצדדים.

ג. יוהש זה לא עזה,שם החמאס לא שולט ולא ישלוט עוד שנים וגם אם ישלוט בעתיד תיהיה לנו סיבה מאד טובה לתקוף בעוצמה בלי שאף מדינה בעולם תצפצף.

ד.הגישה שלך באה מאגו ולא מראיה נכונה לעתיד,שום תגובה "קשה קשה" לא תפתור את הבעיה עכשיו,הם שאידים מוות אצלם זה קדוש.

קיצור חייבים לפעול חד צדדית,וכמובן זה לא יקרה והמדינה על סף סגירת בסטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. איזה טילים בדיוק היו? והחמס לא היה עולה לשלטון בגלל שהייתה לנו שם שליטה ביטחונית טוטלית ההדרדרות שחלה ברצועה חלה מאז ההתנתקות.

ב. רצח משני הצדדים? את מי בדיוק אנחנו רצחנו? תפסיק הם כרגע הרוצחים היחידים.

ג. חחחחחחחח הצחקת אותי... הסיבה היחידה שהחמאס לא צובר כח באיוש זה בגלל הפעילות האינטנסיבית שצה"ל שם, צה"ל הוא זה שמונע מהחמאס לצבור כח אבל לחמאס יש הרבה מאוד תמיכה באיוש (תאמין לי אני הייתי שם חלק מהשירות הצבאי שלי וראיתי זאת במו עיניי).

ד. מוות זה עדיין מוות ותאמין לי עם כל הפוזה של "המות קדושים" שלהם כואב להם על כל אחד שנהרג, תראה מה קרה בעופרת יצוקה אף אחד מהם לא הלך בדיוק למות קדושים הם בקושי התנגדו וזה למה? כי הם גם בני אדם והם גם לא רוצים למות, ובסופו של דבר הם חבורה של פחדנים עובדה שאת הרצח הם ביצעו בזמן שבני המשפחה ישנו זוהי פחדנות לשמה.

הראיה שלי לא באה מראיה לעתיד? אתה זה שברחת מהארץ ואני לבינתיים נשאר פה ומתכנן לבינתיים להישאר פה אני מאוד רוצה שיהיה לי ולמשפחה שלי שקט אני נלחמתי בשביל השקט הזה 3 שנים וממשיך להילחם בשביל השקט הזה בשירות המילואים.

צודק צריכים לפעול חד צדדית, אבל לא בצורה של בריחה אלא בצורה שתייצר הרתעה לא לחכות לפיגוע הבא אלא למנוע אותו כבר מעכשיו ע"י השמדה ופגיעה בכל מי שאפילו עולה במוחו לצאת למעשה נבזה כזה והצעד הראשון לזה צריך להיות מציאת הנבלות שביצעו את הפיגוע הזה ולחסל אותם ואולי גם את משפחתם רק כדאי שהמחבלים הבאים שיצאו לבצע פיגוע יבינו שלא רק חייהם מוטלים על כף המאזניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק :xyxthumbs:

עם אנשים אטומים כמוך אי אפשר לנהל שיחה, בן אדם שמצדיק רצח של ילדים הוא מבחינתי לא בן אדם.

אז חבר תמשיך לחיות בללה לנד שלך ובבועה שלך עד שיום אחד היא תתפוצץ, וברגע שהא תתפוצץ אתה תחזור בחזרה לפה עם המכנסיים למטה.

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה לא מבין את המשמעות של זה.

נניח שמושב כלנית עוסק בעיקר בגידול תרנגולות ושיווק ביצים.

המושב מייצר כל יום מאה אלף ביצים.

במוושב כלנית יש גם בית אחד ששם מגדלים 3 עיזים ומוכרים חלק מהחלב בשני בקבוקים כל יום במכולת של הישוב.

אני אומר שמושב כלנית עוסק בביצים

ואתה אומר שזה לא נכון כי הם גם עוסקים בחלב עיזים.

על זה אני אומר ששני הבקבוקים של החלב במכולת לא מייצגים את תחום העיסוק במושב.

כמות יצור החלב שם היא כל כך קטנה ביחס ליצור הביצים שזה דבר יוצא מן הכלל.

כשהכלל הוא כמובן יצור ושיווק ביצים.

ועל זה נאמר היוצא מן הכלל מעיד על הכלל.

ההסתה והשנאה העמוקה המושרשת בתרבות הערבית/פלסטינאית היא עצומה.

כשאתה מצביע על כך שזה לא נכון באופן מוחלט ומביא דוגמה לאנשים נדירים שאינם חלק מהכלל, עצם הנדירות היחסית של אותם אנשים ביחס לאוכלוסיה הכללית מעידים על האוכלוסיה הכללית.

עכשיו תשתמש באותה שיטה כדי לבדוק מיהם ה"עם הפלסטינאי" שיושב איתנו ולידינו.

מה הם חושבים.

מה הם אומרים.

מה הם עושים.

מה היו רוצים לעשות.

מה לדעתם טוב.

מה לדעתם רע.

ותמצא שההבדל ביננו הוא תהומי.

ולא מטושטש כמו שמנסים למכור לך בעלי האינטרסים ולוחמי זכויות האדם שאיבדו פרופורציות.

אתה יוצא מנקודת הנחה שכל מה שאתה רואה בטלויזיה מייצג את העם הפלסטיני רבתי. זאת הנקודה שגורמת לכל הטיעון שלך ליפול. ואני מבקש לדבוק כרגע לאוכלוסיית יו"ש, ולא לעזה. אני מודע לכך שבעזה אחוז תומכי הטרור/החמאס גבוהה מאוד (לא יודע אם הוא עובר את החצי, אבל אני יודע שהוא גבוה), בעוד ביו"ש יש הרבה יותר אנשים מתונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל דיבורים בעלמה, עוד לא תפשו אף אחד וזה שאירגון מסויים לקח אחריות? אז? בשבילם זה כבוד...

יכול להתברר שזה ערבי ישראלי או מישהו מטורף ישראלי בכלל, לא יודעים בתכלס, בגלל זה לא תראו בקרוב.

בכל אופן זה מעשה מזעזע אני בשוק, ראיתי את התמונות ובא לי לבכות.

מה שיותר מציק לי זה שעושים מזה ארוע פוליטי והדם עוד לא יבש, תנו למשפחה שקט להתאבל מה יש לכם? רווח פוליטי זה לא הכל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יוצא מנקודת הנחה שכל מה שאתה רואה בטלויזיה מייצג את העם הפלסטיני רבתי. זאת הנקודה שגורמת לכל הטיעון שלך ליפול. ואני מבקש לדבוק כרגע לאוכלוסיית יו"ש, ולא לעזה. אני מודע לכך שבעזה אחוז תומכי הטרור/החמאס גבוהה מאוד (לא יודע אם הוא עובר את החצי, אבל אני יודע שהוא גבוה), בעוד ביו"ש יש הרבה יותר אנשים מתונים.

מוזר, כי גם ביו"ש וגם בעזה החמאס ניצח בצורה משכנעת למדי בבחירות ב- 2006. וגם לפני כן, ב- 2005, בבחירות לרשויות המקומיות. נכון, בעזה הניצחון היה באחוזים גבוהים יותר, אבל גם ביו"ש לחמאס היה רוב.

וזה בלי לדבר על כך שגם אש"פ משתמשים בטרור כשמתאים להם. את אינטיפאדת אל אקצא, למשל, התחיל אש"פ. ברגותי, בכיר למדי באש"פ, הורשע באחריות ישירה לחמישה מקרי רצח וזוכה מעוד שלושים רק מחמת מחסור בראיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...