פיגוע באיתמר - מחבל חמוש בסכין חדר לבית ורצח חלק מבני המשפחה בשנתם, צה"ל בסריקות - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע באיתמר - מחבל חמוש בסכין חדר לבית ורצח חלק מבני המשפחה בשנתם, צה"ל בסריקות

ALÞHA

Recommended Posts

לא מדובר בטרול.

זאת המנטליות הערבית.

אותה מנטליות שאימצו חלקים מהשמאל הקיצוני.

גם טבח בתל אביב אפשר להצדיק באותה צורה.

זוהי מסכה שקרית שמנסה לתת לגיטימציה לצעדים שמטרתם הסופית היא חיסול העם היהודי מהמפה האיזורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא. כי אתה מזיין בשכל.

הפעולה אינה חוקית לפי המשפט הבינלאומי זה א', ודמם של הילדים אינו על ידי הוריהם, אלא על ידי המרצחים שלהם. אני מציע שכאשר תסיע את הבן שלך למועדון והוא יידקר כי הוא התחיל בטעות עם חברה של מישהי, אז העורכי דין של הערס יטענו שהדם שלו על הידיים שלך כי נתת לו חס וחלילה ללכת למועדון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע יצור מוזר,המוח שלך כנראה לא מבין שהעולם הוא לא שחור ולבן,אם היה פיגוע בתל אביב מבחינתי זה משהו אחר.

אלה שטחים כבושים שצריך להחזיר אותם,לא בגלל שאני מחבב ערבים (ואני לא) אלא בשביל העם היהודי ורק לטובתו.

מבחינתי יש 2 אופציות

1)לזרוק את כל הערבים מפה (לא ריאלי)

2)לצאת מהשטחים לגבולות 67 ,אנחנו פה ,הם שם וזהו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוי (או איך שלא קוראים לך!!) נשמע לך לגיטימי שזה שהם גרים ביו"ש זה אומר שיכנס להם יום אחד מחבל הביתה וישחט את כל משפחתם ?!?!

:bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

אל תעצבן אותי י'דפוק אחד, כותב שטויות כמו איזה טמבל, בוא נראה מה היית אומר אחרי שהיו שוחטים אחד אחד מבני המשפחה שלך !!!!

איפה כתוב כזה דברר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר ככה רק מתוך כאב !

למה לעזעזל הם גרים שם ? למה הם מסכנים חיליים שם?

זה בדיוק כמו העלוקות החרדים.

חבורה של פאנטים שהורסת את המדינה !! תפתח את העיניים.

אני גם הייתי בדעה שלך עד שהבנתי את התמונה המלאה.

אריאל שרון גם הבין את זה עד לפני שהתעלף,והוא היה הרבה יותר "ימני קיצוני " ממך.

דרך אגב בחרתי ליברמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך.

דעתי היא:

למצוא את המחבל(או המחבלים. את דעתי אכתוב כדיבור על מחבל אחד).

לתפוס את ההורים שלו, הילדים, האחים, הדודים, בני הדודים, ובקיצור, כל המשפחה !!!!

לשחוט לו אותם מול הפנים, כל דקה אחד.

לצלם את זה, ולהריץ לו את זה בלופ כל החיים מול העיניים !

בהמשך, הייתי מוריד לו אצבע אצבע !!!

וכשהוא כבר היה מתרגל לכאב, ולא היה מזיז לו, אחרי 10 שנים של סבל, הייתי יורה בו במקומות שיתנו לו קצת זמן לחיות בתוך הדם של עצמו עד שהוא ימות !!!

אני מאמין שאתה לא שונא אותם כמוני בגלל שאתה לא גר במקום שהם מתגרים בך, אבל במקום שאני גר, תמיד יש התגרות מצדם !

אולי אני סתם שונא אותם, והם צדיקים, יכול להיות...

אני מציע שכאשר תסיע את הבן שלך למועדון והוא יידקר כי הוא התחיל בטעות עם חברה של מישהי, אז העורכי דין של הערס יטענו שהדם שלו על הידיים שלך כי נתת לו חס וחלילה ללכת למועדון.

1+

נראה מה תגיד אז !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם ממש לא צדיקים,גם לא המתנחלים.

צריך לצאת משם וזהו !!

השטיפת מוח שעושים לכם ש"השטחים הקדושים" שאסור לוותר עליהם,עושים גם בצד הפליסטנאי שאלה שטחים כבושים ע"י מדינת .

הפיתרון הוא יחיד : יציאה חד צדדית לגבולות 67,ותן להם להילחם עם עצמם,באותו רגע תראו איך העולם משנה את הגישה כלפנו,ואיך החיים במדינת יראו הרבה יותר טובים.

כמובן שזה לא יקרה ואתה תמשיך לשנוא אותם והם אותנו וככה זה לא יגמר עוד מיליארד שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רוצח לא שפוי אחד שעשה זאת.

התמיכה הפלסטינאית/ערבית/מוסלמית במעשה היא רחבה מאוד ואין שום התנגדות ערכית מוסרית תרבותית למעשה שכזה.

זהו סכר שנאה מפלצתי שמחפש להתפרץ.

שאת מהותו ועוצמתו לא ניתן לשכך.

אני מצטער, אבל גם לך אין שום התנגדות ערכית מוסרית תרבותית להרג של משפחה שלמה בעזה ע"י טיל ממזל"ט. אין קשר בין זה לבין זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בשבילם,זה בשבילנו,עובדה שאריאל שרון קיבל 45 לפני שסיים את העבודה ויצא מהשטחים.

אבל עזוב אתה עילג ולא תבין בחיים,אנ סיימתי.

אתה כנראה לא הבנת עדיין שהמילה הזו "ערבים" - לא הולכת עם המילה העצומה הזו "שלום" !

זה פשוט לא הולך, זה בדם שלהם, לרצוח !

ותאמין לי שגם כשהם יקבלו שטחים, הם ימשיכו לעשות מה שהם עושים, וזה לא יגמר.

אלו הם הערבים !!!

וכן, יכול להיות שאני עילג, ואני לא מבין מה אני רואה בתמונות, ואולי זו באמת הדרך שלהם להגיד לנו שהם רוצים שלום...

ואם עדין אתה בדעה שלך, למה יש פיגועים בשאר העולם ? איזה שטח מאמריקה שייך להם ?

הם ע-ר-ב-י-ם !!!! הם רוצחים, וזה מה שהם !

ואתה לא יכול לשנות את זה, או לעשות את זה יפה.

אמר יפה מישהו לפניי "כאשר אתה כובש משהו הוא שלך".

יש להם איפה להיות, זה לא שזה המוצא היחיד שלהם, יש מספיק מדינות שתומכות בהם, ומדינות ששייכות להם, שילכו לשם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחרונה שבדקתי, כאשר אתה כובש משהו הוא שלך (ואם לא, תנסה להגיד לכל מדינות העולם להחזיר את השטחים לבעלים הטבעיים שלהם, או רגע, הם כבר מזמן מתים).

וזה שאנחנו עשינו טעות ולא קטלנו כל אדם שקיים שם זה רק מראה שאנחנו נחמדים מדיי.

דרך אגב, אתה חושב שאם ננטוש את השטחים האלו זה יעויל לביטחון שלנו ? ומה עם בעיית הדיור, גם ככה אין מקום במדינה שלנו, אז להזרים פנימה עוד כמה מאות אלפי תושבים?! וכמובן אתה לא שם לב שזה יוצר מצב שבו יש אזורים בארץ שיש להם גבול בעובי של כמה קילומטרים בודדים.

בקיצור, לכבוש ולכבוש ולכבוש, והפעם בלי להשאיר אוכלוסיה מקומית באיזור(יש מספיק מדינות ערב פה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח ששתי התגובות האחרונות מדובר בבני 16 ומטה אבל לא משנה,בכל מקרה אני יודע שאם נצא מהשטחים לא יהיה שלום.

אבל יהיה שלום וגיבוש בעם היהודי בארץ ישראל+כל העולם יהיה איתנו.כי לטרולים לא יהיה עוד תירוץ לפיגועים.

תפתחו את הראש,אם לא תצליחו,אז לא נורא תשארו בדעה שלכם ותמשיכו לבכות על חס וחלילה עוד פיגועים.

ובקשר ל"לא יהיה מקום להתיישב אם נצא מהשטחים",הצחקת אותי ,הנגב מיושב אולי ב 0.5 אחוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה לא הבנת עדיין שהמילה הזו "ערבים" - לא הולכת עם המילה העצומה הזו "שלום" !

זה פשוט לא הולך, זה בדם שלהם, לרצוח !

ותאמין לי שגם כשהם יקבלו שטחים, הם ימשיכו לעשות מה שהם עושים, וזה לא יגמר.

אלו הם הערבים !!!

וכן, יכול להיות שאני עילג, ואני לא מבין מה אני רואה בתמונות, ואולי זו באמת הדרך שלהם להגיד לנו שהם רוצים שלום...

ואם עדין אתה בדעה שלך, למה יש פיגועים בשאר העולם ? איזה שטח מאמריקה שייך להם ?

הם ע-ר-ב-י-ם !!!! הם רוצחים, וזה מה שהם !

ואתה לא יכול לשנות את זה, או לעשות את זה יפה.

אמר יפה מישהו לפניי "כאשר אתה כובש משהו הוא שלך".

יש להם איפה להיות, זה לא שזה המוצא היחיד שלהם, יש מספיק מדינות שתומכות בהם, ומדינות ששייכות להם, שילכו לשם !

מ-1 עד 10, עד כמה גזעני אתה חושב שאתה נשמע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...