פיגוע באיתמר - מחבל חמוש בסכין חדר לבית ורצח חלק מבני המשפחה בשנתם, צה"ל בסריקות - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע באיתמר - מחבל חמוש בסכין חדר לבית ורצח חלק מבני המשפחה בשנתם, צה"ל בסריקות

ALÞHA

Recommended Posts

זו לא צביעות, זו עובדה, לא יודעים מי עשה את זה בנתיים, אז לקחו אחריות, לא פעם לקחו אחריות על דברים שלא עשו בכלל... :-\

הסברה הגבוהה ביותר היא שזה מחבל וגם אז זה יכול להיות מחבל פלסטינאי או ערבי ישראלי, זה הבדל גדול מבחינתינו, אבל שוב, לא יודעים עוד בוודאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מישהו טיפס על הגדר ורצח משפחה שלמה עם ילדים ותינוק בישוב שמוקף כפרים ערבים עם מסגדים בתי ספר וגנים שמטיפים להשמדת ישראל מבוקר עד ערב וחוגגים על כל יהודי שנרצח.

אבל אולי הם סתם נפלו על סכינים בטעות...

צריך להיות מטומטם כדי לסתור את המסקנה הברורה שזה מחבל פלסטינאי.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/221/433.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה שמח כי משהו קרה לא בהכרח אומר שאתה עשית אותו (או שאתה מכיר את מי שעשה או משהו כזה)

אני בטוח שהרצח בוצע בידי מחבל (או מחבלים) ממוצע ערבי על רקע לאומני, ועם זאת - מבחינה משפטית,

אין כרגע מספיק הוכחות (לפי הידוע לי) בשביל להוכיח שזה מה שקרה.

כל מה שיש זה ראיות נסיבתיות בלבד (שוב, לפי הידוע לי) - והצהרה של ארגון טרור כלשהו שהוא לוקח אחריות

על המקרה זה לא בדיוק כמו הודאה באשמה, מה גם שלא חסרים מקרים שבהם ארגוני טרור לקחו אחריות על

אירועים שהם לא ביצעו (או שחמישה ארגוני טרור לקחו אחריות על אירוע אחד, למשל)

כל זה גם מעלה דרך מעניינת לרצוח מישהו שאתה לא מסמפט - רק צריך לגרום לזה להיראות כאירוע לאומני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה שמח כי משהו קרה לא בהכרח אומר שאתה עשית אותו (או שאתה מכיר את מי שעשה או משהו כזה)

אני בטוח שהרצח בוצע בידי מחבל (או מחבלים) ממוצע ערבי על רקע לאומני, ועם זאת - מבחינה משפטית...

אני בטוח שיש לך קצת שכל בקודקוד, ואם זאת - מבחינה פלצנית...

מה הטעם בדיוני סרק על אפשרויות שהסתברותן באיזור מפלצת הספגטי המעופפת.

לא אותם חוגגים, אבל הקירבה האתנית למבצעים בלתי ניתנת להכחשה.

אפגאנים/עיראקים=פלסטינים?

כאילו WTF...

אתניות היא מאפיין תרבותי המקושר לקבוצה חברתית מסוימת של בני אדם, כאשר קבוצה זו יכולה להתפרס על פני מדינות שונות ואינה חייבת להתרכז במדינה אחת בלבד.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שיש לך קצת שכל בקודקוד, ואם זאת - מבחינה פלצנית...

מה הטעם בדיוני סרק על אפשרויות שהסתברותן באיזור מפלצת הספגטי המעופפת.

לא טענתי שיש טעם בדיון הזה, בדיוק כמו שלרוב הדיונים בפורום אקטואליה אין "טעם" חוץ מפריקת קיטור ועצבים.

רק אמרתי שמבחינה עקרונית אין לנו (לפי הידוע לי) משהו שמראה בבירור שזה פיגוע על רקע לאומני ולא סתם רצח רנדומלי.

כמובן, אני בטוח מעבר לכל ספק סביר (וכבר כתבתי את זה) שזה פיגוע על רקע לאומני, אני רק דיברתי על העקרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וודאי שיש.

שניהם שונאים את היהודים והמערב.

שניהם רואים באיסלם ובמלחמת האיסלם בכופרים ציווי אלוהי.

שניהם מטיפים לשנאה ולג'יהאד.

שניהם ירצחו ללא רחמים כל יהודי שיכנס לשטחם.

ובשניהם יש חלק שגם יסעו למקומות אחרים כדי לרצוח, לעשות טרור, ולמות מות "קדושים" בשם אללה ואדמתו הקדושה השייכת לאיסלם בכל מקום בו כף רגל מוסלמית תדרוך.

מספיק שהם שותפים לאמונה דתית כדי לשים אותם באותה קבוצה.

שאני אסביר לך גם מהי קבוצה ?[br]פורסם בתאריך: 16.03.2011 בשעה 01:45:51

הדבר היחיד שמקשר את האפגאנים לפלסטינים זה העובדה שהם חיים באותה היבשת. אין שום קשר תרבותי, היסטורי, שפתי או גזעי בין השניים.

ובהקשר הזה:

תרבות האיסלם היא תרבות.

היסטורית האיסלם היא היסטוריה.

שפת האיסלם היא שפה.

גזע האיסלם הוא גזע.

ואיתו האיסלם מעביר תרבות משלו על פני ארצות, אומות, גזעים, ותרבויות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וודאי שיש.

שניהם שונאים את היהודים והמערב.

שניהם רואים באיסלם ובמלחמת האיסלם בכופרים ציווי אלוהי.

שניהם מטיפים לשנאה ולג'יהאד.

שניהם ירצחו ללא רחמים כל יהודי שיכנס לשטחם.

ובשניהם יש חלק שגם יסעו למקומות אחרים כדי לרצוח, לעשות טרור, ולמות מות "קדושים" בשם אללה ואדמתו הקדושה השייכת לאיסלם בכל מקום בו כף רגל מוסלמית תדרוך.

מספיק שהם שותפים לאמונה דתית כדי לשים אותם באותה קבוצה.

שאני אסביר לך גם מהי קבוצה?

תרבות האיסלם היא תרבות.

היסטורית האיסלם היא היסטוריה.

שפת האיסלם היא שפה.

גזע האיסלם הוא גזע.

ואיתו האיסלם מעביר תרבות משלו על פני ארצות, אומות, גזעים, ותרבויות שונות.

אני ארחיב בהמשך, אבל ממש חשוב לי להגיד שאיסלאם היא דת, לא תרבות, לא גזע ובטח ובטח שלא שפה. מפתיע אותי לשמוע דברים כאלו מבנאדם משכיל כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם חשוב לך לזרוק טעויות לאוויר, מצויין.

אבל להתעלם מההשלכות שיש לדת על תרבויות כאלו ואחרות ואפילו על מנטליות,

זו פשוט בורות לשמה.

כמובן, אני בטוח מעבר לכל ספק סביר (וכבר כתבתי את זה) שזה פיגוע על רקע לאומני, אני רק דיברתי על העקרון.

אז אתה בטוח במשהו כאשר אין לך הוכחות לכך? כמה נוראי מצידך. איך זה אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ארחיב בהמשך, אבל ממש חשוב לי להגיד שאיסלאם היא דת, לא תרבות, לא גזע ובטח ובטח שלא שפה. מפתיע אותי לשמוע דברים כאלו מבנאדם משכיל כמוך.

בוא נרחיב, למה לא.

יהדות היא דת.

אין תרבות יהודית ?

אין היסטוריה יהודית משותפת לכלל היהודים בעולם ?

האם היהדות לא התחילה כגזע אחד שצימח ענפים רבים, וכל ענף נשען על אותו גזע ושואב ממנו חלק גדול מאוד מהתרבות של אותם יהודים ?

הגזע היהודי הוא בכלל גזע ?

יש כזה דבר גזע יהודי ?

האם גזע הוא רק עניין גנטי ?

האם שרשרת גנטית ואבולוציה קיימות רק ברמה התאית של הביולוגיה ?

האם בכל זה אין מגוון עשיר של רעיונות סיפורים משלים מנהגים תפילות המשמשים כאבני שפה להבנה ותקשורת בין יהודים ?

האם אין שפה שבה נכתבו הספרים הקדושים ליהדות ?

למה אתה חושב שאומות האיסלם מנותקות מהאיסלם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה בטוח במשהו כאשר אין לך הוכחות לכך? כמה נוראי מצידך. איך זה אפשרי?

מאוד פשוט - אני בטוח שהשמש גם תזרח מחר בבוקר.

יכול להיות שאני טועה (בשני המקרים) אבל לפני ניסיון העבר אני כנראה צודק.

בעצם, כל השיטה המדעית מבוססת על כך שהעולם הוא עקבי ושניתן מניסיון העבר להסיק על העתיד

ובאותה מידה מאחר וכל המקרים הדומים שהיו בעבר בוצעו על ידי מחבלים ערבים כלשהם הרי שניתן להניח

בביטחון יחסי כי גם במקרה הזה הרוצחים היו מחבלים ערבים (או מחבל ערבי, אם זה בוצע על ידי אדם יחיד)

בדיוק כשם שאם תזרוק עכשיו כדור כלפי מעלה אתה מניח שהוא יחזור אלייך מאחר ולפי הניסיון שלך כוח המשיכה

יפעל עליו וימשוך אותו חזרה, אבל אין לך שום דרך לדעת שזה מה שיקרה עד שלא תנסה.

וגם אם תנסה לעשות את זה שוב, זה לא מבטיח לך שום דבר לגבי הפעם הבאה שתנסה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...