פיגוע באיתמר - מחבל חמוש בסכין חדר לבית ורצח חלק מבני המשפחה בשנתם, צה"ל בסריקות - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע באיתמר - מחבל חמוש בסכין חדר לבית ורצח חלק מבני המשפחה בשנתם, צה"ל בסריקות

ALÞHA

Recommended Posts

אני בטוח ששתי התגובות האחרונות מדובר בבני 16 ומטה אבל לא משנה,בכל מקרה אני יודע שאם נצא מהשטחים לא יהיה שלום.

אבל יהיה שלום וגיבוש בעם היהודי בארץ ישראל+כל העולם יהיה איתנו.כי לטרולים לא יהיה עוד תירוץ לפיגועים.

תפתחו את הראש,אם לא תצליחו,אז לא נורא תשארו בדעה שלכם ותמשיכו לבכות על חס וחלילה עוד פיגועים.

ובקשר ל"לא יהיה מקום להתיישב אם נצא מהשטחים",הצחקת אותי ,הנגב מיושב אולי ב 0.5 אחוז.

אתה צודק, אני איתך, אני אוהב אותם עכשיו.

אתה מכיר אולי איזה משפחה ערבית שרוצה להתארח ? אני מוכן לארח אותם ולתת להם לישון במיטתי שלי.

מ-1 עד 10, עד כמה גזעני אתה חושב שאתה נשמע?

15

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

roybar האמת שאתה הוכחתה שאתה כנראה צעיר, לך תגרום לכמה מאות אלפי אנשים להתיישב בשטח מת ללא כל תמיכה..... אתה יודע, יש סיבה למה הנגב לא מיושב(ולא אני לא שמח על כך, אבל זה המצב וזה נובע מטבעו של השטח).

ותהיה בעניינים שזה שאנחנו נצא משם לא אומר דבר, העולם עדיין ימשיך לשנוא אותנו לא משנה מה (אפשר לראות את זה למשל בהכרזות של האום, בכמות לא פרופורציואנלית כנגד , למרות שאנחנו הרע במיעוטו ויש מדינות שגרועות מאיתנו בעשרות מונים), אבל אנחנו נאבד שטחים בעלי חשיבות אסטרטגית.

וכן, למרות שאני לא מאמין ולא רואה בתנ"ך כביסוס היסטורי במאה אחוז, הוכח לא מעט פעמים שהיו פה לפחות שלושה ממלכות אוטונומיות יהודיות, ולעומת זות 0 מדינות ערביות, לכן אין שום סיבה שבעולם להחזיר להם את השטח, לא ביטחונית ולא היסטורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער, אבל גם לך אין שום התנגדות ערכית מוסרית תרבותית להרג של משפחה שלמה בעזה ע"י טיל ממזל"ט. אין קשר בין זה לבין זה.

וודאי שיש לי התנגדות ערכית מוסרית תרבותית להרג מכוון של חפים מפשע.

יש הבדל גדול בין פעולה צבאית כנגד טרוריסטים ונזק עקיף מצומצם לא צפוי או שאי אפשר להימנע ממנו, לבין רצח מכוון של גברים נשים וילדים חפים מפשע.

אם יהודי היה נכנס לכפר ערבי ורוצח משפחה שלמה על ילדיהם בשנתם כל המדינה היתה מזדעזעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

15

ומ-1 עד 10, עד כמה אתה חושב שיש מקום בעולם שלנו לתפישות עולם גזעניות?[br]פורסם בתאריך: 13.03.2011 בשעה 20:30:16

וודאי שיש לי התנגדות ערכית מוסרית תרבותית להרג מכוון של חפים מפשע.

יש הבדל גדול בין פעולה צבאית כנגד טרוריסטים ונזק עקיף מצומצם לא צפוי או שאי אפשר להימנע ממנו, לבין רצח מכוון של גברים נשים וילדים חפים מפשע.

אם יהודי היה נכנס לכפר ערבי ורוצח משפחה שלמה על ילדיהם בשנתם כל המדינה היתה מזדעזעת.

גורמים בצה"ל כבר הודו בעבר (וזה צף שוב לאחרונה, כמדומני) ש"היו דברים שאני לא גאה בהם" (כן, ציטוט מדוייק). ועדיין לא שמעתי אותך אומר משהו בנידון. לא שזה משנה, כן? מחיקת משפחה היא מחיקת משפחה, ומבחינת הפלסטינים ההתיישבויות הן אחד מהנשקים של במאבק על השליטה בארץ. מבחינתם, המתנחלים הם צבא לכל דבר. נכון, כולם יגידו לך שהם מתנגדים להרג של ילדים וחפים מפשע, אבל לא באמת יכאב לך על משפחה פלסטינית שנמחקה כשצה"ל שיטח על יושביו בניין שאיכלס מפקדי חמאס. בדיוק כמו שלהם לא כואב שמישהו נכנס להתנחלות (שטח שהוא שלהם, על פי תפישתם) והרג משפחה. כי איך שהם רואים את זה, המאזניים נוטות בצורה מוחלטת ביותר לצד של הפלסטינים, מבחינת מספר המשפחות שנמחקו. מבחינה סטטיסטית, הם צודקים.

אל תגיד שאין להם ערכים כי הם ברברים, זו הכללה לא נחוצה ולא מועילה. לא הייתי לוקח את שורפי-הדגלים כדוגמא לאוכלוסיה הכללית, ובטח שלא לערביי , מהסיבה הדי פשוטה שגם המתנחלים שורפים דגלים, ועושים אפילו הרבה יותר מזה.

וללא קשר מסויים לנאמר למעלה: מבחינתי, המתנחלים הלא-חוקיים, או כאלה שמבצעים פעולות איבה כנגד ישובים פלסטינים, הם בעיה לא פחות חמורה שיש להכות מהיסוד. אי אפשר לדרוש מהפלסטינית שיפסיקו לעשות משהו אם חלק מאיתנו את זה בעצמם. זה אף פעם לא עבד ככה, וזה גם לא יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומ-1 עד 10, עד כמה אתה חושב שיש מקום בעולם שלנו לתפישות עולם גזעניות ?

שוב, הכל מתחיל בהם.

למה שאני אשנא אותם אם הם עושים לי טוב ולא מפריעים לי ?

אבל מה שהם יודעים לעשות זה רק רע !

אני יכול לחיות איתם, ואני חיי מאוד טוב עם כמה ערבים שגרים באיזור שלי, ובאמת שהם אנשים טובים.

אבל יש כאלה שנולדו בכדי להרוס, וזה מה שמלמדים אותם מהרגע שבו אמא שלהם ממליטה אותם, "היהודים הם כופרים, הם רוצחים, הם בוגדים".

לא אמרתי שאני תומך בביבי, ואתה לא הגבתה בתכלס למה שרשמתי....

בדיוק מה שאני רציתי להגיב על המשפט שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב, הנסיון שלך לטשטש את ההבדלים ביננו לבינם ולתת לגיטימציה לשנאה ופעולות טרור לא מקובל עלי.

במדינת העם היהודי לא יצא לרחובות בצהלה ויחלק ממתקים כשעשרות אלפי אנשים מתים בפיגוע טרור.

יש הבדל מהותי ביננו לבינם ואי אפשר ואסור לטשטש אותו.

עם חפץ בחיים.

עם הוא עם חיובי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב, הנסיון שלך לטשטש את ההבדלים ביננו לבינם ולתת לגיטימציה לשנאה ופעולות טרור לא מקובל עלי.

במדינת העם היהודי לא יצא לרחובות בצהלה ויחלק ממתקים כשעשרות אלפי אנשים מתים בפיגוע טרור.

עם חפץ בחיים.

עם הוא עם חיובי.

:hizuk:

כל הכבוד לך, דברי חוכמה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם חפץ בחיים.

עם הוא עם חיובי.

מעולם לא ניסיתי לתת לגיטימציה אפילו מועטה לפעולות הטרור, במיוחד לא לזו ששל השבוע האחרון. מה שאני מנסה להגיד זה שיש קיצונים, כמו הרוצח שביצע מעשה שפל וברברי לחלוטין באיתמר, ויש אנשים נורמאליים, הגיוניים. כולה יצאתי כנגד ההכללה שלך שקבעה כי אין לאף ערבי שום בעיה עם רצח של משפחה.[br]פורסם בתאריך: 13.03.2011 בשעה 20:54:18

שוב, הכל מתחיל בהם.

למה שאני אשנא אותם אם הם עושים לי טוב ולא מפריעים לי ?

אבל מה שהם יודעים לעשות זה רק רע !

אני יכול לחיות איתם, ואני חיי מאוד טוב עם כמה ערבים שגרים באיזור שלי, ובאמת שהם אנשים טובים.

אבל יש כאלה שנולדו בכדי להרוס, וזה מה שמלמדים אותם מהרגע שבו אמא שלהם ממליטה אותם, "היהודים הם כופרים, הם רוצחים, הם בוגדים".

בדיוק מה שאני רציתי להגיב על המשפט שלו.

הו, שאלה טובה. למה אתה שונא גם את אלה שלא הפריעו לך ולא עשו לך כל רע? לא כולם מיליטנטים ביו"ש, אתה יודע (בעצם, הייתי מהמר שממש מעט מהם יתמכו באלימות, שכן הממשלה שם גינתה את המעשה).

אמרת בעצמך, שגזענות זה רע (כי גזענות, בין השאר, זה ללמד ילדים מגיל 0 ש-X הם כופרים, רוצחים ובוגדים). אז למה אתה מתנהג בצורה גזענית? אם אתה רוצה שהעולם יסתכל עלייך כמי שאתה ולא כסטיגמה שהדביקו לך, תתחיל לעשות אותו דבר. נאה דורש, נאה מקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אומר שמשהו רקוב.

האובסיסיה של הרבנים הקיצונים לכפות על המדינה את עתידה תוביל לאבדון.

ושוב אני אומר לך, אני לא מאמין, אני חושב שמדינת צריכה להיות מדינה חילונית לגמריי עם מעט זיקה לתרבות היהודית ולא יותר מזה, אבל זה לא אומר שאנחנו אמורים להיתרפס ולתת להם לתקוע לנו.

וכן, אתאיסט יכול להיות ימני.

Art Tatum +1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היוצא מן הכלל מעיד על הכלל.

זה שלא כולם בחברה הערבית שמחים ומאושרים על הרג ילדים חפים מפשע זה בטוח.

כמה זה יוצא דופן זאת השאלה.

וכאן שוב חוזרים לאותו משפט שהתחיל את הוויכוח ביננו.

"ערכית מוסרית ותרבותית"

ההבדל הוא עצום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...