פיגוע באיתמר - מחבל חמוש בסכין חדר לבית ורצח חלק מבני המשפחה בשנתם, צה"ל בסריקות - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע באיתמר - מחבל חמוש בסכין חדר לבית ורצח חלק מבני המשפחה בשנתם, צה"ל בסריקות

ALÞHA

Recommended Posts

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האכזריות בלתי נתפסת. לדעתי צריך לעשות יום שידורים מיוחד,

אני שומע ברדיו ובטלביזיה שהכל מתנהל כרגיל. למה?

זה פשוט פיגוע מזעזע, אין סיבה להמשיך עם הכל כאילו כלום לא קרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האכזריות בלתי נתפסת. לדעתי צריך לעשות יום שידורים מיוחד,

אני שומע ברדיו ובטלביזיה שהכל מתנהל כרגיל. למה?

זה פשוט פיגוע מזעזע, אין סיבה להמשיך עם הכל כאילו כלום לא קרה.

מה מבדיל אותם מכל משפחה שכולה אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין הבדלה, אין סיבה ליום לאומי נוסף מעבר ליום הזיכרון לחללי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה.

ולא, אף אחד לא עובר על זה לסדר היום - גם לא הצבא. בטלויזיה בערוצי החדשות מדובר על זה כל הזמן. פשוט אין שום סיבה לבצע יום אבל לאומי ולעצור את המדינה (או רק את לוח השידורים) בגלל גורל אכזר של משפחה אחת. למה? כי לא עשינו את זה ב-63 שנים האחרונות על שום מקרה אחר.

אף גישה לא השתנתה ביחס לאירועים מסוג זה. אם כבר, זה אתה שפתאום "קופץ" (no offense intended) על המקרה הזה וזועק עליו כאילו הגורל שלהם יותר גרוע מגורלה של כל משפחה שכולה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רוצח לא שפוי אחד שעשה זאת.

התמיכה הפלסטינאית/ערבית/מוסלמית במעשה היא רחבה מאוד ואין שום התנגדות ערכית מוסרית תרבותית למעשה שכזה.

זהו סכר שנאה מפלצתי שמחפש להתפרץ.

שאת מהותו ועוצמתו לא ניתן לשכך.

המקרה הזה ועוד הרבה אחרים הם מסר ברור לכולנו, שאם נחליש את ההגנות העירנות והנחישות, הערבים יטבחו בנו ללא רחמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני עצוב על 3 הילדים שנרצחו, הפעולה לגיטימית לחלוטין ואף מוצדקת לפי המשפט הבינלאומית.

אם מצרים תפלוש לישראל במלחמה ותיקח ממנה את הנגב, תבנה שם התנחלויות מצריות ויהודי באר שבע יהיו נתינים תחת עוצר ואפרטהייד, אצדיק פיגועים של יהודי באר שבע כנגד מצרים, כולל מתנחלים מצרים "תמימים".

האירוע לגיטימי, עם כל העצב שברצח ילדים (דבר נורא לכשעצמו). ההורים החליטו איפה ילדיהם יגורו ולכן דמם של ילדיהם הוא בגלל הוריהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד roybar אתה לוקה בראש שלך, אני לא מבין איך אתה מסוגל להשוות את המצב במדינה שלנו למדינות אחרות? ובנוסף, אתה יודע מה פשר המילה אפרטהייד שאתה והשמאל העולמי מנסים להדביק בימים האחרונים על ישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...