Dragon Age 2 - הדיון הראשי - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon Age 2 - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

• תגובות 240
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה באמת משווה ME2 לPlanescape Torment?? ??? ???

The Witcher 2 באמת ניראה טוב, גם על הראשון אין לי דברים רעים להגיד, אבל כתבתי על החוקים של D&D 3.5 או 4 אם יצא כבר. יש מחלוקת משפטית לגביהם לכן לא ניתן כרגע להשתמש בהם במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

הבנתי שבשנים האחרונות יש מאבק משפטי על השימוש בחוקים של D&D כך שבשנים הקרובות גם לא יגיעו משחקים כמו פעם :'(

ממש לא צריך את החוקים הרשמיים של D&D בשביל לייצר משחקי תפקידים טובים למחשב. האמת שרוב המשחקים הישנים והטובים בכלל לא השתמשו בחוקים האלה, למשל fallout, morrowind. גם במשחקים החדשים the witcher לא משתמש בחוקים האלה. מה שבאמת חשוב במשחק תפקידים טוב למחשב הוא עלילה חזקה, דמויות מעניינות והכי חשוב: היכולת לשחק את הדמות שלך כמו שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא צריך את החוקים הרשמיים של D&D בשביל לייצר משחקי תפקידים טובים למחשב. האמת שרוב המשחקים הישנים והטובים בכלל לא השתמשו בחוקים האלה, למשל fallout, morrowind.

האמת שרוב המשחקים הישנים והטובים דווקא כן השתמשו במערכת חוקים.

baldurs gate 1+2

icewind dale 1+2

planescape torment

NWN 1 +2

temple of elemental evil

מה פספסתי?

אין ספק שאתה צודק - החוקים לא הופכים את המשחק לטוב. פשוט כל המשחקים שישמו אותה זכורים לי לטובה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שרוב המשחקים הישנים והטובים דווקא כן השתמשו במערכת חוקים.

baldurs gate 1+2

icewind dale 1+2

planescape torment

NWN 1 +2

temple of elemental evil

מה פספסתי?

אין ספק שאתה צודק - החוקים לא הופכים את המשחק לטוב. פשוט כל המשחקים שישמו אותה זכורים לי לטובה ;D

ברור שהרבה משחקים ישנים השתמשו בחוקים של D&D, משם הרי הכל התחיל. רק ציינתי שזה עצמו לא הפך את המשחקים האלה למה שהם היו. מה שיותר מטריד אותי לגבי העתיד של משחקי תפקידים למחשב הוא לא מערכת החוקים שהם ישתמשו בהם, אלא הנטיה להפוך אותם למשחקי קונסולה רדודים ושטחיים. אם גם שיצרו בעבר את המשחקים הטובים ביותר בז'אנר נפלו לזה עם DA2, העתיד נראה ממש לא מבטיח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלתי אפשרי כל עוד מפתחים גם לקונסולה.

בלתי אפשרי כל עוד קהל היעד הוא צעירים - שרובם התרגלו לכותרי AAA ברמה הכי גבוהה.

למרות שתמיד אפשר לתת להודים לדובב :silly:

טוב עכשיו ברצינות - ברור שהפתרון הוא להקים מחדש את Black Isle Studio....... אין דרך אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי uninstall + format לכונן קשיח שעליו היה מותקן Dragon Age 2.

אם מישהו מעוניין לשחק ב-Planescape המדהים מצאתי מודים מעולים:

http://thunderpeel2001.blogspot.com/2009/01/planescape-torment-fully-modded.html

בין היתר המודים מאפשרים לשחק ברזולוציה גבוהה (אני משחק על 1680X1050) והמון שיפורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי בין המשחקים הטובים ביותר! כדי להנות מהמשחק, צריך לעשות רמה הכי קשה + להבין אותו (להקשיב לכל שיחה להבין את עלילת המשחק...) סך הכל סיימתי אותו תוך... 22 שעות נראה לי :) אני נותן לו 9.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...