Dragon Age 2 - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon Age 2 - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

לא שידוע לי. יכול להיות שאני טועה, אבל אני בספק שתקבל את הסט הזה.

אבל בכל אופן, ב-ACT 3 אתה מתחיל לקבל את ה-CHAMPION SET שלדעתי, נראה הרבה יותר טוב מכל סט אחר. הוא גם ב-STATS הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 240
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משחק גרוע ברמות

התאכזבתי מהסוף של המשחק

וגם סיימתי את המשחק ואפילו לא השלמתי את הסט של הCHAMPION ובכלל לא הצלחתי לשים אפילו חלק אחד מהסט כי לא היה לי מספיק CONSTETUTION או משזה לא יהיה

ומי זאת בכלל איזבלה?

אם כן יצא המשך למשחק הזה

אני ישחק בו לדעתי רק בגלל לראות מה קרה בהמשך העלילה ולא משום סיבה אחת אחרת :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק גרוע ברמות

התאכזבתי מהסוף של המשחק

וגם סיימתי את המשחק ואפילו לא השלמתי את הסט של הCHAMPION ובכלל לא הצלחתי לשים אפילו חלק אחד מהסט כי לא היה לי מספיק CONSTETUTION או משזה לא יהיה

ומי זאת בכלל איזבלה?

אם כן יצא המשך למשחק הזה

אני ישחק בו לדעתי רק בגלל לראות מה קרה בהמשך העלילה ולא משום סיבה אחת אחרת :-\

בלי איזבלה, השריון והבנה של הנקודות סיימת תמשחק?

אתה בטוח ששיחקת בו בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי איזבלה, השריון והבנה של הנקודות סיימת תמשחק?

אתה בטוח ששיחקת בו בכלל?

בEASY או NORMAL עם VARRIC לבדו אפשר לנצח את המשחק (כי יש לו DPS גבוה והנשק שלו משתדרג לבד כל שלב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש פה mage שהצליח להביס את הבוס של הקון לבד? (ברמה נורמל, לא בדקתי עדיין רמה קלה)

לקוסם שלי יש את כל היכולות בelemental + blood mage והקון הורג אותי ב3 מכות מה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש פה mage שהצליח להביס את הבוס של הקון לבד? (ברמה נורמל, לא בדקתי עדיין רמה קלה)

לקוסם שלי יש את כל היכולות בelemental + blood mage והקון הורג אותי ב3 מכות מה זה?

GRAVITY RING ו UNSHAKABLE מאוד חשובים לקוסם.

שני קסמי הICE גם עוזרים.

אחד מונע ממך ליפול כל פעם שמתקיפים אותך והשני יוצר טבעת שמאיטה את האויבים מכל בחינה ככל שמתקרבים למרכז, כשהמרכז עצמו הוא כמו חור שחור שכמעט עוצר את הזמן.

וזה עובד רק על האויבים, ועל כולם ללא יוצא מן הכלל אאל"ט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב סיימתי את המשחק (ללא הרחבות) אחרי יומיים של משחק בו

DRAGON AGE ORIGINS לקח לי שבוע או שבועיים לסיים בגלל כמות הקווסטים והעלילה שיש שם מדהיממההה

לעומת זאת DRAGON AGE 2 יש לי את הגרסה המורחבת (SIGNATURE EDITION) לא התלהבתי יותר מידי , זה כאילו לקחו מDRAGON AGE ORIGINS מקום אחד ופוצצו אותו בקווסטים עם מספר מצומצם של מקומות תאכלס - אז גם הקווסטים הקיימים אתה מסיים בשנייה כי הכל קרוב אחד לשני.

אני קטלתי את המשחק על בסיס הדמו ששיחקתי אבל את האמת - כמשחק STANDALONE בלי יותר מידי השוואה לDA:O המשחק בסדר גמור - הוא מספק לך הנאה וייחודיות מסויימת,ויהיה לך כמה מבטים O_O אבל כהשוואה לDA:O הוא לא מתקרב ל50% איכות כמו שהיה בDA:O .

הקרבות עם הבוסים היו נחמדים לפי דעתי מספר קרבות היו טובים יותר ממה שהיה בקודם.

יש לפעמים קטעים בSPEECH שנראה שלא משנה איזה בחירה תבחר ברשימה התשובה תהיה אותה תשובה , וכמה מקרים שהדיבור בין הדמויות לא אישי אלא נראה כמשהו כללי שאמרו באוויר וחיברו את זה לדיאלוג.

המשחק הקודם קניתי שנהפך לזול יותר, המשחק הזה קניתי אותו הרבה לפני רק על בסיס הכותרים שBIOWARE מוציאה ואמרתי שגם אם נתאכזב מגיע להם.

אני חושב שEA הרסו את בקטע של RPG , רצו להוסיף אלמנטים שהמשחק יתאים לקונסלות כי EA מתעסקים יותר בשוק הקונסול יותר מאשר PC

וזה הוציא את הקסם מBIOWARE לכותרי RPG

EA קנו את בסוף 2007 , הוציאו את DA:O בסוף 2009 , אני לא חושב שEA נגעה בכותר הראשון אלא כיוונה לכותרים בעתיד , DA:O לא נראה כמו משחק של EA והשני כן נראה כמו משחק של EA .

סה"כ – גם אם קונים את המשחק אפשר להרוויח ממנו – בכל זאת הייתי מחכה לירידת מחירים ולא קונה אותו עכשיו

לגבי הכותר הבא שאני מצפה לו – MASS EFFECT 3 , פה אני לא מודאג ME3 נחשב לכותר המוביל של החברה(חתמו גם על עשיית סרט) ויתנהגו איתו בהתאם .

עכשיו כמו כן , אם מישהו עדיין מעוניין לקנות את המשחק הוא יכול לפנות אליי , יש לי עוד עותק של SIGNATURE EDITION, עם הקודים שמפעילים את ההרחבות וכדומה שלא השתמשו בהם .

אני מאוד מקווה שBIOWARE לקחו את ביקורות הגולשים , DRAGON AGE הוא כותר ששייך לRPG וככה גם הציפיות – DA2 הוא לא RPG כי לפי הבנתי הסוף לא מושפע מבחירותייך- המשחק הזה היה יותר טוב אם הייתה לך אחוזה/טירה שהיית צריך לנהל שם עם שומרים וסוחרים ובאותו זמן אתה משיג לעצמך מעמד לפחות מבחינת STORYLINE היו יכולים לעשות את זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מכיר אולי איזה דרך או מוד בשביל להגדיל את כמות האנשים שאתה יכול להכניס לקבוצה שלך? אולי להוסיף 1-2 אקסטרה? ממש מבאס שאפשר רק 3 אנשים איתך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מכיר אולי איזה דרך או מוד בשביל להגדיל את כמות האנשים שאתה יכול להכניס לקבוצה שלך? אולי להוסיף 1-2 אקסטרה? ממש מבאס שאפשר רק 3 אנשים איתך

יש למשחק הזה בכלל תמיכה במודים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בעד להוריד רמת קושי.

אפשר לחזק את הקבוצה ואת הביצועים בקרב.

למשל TACTICS זה דבר חשוב מאוד.

בדרך כלל לא מספיק לבחור פרופיל מוכן כדי לנצל היטב את יכולות הדמות.

ADNERS למשל צריך שיגדירו לו לעבור למצב VENGENCE ואז להשתמש בMARTYR כשאין לו MANA עד שיצבור מספיק, ואז חזרה למצב ריפוי.

כשהTACTICS של כולם עובדים ביעילות וכשבוחרים TALENTS שעובדים טוב ביחד אז הקבוצה מתפקדת הרבה יותר טוב.

קרה לי כבר כמה פעמים שנתקלתי בקרב מאוד קשה (על HARD) והייתי צריך לעצור רגע ולרענן את כל העסק למצב אופטימלי.

כל מה שצריך לפעמים זה לארגן מחדש את השימוש בחפצים (ואולי לקנות איזה חפץ או 2 שחסרים מאוד) וליעל את הTACTICS ואולי לחשוב על השימוש בTALENTS ולעשות RESPEC עם צריך.

בסופה של היערכות שכזאת הקבוצה יכולה לעלות כמה ליגות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתרון היחידי שאני רואה (כרגע) במשחק הזה ע"פ הראשון הוא העבודה כצוות. יש הרבה יכולות שמשתפרות דרסטית בשילוב עם דמות אחרת. לדוגמא,

ARCHER'S LANCE (של הגנב) עושה פי 6 נזק על יצורים שהקוסם הקפיא ויש עוד המון כאלו. עד כמה ששמתי לב מצב HARD כמעט ולא שינה

לקרבות הרגילים ורק מקשה על קרבות הבוסים (הבוס בסוף הDEEP ROADS ימח שמו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלי היא לא הרמת קושי. אני אפילו העלתי לרמת HARD ברמה 5 כשרוב המשחקים אני משחק על נורמל(המשחק הזה ממש קל)

אני פשוט אוהב גיוון של דמויות בקבוצה.זה עושה גם את המשחק הרבה יותר מעניין. אני רגיל ממשחקי RPG ישנים שאפשר קבוצות של 6 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...