הזמנה מ DX שעדיין לא הגיעה .. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה מ DX שעדיין לא הגיעה ..

Biatch

Recommended Posts

כתוב באתר שמהרגע שהחבילה נשלחה לוקח לה 14 יום ..

עשו לי Split להזמנה

אלו התאריכים:

Shipment Date

2/10/2011 5:53:03 AM

2/19/2011 5:03:58 AM

למישהו יש ניסיון מהזמנות משם ? כמה זמן לוקח לחבילה להגיע ?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מי סיפר לך שלוקח 14 יום. לחבילות מ-DX לוקח בממוצע חודש להגיע. וכשאני אומר ממוצע זה אומר שיכול להיות לפעמים פחות אבל גם יכול להיות יותר, וזה סטנדרטי. ככה זה המשלוח החינמי שלהם. רוצה משלוח מהיר? אין בעיה, זה עולה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שיש לך סיבה לדאוג...

יש לי שתי חבילו האחת מה 19\1\2010 שעדיין לא נשלחה ואחת מה12/16/2010 שרק חצי ממנה נשלחה..

שירות לקוחות פשוט מתעלם ממני :P כנראה הגיע הזמן לעבור לFOCALPRICE (כבר מזמן הגיע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאני לא מבין מה אתם רוצים, נדמה לי שחשתי מעט תלונה ב"טון" שלכם. יש שם מוצרים שעולים פחות מדולר ונשלחים אליכם בחינם, יותר מזה?

לא מכיר מוצר פחות מדולר שעוד שולחים לנו אותו.... :lol:

באמת מוצרים בודדים עם מחיר של פחות מ5$ לרוב בכלל לא מגיעים ומהניסיון שלי רק אחד מתוך שלושה מגיע. :P

זה מובן כי גם הם צריכים להרוויח ממשהו אבל כשקונים אצלם מוצרים בשווי של 60 דולר והם לא שולחים לך אותם זה מרמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עוקב אחרי או משהו כדי לדעת מה קורה לי בחיים??

אמרתי מהניסיון שלי ובתור אחד שמזמין מDX כול חודש כבר שנתיים זה מה שיש לי לשטף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שיש לך סיבה לדאוג...

יש לי שתי חבילו האחת מה 19\1\2010 שעדיין לא נשלחה ואחת מה12/16/2010 שרק חצי ממנה נשלחה..

שירות לקוחות פשוט מתעלם ממני :Pכנראה הגיע הזמן לעבור לFOCALPRICE (כבר מזמן הגיע).

אל, פשוט אל תעשה את זה. גנבו ממני 315 דולר. שקרנים ומכחישנים. עכשיו אני מול פייפל בקייס שצריך לשלוח לו מסמכים וח"וד מגורם חיצוני.. מזל שזיגזג עזרו לי.

אגב, DX אחלה; קיבלתי מוצר תקול (DOA) והינה התגובה:

Dear Nir,

We apologize for this inconvenience that we have brought you.

a replacement or store credit or refund can be processed for you.

which way do you prefer?

regards

peter.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שהזמנתי מ-DX הגיע. בסוף.

המחירים שלהם נוחים, אבל רצוי להזמין מהם רק דברים שלא אכפת לך לחכות בשבילם הרבה זמן.

לצורך השוואה - פריטים שנשלחים מסוחרי איביי מהמזרח הרחוק לרוב מגיעים תוך שבועיים לכל היותר. פריטים מארה"ב ואירופה לפעמים תוך 3-4 ימים (אבל מחיר המשלוח מאוד גבוה).

הפעם היחידה שמישהו רימה אותי בסחר אלקטרוני מחו"ל היה דווקא סוחר מארה"ב. למזלי הרכישה הייתה דרך איביי ופייפל וקיבלתי את כספי בחזרה עם מינימום התעסקות (שני אימיילים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...