המסך לא מגיב למחשב - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המסך לא מגיב למחשב

HilaX3

Recommended Posts

יש לי מחשב מדגם פנטיום ארבע, ומאז שניסיתי לחבר חדשים - וויתרתי והחזרתי את הישנים - המחשב עולה, אבל לא נראה על המסך.

הכוונה, שכשאני מחברת את המסך - ניסיתי מסכים שונים, הבעיה לא במסך - המסך שחור לגמרה, והנורה שלו, הירוקה, מהבהבת.

ניסיתי ספק אחר, ואותו הדבר.

לאחר מיכון ניסיתי לחבר לו כרטיס מסך - עד עכשיו הוא פעל על כרטיס מסך מובנה, ושוב, לא עובד.

ניסיתי אחר כך ספק חדש וכרטיס מסך חדש, ולא עובד.

אשמח לפתרונות כי זה נורא חשוב לי המחשב הזה.

והחשד שלי - שהלך המעבד/הלוח אם. למרות שכשחיברתי את הכרטיס מסך החדש ללוח אם, הוא הגיב, המאוורר שלו הסתובב רק המסך לו הגיב לחיבור.

בתודה, הילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב זה או הלוח או או המעבד..

כדי לשלול מעבד ובמידה ויש ספיקר [ ואתה זוכר רעשי ציפצופים מהמחשב], הוצא את הזיכרונות ותנסה לעלות את המחשב בלעדיהם , במידה ואין צפצוף סביר להניח שזה המעבד במידה ויש אז הלוח..

ערכתי פשוט אם את עושה סוגרים בפורום פה ללא רווח אחרי , אז לא רואים את ההמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושבת שזה לא הגיב. המאווררים של הקירור החלו לעבוד, אבל אין רעש של צפצוף. בכלל.

עריכה : אבדוק את הקטע עם הזכרונות ומה שאמרתם. אבל יש סיכוי שאולי זאת בעיה אחרת ולא המעבד/הלוח אם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכולה להגיע לביאוס, הבעיה היא שכשאני מחברת את המסך למחשב, אין, כלום! המסך לא מגיב למחשב. כשאני מנתקת אותו מהמחשב הוא רושם 'NO SIGNEL' ברגע שאני מחברת אותו למחשב, הוא נהיה שחור, והנקודה שאומרת שהמסך דלוק מהבהבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש לך יותר מיציאה אחת למסך במחשב - מסך מגיב ב-NO SIGNAL כאשר הוא אינו מקבל שום אות מהמחשב - זה נורמאלי וטוב (כי אז יודעים שהבעיה היא אינה במסך)

נא וודאי כי אין עוד יציאה

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין עוד חיבורים, והמסך מגיב בNO SIGNEL רק כאשר הוא לא מחובר למחשב. כאשר הוא מחובר למחשב, הוא פשוט שחור, והנורה שלו מהבהבת. כלום לא עולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכולה להגיע לביאוס, הבעיה היא שכשאני מחברת את המסך למחשב, אין, כלום! המסך לא מגיב למחשב. כשאני מנתקת אותו מהמחשב הוא רושם 'NO SIGNEL' ברגע שאני מחברת אותו למחשב, הוא נהיה שחור, והנקודה שאומרת שהמסך דלוק מהבהבת.

כשאני אומר איפוס ביוס, אני מדבר על הוצאת הסוללה לכמה דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוצאתי את הסוללה, לא קרה כלום. המסך לא מגיב.

בנוסף, הוצאתי את הזכרונות והמחשב צפצף, זה סימן טוב או רע?

החזרתי אותן, ניתקתי את הסוללה וחיכיתי 10 דק', החזרתי, ועדיין המסך לא מגיב למחשב.

בעיה בלוח אם? או במעבד? איך אני יכולה לדעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...