איזה סמארטפון הייתם קונים היום? (צריך עדכון כללי בנושא) - עמוד 10 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה סמארטפון הייתם קונים היום? (צריך עדכון כללי בנושא)

Screw_Master

Recommended Posts

• תגובות 190
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Nokia 3100 היה מכשיר סלולרי מצויין. הטענתי אותו פעם בשבוע והאמינות שלו פשוט אגדית. בצבא הפלתי את המכשיר על סלעים מעמדת שמירה בגובה כמה מטרים ונשבר רק פאנל שעלה באותה תקופה 20 ש"ח. זה טלפון. היום מפוצצים 800$ או מוכרים את הנשמה לחברת תקשורת בשביל מכשיר שבקושי מחזיק מעמד יום בשימוש שגרתי, לא עושה דבר כמו שצריך ומתנפץ לרסיסים בנפילה קטנה.

אם בשבילך שימוש שיגרתי כוללל הפלת הסמארטפון כול חמש דקות על רצפת בטון אז זה באמת לא בשביל .

בקיצור, יש משהו מומלץ שהוא לא טאצ' או שנישאר עם הטאצ' ופשוט נתנהג כאילו הוא עשוי מזכוכית?

אין היום יותר מדי סמארטפונים בלי מסכי מגע ... יש BB שהם זבל ויש את הנוקיות עם הסימביאן ...

באופן כללי לדעתי בלי מסך מגע זה לא אלה מכונת אימיילים שחוץ מלקרוא אימייל לא עושה שום דבר טוב...

רק תנסה לגלוש באינטרנט ונראה איך החוויה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום יותר מדי סמארטפונים בלי מסכי מגע ... יש BB שהם זבל ויש את הנוקיות עם הסימביאן ...

באופן כללי לדעתי סמארטפון בלי מסך מגע זה לא סמארטפון אלה מכונת אימיילים שחוץ מלקרוא אימייל לא עושה שום דבר טוב...

רק תנסה לגלוש באינטרנט ונראה איך החוויה...

יפה שזו דעתך אבל סמארטפונים היו הרבה לפני מסכי המגע. אפשר לגלוש כמו שצריך גם בלי מסך מגע ועצם האמירה שלך שבלאקברי זה זבל (מכשיר ככ זבלי שכל אנשי העסקים בארה"ב מסתובבים איתו, נכון?) מראה שאין לך שום הבנה.

לגלוש עם מסך מגע (בכלל, מסך גדול) זו חוויה הרבה יותר טובה בלי ספק. אבל יש אנשים, למשל, שחיי זה פרמטר חשוב מאוד בבחירת טלפון, ואין מה לעשות שבזה אותם טלפונים בלי מסכי המגע העצומים לא מצטיינים (בלשון המעטה), כי מסך גדול אוכל . כנראה שבשלב מסוים תתבגר ותבין שבתור איש עסקים אתה צריך להיות מחובר לאימייל 24/7 ואנגרי בירדס קצת פחות קריטי לך ותבין שאותם טלפוני "זבל" כמו הBB והסימביאנים חסרי מסך המגע אולי כן שימושיים ולא ככ גרועים, גם במחיר של גלישה פחות נוחה בYNET לעומת מסך מגע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RIM דווקה במצב לא רע בכלל

ראיתי בטיול שלי הרבה פרסומות וסלולרים שלהם ויש שווקים שהם חזקים בהם

הם פשוט פונים לנתח שוק אחר

להרבה מהסלולרים שלהם יש מקלדת פיזית -וזה טוב לאנשי עסקים מסוימים

המותג שלהם גם ככה לא פנה לקהל הרחב

בנוגע לאפל הם עשו המון כסף מהאיפוד ואז מהאיפון ואז מהאיפד וכמובן מאיטונז והניגררות שלו

אבל היום שיש שבפועל מוכר יותר הם נכנסים לבעיה כמו במאק

הבעיה שזה חברה אחת נגד כל השוק

לMS אין את הבעיה כי היא מוכרת בעיקר תוכנה ולכל לקוח

גוגל אותו הדבר

RIM עם מוצרי נישה

אבל אפל בגלל שלא מאפשרת "תואמים" רישמים הולכת לידפק חזק

יש לה תחרות נגד נגד WIN7 נגד RIM

ובגזרה הזולה נגד מוצרים סינים שלחלק מהאנשים זה מספיק

אני לא הייתי מהמר על מניות של בקרוב -היא צריכה להפתיע מאוד כדי לא לרדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדה שנתח השוק של RIM יורד משנה לשנה , ושל ואנדרואיד באופן כללי עולה ,כנראה שאנשים לא אוהבים עם מסכי מגע בלי קשר לעם אתה משחק ANGRY BIRDS או לא .

רק לידיעתך, בטווח הגילאים 16-24 (אחד השווקים שעליהם החברות הכי מתחרות) בארה"ב, בלאקברי הוא המכשיר הנמכר ביותר (באופן כללי אאל"ט נתח השוק שלהם הוא הגדול ביותר ואם הוא שני למערכת אחרת אז זה לאנדרואיד, לא לאייפון). רק בארץ הם מכרו 100,000 חתיכות בשנה האחרונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם SGS בלי קייס להגנה כבר לא מעט זמן.

זה כמו טמאגו'צי.

צריך לשמור על זה, לשחק עם זה, להאכיל את זה...

כדאי שאני ארחיב כדי שתבינו מה זה דורש ממכם.

זה מאוד מסוכן לא לשים על זה קייס הגנה.

מספיק פשלה אחת בגובה הלא נכון והתוצאה קטסטרופה.

בין אם אתם בלי קייס הגנה ובין אם שמתם עליו הגנה, חייבים לקחת את עניין הבטיחות של המכשיר בשיא הרצינות.

אחרת הוא עלול לא לשרוד.

לעולם לא לזלזל במכשיר.

לא כשהוא ביד.

לא כשמניחים אותו.

חובה לחשוב על מה יכול לקרות כשאתם בוחרים להניח אותו.

אפשר למנוע הרבה אסונות אם צופים אותם מראש.

לעולם אל תרימו את המכשיר כשהוא מחובר לכבל הטענה אם אתם לא יושבים, ובמרחק מתאים.

תזוזה אחת והמכשיר יכול לעוף לכם מהיד.

אם לא הייתי מקפיד על כללי בטיחות גבוהים לכל אורך הדרך מהרגע שקניתי אותו, הוא מזמן היה נהרס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי שאני ארחיב כדי שתבינו מה זה דורש ממכם.

זה מאוד מסוכן לא לשים על זה קייס הגנה.

מספיק פשלה אחת בגובה הלא נכון והתוצאה קטסטרופה.

בין אם אתם בלי קייס הגנה ובין אם שמתם עליו הגנה, חייבים לקחת את עניין הבטיחות של המכשיר בשיא הרצינות.

אחרת הוא עלול לא לשרוד.

לעולם לא לזלזל במכשיר.

לא כשהוא ביד.

לא כשמניחים אותו.

חובה לחשוב על מה יכול לקרות כשאתם בוחרים להניח אותו.

אפשר למנוע הרבה אסונות אם צופים אותם מראש.

לעולם אל תרימו את המכשיר כשהוא מחובר לכבל הטענה אם אתם לא יושבים, ובמרחק מתאים.

תזוזה אחת והמכשיר יכול לעוף לכם מהיד.

אם לא הייתי מקפיד על כללי בטיחות גבוהים לכל אורך הדרך מהרגע שקניתי אותו, הוא מזמן היה נהרס.

צריך לעשות על זה סרט אימה

"הסמרטפון המיתנפץ "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נוקט באמצעי הזהירות שציינת, דווקא כלפי האייפון.

ה-SGS שלי...נפל כמה פעמים והאמת, הוא עובר תנאי שימוש

די קשים בהצלחה יתרה, עם מגן מסך בלבד וללא קייס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

טוב, חלאס ספאם. בכל מקרה, בצבא אני מסתובב עם הטלפון או בנרתיק ייעודי שתלוי על החגורה או בכיס. אני מניח שזה רעיון רע לשים אותו באותו כיס עם מפתחות. הטלפון מגיע עם איזה כיסוי? בקרוב יהיו כאלו עם המצאות דוגמת Gurrilla Glass וכאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

טוב, חלאס ספאם. בכל מקרה, בצבא אני מסתובב עם הטלפון או בנרתיק ייעודי שתלוי על החגורה או בכיס. אני מניח שזה רעיון רע לשים אותו באותו כיס עם מפתחות. הטלפון מגיע עם איזה כיסוי? בקרוב יהיו כאלו עם המצאות דוגמת Gurrilla Glass וכאלה?

גם לGalaxy S וגם להאיפון 4 (משני הצדדים) יש זכוכית גורילה , גם בחלק מהסמארטפונים של מוטורלה יש שימוש בזכוכית גורילה ,לNexus S לדוג' אין זכוכית גורילה , בקשר לHTC השונים אני לא בטוח ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...