איזה סמארטפון הייתם קונים היום? (צריך עדכון כללי בנושא) - עמוד 7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה סמארטפון הייתם קונים היום? (צריך עדכון כללי בנושא)

Screw_Master

Recommended Posts

מעבד 1GHZ לא יכול להריץ חלק סרט באיכות HD.

רק עם אופטימיזציה ושימוש ביכולות גראפיות אפשר לעשות זאת.

מה שמשאיר את הדבר בידי יצרני מכשירים ומפתחי תוכנה.

אם המכשיר שלך חזק ונפוץ אז הפיתרון במרחק נגיעה.

ההבדל בין לאפל שמתבטא בהבדלים במערכת ההפעלה הוא שגוגל לא מחפשים לקדם פורמטים שלהם ולשלוט בתכנים על חשבון החופש והנוחות של המשתמשים.

אפל כן.

ומתוך הגישה הזאת נובעים הרבה הבדלים שמהם יש לא מעט שפוגעים במשתמשי איפון ישירות או בעקיפין או מעבר לפינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 190
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפל בתור חברה שמוכרת מדיה (סרטים ,שירים ,סדרות) לא רוצה שאנשים יפעילו סדרות וסרטים שהורידו מהאינטרנט ,בדיוק גם זאת הסיבה שהיא לא מאפשרת להפעיל תכנים לא מאושרים על המכשיר (בנוסף לכול מני בעיות שזה יגרור ).

אתה מאשים את החברה שהיא עושה פעולה לגיטימית לגמרי כשהיא לא מאפשרת שהמכשיר יריץ Divx/X264 , מי שרוצה להריץ את זה שיתקין איזה נגן מהאפסטור שינגן לו את אוסף הDivx שלו וזהו .

נכון, ואין לזה שום קשר ל-30% שהם מקבלים מהכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבדים האלו לא מסוגלים לפענח בעצמם תכני HD , חוץ מזה שרובם (החד ליבתיים) פשוט לא יסתדרו עם העומס גם בזבוז הסוללה יהיה גדול .

בשביל זה יש יחידה בSoc שתפקידה הוא פיענוח ,במחשב הGPU אחראי על זה .

בכול מקרה Art Tatum כבר הסברתי לך את הסיבה , זאת גם הסיבה למה לא מאפשרת בטלויזיות שלה ניגון של MKV , בתור חברה שלא מורכת תוכן בשום צורה לא אכפת לה מזה אז היא גם מאפשרת את זה.

נכון, ואין לזה שום קשר ל-30% שהם מקבלים מהכל...

ומי משלם על התחזוקה של השרתים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהרגו אותי, אני לא מבין למה שמישהו ירצה בכלל לראות סרט (ועוד HD !) על מסך 4 אינץ' במכשיר שגם ככה זמן הסוללה שלו בעייתי בלשון המעטה, ולהתחיל להתווכח במשך 2-3 עמודים אם כן צריך או לא צריך להוריד נגן נפרד בשביל זה, והאם זה בסדר או לא בסדר שיש לזה או אין לזה תמיכה מובנית...

אין לכם בית לראות בו , במקום לבזבז את כל הסוללה של הסלולרי שלכם על צפיה מכאיבת עיניים במסך 4 אינץ' ?

מילא קליפים, אחלה. אבל סרטים? ועוד HD? בשביל מה? את מי זה מעניין?

אם הכוונה שלכם בדיון הזה היא לאותו שימוש איזוטרי של הפעלת הסרט דרך הסלולרי וחיבור שלו דרך יציאת הוידאו לטלוויזיה - אז מילא. למרות שזאת שיטה עקומה לגמרי לדעתי, ולא נראה לי שעל זה מדברים פה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טלפון היום צריך

מעבד גרפי טוב

מעבד ראשי טוב

זכרון גדול RAM

אחסון שניתן להרחבה

SIM FREE

קישוריות טובה BT+WIFI עם קליטה טובה.

שמיעה טובה + ספיקר סבבה לרמקול שיחות בנסיעה וכו' (גם היום לרוב נפוץ דיבורית)

ומסך איכותי למראה + חזק נגד שבירות ושריטות.

וכמובן שיהיה עשוי ויראה טוב.

עכשיו מעבר לזה לא צריך משהו טוב ותקנו אותי אם אני טועה.

אז למה לעזאזל צריך מכשיר שינגן סרטי HD...מילא שיהיה לו יציאת HD, סבבה ניחא זה עוד מותרות שלא צריך, לחבר לטלויזיה וכמובן לחבר למקור חשמל כי הסוללה תמות מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לכם בית לראות בו סרטים, במקום לבזבז את כל הסוללה של הסלולרי שלכם על צפיה מכאיבת עיניים במסך 4 אינץ' ?

אם יש מספיק כוח בבטריה או אחת נוספת, ויש מקום להטעין בסוף הצפיה אז בזבוז הבטריה לא רלוונטי.

בהרבה מקומות בעולם יש חיבורי חשמל וUSB להטענת מכשירים בתחבורה ציבורית בצמוד לכל כיסא או ספסל.

אז למה לא לחבר משקפי , ולצפות בסרט בזמן הנסיעה ברכבת ?

למה שזאת לא תהיה אפשרות זמינה ונוחה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד 1GHZ לא יכול להריץ חלק סרט באיכות HD.

רק עם אופטימיזציה ושימוש ביכולות גראפיות אפשר לעשות זאת.

המעבדים האלו לא מסוגלים לפענח בעצמם תכני HD , חוץ מזה שרובם (החד ליבתיים) פשוט לא יסתדרו עם העומס גם בזבוז הסוללה יהיה גדול .

בשביל זה יש יחידה בSoc שתפקידה הוא פיענוח ,במחשב הGPU אחראי על זה .

בכל SOC שמבוסס על מעבד A8 יש רכיב שאחראי על האצת מולטימדיה. (ואגב, המעבד עושה חלק נכבד מהעבודה, אם לא לא היה הפרש בין הביצועים של מעבד A8 ב 600MHZ ל 1GHZ בנגינת וידאו. בנוסף, למעבדי ARMv7 יש סט פקודות שנקרא NEON ונועד בעיקר לפעילויות מדיה, ארכיטקטורת יעילה בהרבה מ בכל הנוגע לוידאו/אודיאו)

ככה שזה עדיין לא מציג סיבה למה מכשירים עם מעבדי 1GHZ לא מנגנים MKV מהקופסה. היכולת כבר קיימת בכל SOC מאז הסנאפדראגון 8250.

מילפורד- אני בספק שמישהו רואה סרטים שלמים על מסכי 3.5-4". הנקודה היא שיהיה אפשר להעביר פרקים של סדרות בלי המרה מעצבנת. היום רוב המדיה ברשת כבר ב MKV וברזולוציות גבוהות מ 840X480, אז רצוי בהחלט שהמכשירים האלו יוכלו לנגן את התכנים הנפוצים.

בנוסף, שיש תמיכה ב DLNA, מכשיר עם תמיכה ב MKV 720P הופך להיות מכונת מדיה ניידת. אתה יודע איזה כיף זה ללכת למישהו שיש לו עם DLNA ולהשתמש בסלולרי כשרת מדיה/סתם לשתף קטעים שצילמת במצלמה? (המצלמות היום גם כן ב 720P, אז זה נראה בכלל נפלא)

במיוחד שהטלויזיה יכולה לברור בסלולר כשרת מדיה, והסלולר יכול לשמש כשלט מלא לטלויזיה ששניהם מחוברים.

אפשר להשתמש בזה אפילו כתחליף לסטרימר, אתה זורק סרט על הסלולרי, זורק אותו על השולחן למטה, ומנגן. DLNA תומך בהעברה של תוכן HD עם DTS5.1/dolby prologic מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהרגו אותי, אני לא מבין למה שמישהו ירצה בכלל לראות סרט (ועוד HD !) על מסך 4 אינץ' במכשיר שגם ככה זמן הסוללה שלו בעייתי בלשון המעטה, ולהתחיל להתווכח במשך 2-3 עמודים אם כן צריך או לא צריך להוריד נגן נפרד בשביל זה, והאם זה בסדר או לא בסדר שיש לזה או אין לזה תמיכה מובנית...

אין לכם בית לראות בו סרטים, במקום לבזבז את כל הסוללה של הסלולרי שלכם על צפיה מכאיבת עיניים במסך 4 אינץ' ?

אם הכוונה שלכם בדיון הזה היא לאותו שימוש איזוטרי של הפעלת הסרט דרך הסלולרי וחיבור שלו דרך יציאת הוידאו לטלוויזיה - אז מילא. למרות שזאת שיטה עקומה לגמרי לדעתי, ולא נראה לי שעל זה מדברים פה אנשים.

יש לך גישה כל כך מיושנת לכל העניין הזה, שזה מדהים.

אם מישהו נוסע הרבה בתחבורה ציבורית וצריך להעביר את הזמן וגם להתעדכן במיילים ובלו"ז,

מה נראה לך עדיף? לסחוב מחשב נייד ששוקל קילוגרמים בשביל לספק את כל הצרכים?

(מיילים, גלישה, נגינת וצפייה בוידאו) שגם זמן הסוללה שלו מוגבל?

או לקחת מכשיר אחד, עם מסך 4" בערך, שמספק לך את כל זה והוא גם מכשיר קטן,

קל משקל עם זמן ארוך הרבה יותר ומה לעשות, בתחבורה ציבורית גם יותר נוח לעבוד על מכשיר כזה

שאתה יכול לאחוז בשני הידיים ולא צריך שולחן ועכבר בשבילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא צודק. אני לא מבין איך אתם מסוגלים לראות סרטים על מסך 4 אינץ' ועוד מייחסים לזה כל כך הרבה חשיבות.

זו אחת מהסיבות שלדעתי סמארטפון זה בזבוז כסף. רוצים משחקים בנסיעות תקנו Nintendo DS. מכשיר זול, עמיד וסוללה שמחזיקה 15 שעות. משחקים ברמה אחרת לגמרי ושליטה הרבה יותר נוחה. מצלמה - תקנו מצלמה אמיתית איכותית ותיקחו אותה מתי שצריך. מוזיקה - נגן איכותי עולה 300 ש"ח. נגן, קורא ספרים אלקטרוני, DS ומצלמה איכותית עולים יחד פחות מסמארטפון ממוצע ונותנים הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שלפי ההגיון שלך , אם אני נוסע לטיול ואני רוצה לצלם, לשמוע , לשחק כשיש לי זמן פנוי ולקרוא משהו לפני השינה אני צריך 4 מכשירים שונים

שבמקומם אפשר לקחת מכשיר אחד שעושה את הכל... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאוד. אני מעדיף ארבע מכשירים יעודיים, איכותיים, שעושים את העבודה כמו שצריך על פני מכשיר אחד שלא עושה שום דבר כמו שצריך. חוץ מזה נדירים המצבים בהם אני צריך את כל המכשירים בו זמנית. בדרך כלל אני מצוייד ב-Kindle + נינטנדו + בתיק גב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...