איזה סמארטפון הייתם קונים היום? (צריך עדכון כללי בנושא) - עמוד 9 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה סמארטפון הייתם קונים היום? (צריך עדכון כללי בנושא)

Screw_Master

Recommended Posts

זה די שקוף שאתה מדבר מתוך בורות, יש המון משחקים ל

שיגרמו ל-PSP שלך להראות כמו מגה-סון.

לגבי השליטה, יש לך כפתורים על מסך המגע, מה זה משנה אם זה נלחץ או לא?

לא, אין. אפילו משחקים סופר מושקעים כיום כמו dead space או RAGE HD נראים כמו מה שה PSP מציע כבר מעל שנתיים. (לא שזה רע, ה PSP בזמן יציאתה הייתה מפלצת גרפיקה ניידת, ורק לאחרונה סמארטפונים הגיעו לאותו כוח עיבוד גרפי. אם משווים במספרים, הליבה הגרפית ב PSP חזקה בערך כמו SGX535)

לגבי השליטה, הדבר היחיד שמעצבן במסך מגע זה שהאצבעות מסתירות חלק ממשטח התצוגה, והבקרים מוגבלים.

PSP נותן לך, לדוגמה, את הסטיק לתנועה, 4 כפתורי כיוונים, 4 כפתורי פעולה, ו 2 כפתורי כתף.

אין איפה לדחוף כ"כ הרבה בקרים על מסך מגע, אבל בתכל'ס, למכשירי היום אפשר לחבר wiimote ובקרוב כנראה גם dual shock 3 ככה שגם הבעיה הזו נפתרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 190
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שמשחק שנראה ככה ,ועוד על רזולוציה מכפולה מהרזולוציה של הPSP

http://www.youtube.com/watch?v=FEJUcG8Mewk

תתעלמו מהFPS (אלה אם כן הביעה רק אצלי ) אין כמעט ונפילות FPS במשחק ...

מראה עד כמה הסמארטפונים היום מתקדמים מבחינת חומרה,עכשיו במעבר לGPU אפילו חזקים יותר (Soc הA5 ש99% יהיה באיפון 5 הוא דוג' מעולה ) הפער מצתמצם ,ולדעתי האישית בקרוב (בשנת 2012 +- ) יצאו כבר מכשירים שהיו מאוד קרובים לNGP מבחינת חומרה (זאת אומרת מעבד מרובע ליבות שמבוסס על Cortex A9 והSGX543MP4 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, תנסה להפעיל PES 2011 על האייפון ותראה.

תראה איך Assassin's Creed עובד על ה-SGS שלך ותווכח בעצמך

כמה הסמארטפונים של היום מספקים כבר חבילת בידור שהיא All around.

המצלמה ב-SGS מדהימה, תמונות סטילס שצילמתי תוך כדי ריצה ביום יצאו מעולות.

אנשים חושבים שהורדתי רקע מאיזשהו אתר מקצועי.

לגבי צפייה בסרטים, היה לי מאוד סבבה בטיולים שלי כשראיתי סרטים על הסמארטפון

שלי תוך כדי טיסות או נסיעה ברכבות. הרבה יותר טוב מה in flight movie המעולה "עגבניות ירוקות מטוגנות".

וכשאתה יורד מהטיסה/נסיעה, עוד יש לך לעשות שיחות, לקבל מיילים וכו'.

אבל לא! lev-27 יתחיל להיות מהמסכנים האלה שאתה רואה נוברים בתיק שלהם ומחליפים את הגאדג'ט.

יש לי שאלה אליך לב, אתה גם לוקח 3 סטים של בגדים איתך לעבודה? בגדים להמתנה לאוטובוס,

בגדים לעלייה ונסיעה לאוטובוס ובגדים לעבודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די שקוף שאתה מדבר מתוך בורות, יש המון משחקים ל iPhone

שיגרמו ל-PSP שלך להראות כמו מגה-סון.

לגבי השליטה, יש לך כפתורים על מסך המגע, מה זה משנה אם זה נלחץ או לא?

בוודאי שכן. כפתורים נוחים ורכים. כפתורים נותנים משוב. לא נוח לשחק עם טאץ'. אצבעות מסתירות חלק מהמסך, מעייף לנקר זכוכית, שליטה לא מדויק ולא נוח להחזיק את המכשיר ביד זמן ארוך. (בעיקר בגלל שעושים אותם כל כך דקים וחלקים) מכל המשחקים של app store רק משחקי Tower Defense ומשחקי לוח היו עוד איכשהו נוחים למשחק. Side Scrolls, מכות, פלטפורמה, מירוצים ורבים אחרים היו פשוט בלתי נסבלים מבחינת שליטה ובכללי משחקים סוג ז'. [br]פורסם בתאריך: 14.03.2011 בשעה 21:22:19

אני חושב שמשחק שנראה ככה ,ועוד על רזולוציה מכפולה מהרזולוציה של הPSP

http://www.youtube.com/watch?v=FEJUcG8Mewk

תתעלמו מהFPS (אלה אם כן הביעה רק אצלי ) אין כמעט ונפילות FPS במשחק ...

מראה עד כמה הסמארטפונים היום מתקדמים מבחינת חומרה,עכשיו במעבר לGPU אפילו חזקים יותר (Soc הA5 ש99% יהיה באיפון 5 הוא דוג' מעולה ) הפער מצתמצם ,ולדעתי האישית בקרוב (בשנת 2012 +- ) יצאו כבר מכשירים שהיו מאוד קרובים לNGP מבחינת חומרה (זאת אומרת מעבד מרובע ליבות שמבוסס על Cortex A9 והSGX543MP4 )

יפה. השיג מרשים. אבל גרפיקה לא עושה משחקים. מכל המשחקים המדהימים גרפית (נראה לי רק איזה עשרים באמת מושקעים וכל השאר בררה) אתה זוכר רק אחד. אני יכול לשלוף שלושים משחקים מעולים ל-DS (ששיחקתי בהם) שכל אחד מהם מעניין, מקורי, מורכב וארוך. כמה אתה זוכר? כמה משחקים באמת ריתקו אותך למכשיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lev0 , הזכרת לי את זה

http://www.htmobile.co.il/article02160.%D7%9E%D7%A2%D7%99%D7%9C-%D7%9E%D7%A8%D7%95%D7%91%D7%94-%D7%9B%D7%99%D7%A1%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%94%D7%91%D7%99-%D7%97%D7%A4%D7%99%D7%A6%D7%99%D7%9D-%D7%92%D7%90%D7%93%D7%92

באמת שאני מסכים איתך ,כשהיום הסמארטפונים (במיוחד בשוק הHigh End ) משלבים לך המון מכשירים כמו :

טלפון (קודם כול :lol: )

מודם סלואלרי

מצלמה P&S

קונסולת משחקים

נגן מדיה

שימוש משרדי או חברתי (מיילים ,פגישות וכו' )

זה מצחיק לסחוב 6 מכשירים שאולי יעשו בסופו של יום עבודה טיפה טובה יותר מהסיבה הפשוטה שזה היעוד שלהם ,אבל הניידות שלך נפגעת כי בייחד יש לך פה כמה קילוגרמים טובים שההיתה יכול לוותר עליהם בשביל מכשיר שעושה את הכול במשקל של פחות מרבע קילוגרם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף. תמשיך לעקם את האגודלים על הזכוכית. אני אשחק ב-Contra 4 על ה-DS. ואם ארצה לקרוא ספר אקרא אותו על קינדל קליל ודקיק עם מסך 6 אינץ' בזמן שאתה תחפש צל מתחת למושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף. תמשיך לעקם את האגודלים על הזכוכית. אני אשחק ב-Contra 4 על ה-DS. ואם ארצה לקרוא ספר אקרא אותו על קינדל קליל ודקיק עם מסך 6 אינץ' שאני מטעין פעם בחודשיים בזמן שאתה תחפש צל מתחת למושב.

אני לא צריך להקים את הזכוכית ...נפלאות מסך המגע הקאפטיבי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף. תמשיך לעקם את האגודלים על הזכוכית. אני אשחק ב-Contra 4 על ה-DS. ואם ארצה לקרוא ספר אקרא אותו על קינדל קליל ודקיק עם מסך 6 אינץ' בזמן שאתה תחפש צל מתחת למושב.

תמשיך להתכחש לקדמה שאותה אימצו כבר מיליוני אנשים ברחבי העולם.

ותמשיך להסתובב עם ״אפוד גאדג׳טים לכל אירוע״.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אגב, שמעתי שהרבה משתמשים היום בעיות עם הטאצ', שאם המסך נשרט וכאלה אז קשה להם יותר להשתמש בטלפון. אולי יש המלצה ל-SP שהוא לא טאצ'?

יש :)

מה שאני קניתי לMeizu M9 שמגיע עליי בצעדי ענק הביתה ;D

http://www.dealextreme.com/p/touchscreen-game-controllers-joypad-joystick-buttons-for-iphone-4-55536

http://www.dealextreme.com/p/touchscreen-game-controllers-joypad-joystick-buttons-for-iphone-4-55537

אני אשתמש בהם לPS1 ולGBA, כמובן גם למשחקים ייעודיים ואימולטורים אחרים שיצאו כמו אימולטור הDS שמפותח כרגע.

הבעייה נפתרה, אין צורך בלהרוס אצבעות (מה שלדעתי מאוד נכון) כאשר משחקים במשחק, מבחינתי זה היה או לקנות טלפון כמו MILESTONE ולהצמיד לו GameGripper למקלדת או לקנות את המקשים הללו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל על הכסף שלך. פיתרון גרוע ביותר. תתחיל להדביק כפתורים על המסך כל פעם שתרצה לשחק? כמה זמן הם יחזיקו מעמד? כמה נוח זה יהיה? חוץ מזה אימולטור DS אף פעם לא יעבוד בצורה מוצלחת. משחקים ל-DS מפותחים לשני מסכים ושימוש בעט. GameGripper בכלל נראה :lol: . אנשים הוציאו מאות דולרים על "סמארטפון" ונאלצים לקנות תוספים סוג ז' כדי איכשהו ליהנות ממנו. פשוט עלוב. אם זו קדמה אני מעדיף להישאר בימי הביניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא הכריח אותך לקנות את זה ...רוצה כפתורים תקנה את הXperia Play שגרוע מהאיפון 4 והSGS בכול דבר חוץ מזה שיש לו כפתורים .. הא וגם הוא יוצא שנה אחרי שני אלה ועדיין לא טוב כמוהם... וגם המחיר 400$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה בכלל מגיב לו, הבן אדם בכלל נגד כל הרעיון של סמארטפון,

בטח מסתובב עדיין עם 3100 עם פלסטיק ורוד ומתלהב מזה.

הוא סתם טרול שבא להגיב פה במטרה לעצבן, אין טעם להתייחס.

הדיון פה הוא על איזה סמארטפונים לבחור, לא "האם זה בכלל טוב למשחקים",

lev-27, אתה לא רוצה , לא צריך, זה לא באמת מעניין מישהו מה הדעה שלך בנושא.

אבל אתה הורס דיון של מישהו שפתח אותו כדי לקבל אינפורמציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nokia 3100 היה מכשיר סלולרי מצויין. הטענתי אותו פעם בשבוע והאמינות שלו פשוט אגדית. בצבא הפלתי את המכשיר על סלעים מעמדת שמירה בגובה כמה מטרים ונשבר רק פאנל שעלה באותה תקופה 20 ש"ח. זה טלפון. היום מפוצצים 800$ או מוכרים את הנשמה לחברת תקשורת בשביל מכשיר שבקושי מחזיק מעמד יום בשימוש שגרתי, לא עושה דבר כמו שצריך ומתנפץ לרסיסים בנפילה קטנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...