תרבות האוזניות בארץ (או כל מה שרצית לדעת על אוזניות ופחדת לשאול)+הנחיות כללית - עמוד 14 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תרבות האוזניות בארץ (או כל מה שרצית לדעת על אוזניות ופחדת לשאול)+הנחיות כללית

shibby15

Recommended Posts

• תגובות 304
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו לי, אתם מנסים לשגע אותי? אתם מנצלים את זה שכשאתם מגיבים, ואני לוחץ על "הראה תגובות חדשות להודעות שלי", התראד הזה מופיע?

צריך להסביר את זה עוד פעם?

IEM= In Ear Monitors = Canalphones

או שזה ניראה ככה:

Superfi-UE-SF5Pro_1.jpg

או ככה(כמו negative של האוזן שלכם):

UE-10_Pro_1.jpg

אוזניות שמבוססות על יחידה מסוג אחר מדינמי(באוזניות, ורמקולים "רגילים"), ובה במגע ישיר ומלא עם החלק הפנימי של האוזן, ולמעשה חוסם פיזית את כל המעבר שבו עובר הצליל ומעניק בידוד טוב יחסית.

אוזניות כפתור(או Earbuds) ניראות ככה:

mx500product.jpg

מבוססות על דריוור דינמי כמו באוזניות בגודל מלא, רק קטן בהרבה, ולא בא במגע ישיר ומלא, אלה סתם נתפסות להם שם במעקלים החיצוניים של האוזן.

הלינק שנאי נתתי זה לתראד שבו מצויינים כל האוזניות Canalphones שיוצרו אי פעם.

יש עוד שאלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, אני הולך לקנות אייפוד בקרוב,ולחבר שלי יש גם והאוזניות שבאות עם האייפוד ממש גרועות...לפי מה ששמעתי באייפוד, אבל אני לא חושב שהמכשיר גרוע. עכשיו אני לא רוצה שנכנס לדיון הזה של מה יותר טוב האייפוד או האיריבר. אני רק רוצה שמליצו לי על אוזניות שיוציאו את המיטב מהאייפוד ושיהיו נוחות ולא כבדות מדי.. אפילו שאני לא חייב שהם יהו סופר נוחות.

מצאתי את זה : http://www.arigent.co.il/new/products/ProdDtl.asp?Pid=2867 ורציתי גם לדעת אם זה שווה או אם מישהו התנסה בזה ומה הוא אומר .. אבל בכל זאת אני גם רוצה הצעות לאוזניות נפרדות.

אה ועוד דבר אחד אני לא ממש מבין באוזניות, אין לי בעיה להתחיל להבין עכשיו רק אל תחשבו שאני מבין....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תפתח דיון חדש?

חבל שהדיון המעולה הזה ייהרס רק בגלל שאנשים לא קראו את ההודעה הראשונה בדיון.

זה לא המקום לשאול אילו מתאימות לכם. תפתחו דיון חדש. ועוד יותר טוב, תעשו חיפוש.

scorp,

יש אפשרות שתמחק את ההודעות שאינן רלוונטיות לדיון?

Anatoli.

לא היית יכול לקרוא את זה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני לא מבין מה הבעיה להסתובב עם סנסהייזר 280 ברחוב

או AKG

ואם זה מגוזם ה202 ממש לא נראות מוזר

שכל האנשים יסתובבו עם האוזניות כפתור הגרועות וברגע שמישהו יגיד משהו אפשר פשוט להראות לו את האיכות ולצחוק עליו כל הדרך חזרה הביתה

חחחחחחחחחחח הרגת אותי מצחוק עכשיו

אני מסכים איתך 100% בהתחלה חשבתי שזה יהיה מביך להסתובב עם אוזניו גדולות ברחוב, אבל אז ראיתי עוד אנשים ואמרתי על הזין שלי! אני רוצה איכות ומעדיף "להתפדח" מאשר להתפשר על האיכות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תגידו אנשים, אני כל הזמן רואה גיימינג וכאלה, (steel series 5h ו-icemat Syberia headphones הן הדוגמאות הזולות) ואני קניתי סראונד של זלמן ב-360 שקל ואני מרוצה לגמרי מהאיכות, תוסיפו לזה את העובדה שהאוזניות מייצרות סראונד אמיתי,וזה נראה כמו הדבר האולטימטיבי לגיימינג... אז מישו פה יכול להסביר לי למה עדייו אנשים משלמים עוד 500 שקל בשביל איכול שספק אם האוזן האנושית מרגישה במקום לקנות שעושות סראונד אמיתי ולהנות מכל רגע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה בשביל גיימינג, וזלמן היא בין היחידות שמייצרות סראונד, ואני מעדיף שיהיה סראונד על איכות, אבל אני לא מבין למה אנשים משלמים עוד בשביל שמיועדות לגיימינג כשסראונד נראה כמו האופציה הכי טובה, כשאתה משחק ב-FPS ואתה בסראונד זה מדהים איך שאפשר לשמוע בדיוק את הכיוון של הירית, חעומת זאת בסטריאו אתה יכול לשמוע את הצליל אולי הכי ריאלסטי במשחקי מחשב, אבל עדיין לא תדע מאיפה היריות.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה אתה מדבר?!?!

כאשר מישהו קונה יקרות ואיכותיות בשביל גיימינג

כנראה זה לא רק בשביל גיימינג....

מי שקונה בשביל גיימינג זה בדרך רק גיימינג וזה מעפנות שטובות רק בשביל משחקים

אני פשוט לא מבין על מי אתה מדבר

כאילו כל העולם בשבילך הם גיימרים? וזה לא בסדר לקנות איכותיות למורות שהם גיימרים?

כנראה שיש גם חכמים .

ודרך אגב עוד משהו חשוב , שהמקור שמזרים את ה סואנד לאוזניות יהיה איכותי אחרת האוזניות\רקמולים

יהיו שווים לתחת לא חשוב כמה הם עולים .

אני מקווה שיש לך לפחות איזה audigy 2 כי אחרת האוזניות שלך ממש לא מנוצלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי על זה שיש אוזניות שמיועדות לגיימינג שעולות איזה 1000 שקל רק כי הן מתחברות עם , ולגבי כרטיס קול - לא כללתי אותו במפרט הראשון מלפני חודש כדי לא לעקב את ההזמנה של שאר הרכיבים, בינתיים התחמקתי מההוצאה עוד ועוד (אני משלם עליו מכסף שעבדתי בקיץ אז אני לא מאושר מזה) וכבר בראש השנה סוף סוף יהיה לי כרטיס נורמלי (Audigy 2 Value), דרך אגב, הכרטיס הזה באמת שווה משו, ומה ההבדל בין zs ל-zs gamer?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לכרטיס הקול תפתח דיון חדש, באופן כללי הגיימר מגיע עם יותר משחקים. הואליו כרטיס משתלם מאוד, אבל פחות מתקדם מה-ZS.

בנוגע לעובדה שאנשים קונים אוזניות סטריאו, תתפלא, אבל גם במשחקים בהרבה מקרים עדיף אוזניות סטריאופוניות. הסיבה היא שבאוזניות אפקט הסראונד (או הבמה בכלל לצורך העניין) לוקים בחסר. ולכן הרבה אנשים מעדיפים לקבל תוספת איכות מאשר תוספת לא ממש משכנעת באפקט הסראונד.

האוזניות שמתחברות עם ה- כוללות כרטיס קול משלהן, מכאן שהן כוללות גם מגבר משלהן וכמובן האוזניות. מסיבה זו המחיר עולה. כמו כן, האוזניות האילו הן ברמה גבוהה יותר מהזלמן שלך, ואני בטוח שגם עם אוזן לא מיומנת במיוחד תוכל למצוא את ההבדלים בין 2 הזוגות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זלמן הם חרא של מניסיון ... תעשה חיפוש ותקרא

זה לא נכון בזה שאי אפשר לדעת מה מקור הירי עם סטריאו ... אפשר ועוד איך אם יש לך נורמליות ומקור טוב

מה גם שב X-FI החדש יש חדשה להדמיית סרואנד באזניות , לא ניסתי עדיין אבל אם זה עובד בסטריאו בלי זה אז זה אמור להיות נחמד

אבל אם רוצים סראוונד אמיתי חייבים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...