תרבות האוזניות בארץ (או כל מה שרצית לדעת על אוזניות ופחדת לשאול)+הנחיות כללית - עמוד 16 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תרבות האוזניות בארץ (או כל מה שרצית לדעת על אוזניות ופחדת לשאול)+הנחיות כללית

shibby15

Recommended Posts

יכול להיות שאתה צודק (בעיקר בנוגע לזה שזה עיניין של טעם אישי...)

לדעתי איכות הסטריאו תלויה גם באופן ההקלטה שלה, הרי אם הקליטו את השיר משניי כיוונים שונים ניתן להרגיש את הבמה באופן טוב מאד אולי קרוב מידי או רחוק מידי, אבל את אומדן הבמה והמרחקים בין הכלים, ניתן להרגיש, מערכות סטיראו הן מעולים למוזיקה, אבל את הבמה אתה דווקא יותר מרגיש באוזניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 304
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפשר להמשיך להתדיין על כך ימים ולילות, אבל אין פה שום שאלה. בחיים לא יצליחו לשחזר את הבמה כמו שעושים . זה הכל עניין של פיסיקה, אין פה וויכוחים.

באוזניות אתה אולי יכול לשמוע יותר ימין או יותר שמאל. אבל אני מבטיח לך שאם אני אבקש ממך לצייר על דף את מיקומו שת כל כלי/זמר במרחב (לצורך העניין, אפילו בדו-מימד) אתה תצייר תמונה מדויקת הרבה יותר בעת שימוש במערכת .

הסיבה היחידה שאני רואה לכך שאתה חושב אחרת, היא או ששמעת רק מערכות לא מרשימות כלל, או שבחדר/חדרים שבהם שמעת את המערכת היו בעיות אקוסטיקה נוראיות, ואז הבמה בהחלט לא תהייה ממוקדת מספיק.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

יש פה למישו ההמלצה לאוזניות קשת ל- micro עם איכות טובה למוסיקה כמובן (לא חושב שהיה צריך לכתוב את זה..) עד 250, אני יודע שהאוזניות שבאות איתו טובות, פשוט אני מתאב נתלות........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שלום.  סליחה שזו שאלה ספציפית  :-\ אני פשוט לא רוצה לפתוח טרד חדש..

יש לי  DVR AV700 של ארקוס , קיבלתי איתו כחלק מאיזה שהיה ואני לא מרוצה ממש מהאיכות.

חשבתי לשדרג לאוזנייות קונחיה ,( אני לא אוהב headphones) , מה אתם ממליצים לי? התקציב הוא עד 270+-$..

אנשים המליצו לי עלE2C של SHURE , מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום. סליחה שזו שאלה ספציפית :-\ אני פשוט לא רוצה לפתוח טרד חדש..

יש לי DVR AV700 של ארקוס , קיבלתי איתו כחלק מאיזה מבצע שהיה ואני לא מרוצה ממש מהאיכות.

חשבתי לשדרג לאוזנייות קונחיה ,( אני לא אוהב headphones) , מה אתם ממליצים לי? התקציב הוא עד 270+-$..

אנשים המליצו לי עלE2C של SHURE , מה אתם אומרים?

אתה בסדר?

אומרים לך שלשאלות ספציפיות ל-פ-ת-ו-ח ת'רד חדש, אז מה הבעיה שלך לעשות זאת?

שלא שיבואו אליך בטענות ובשני המקרים צריך רק ללחוץ על כפתור..

בכל מקרה, ב270$ תוכל למצוא טובות מה e2c, להמלצות והתדיינות בנושא, פתח ת'רד חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, כמובן שאני לא ניסיתי לבאס. גם לא יצא לי לבדוק את הסיביריה אז אני לא ממש יודע לומר מה ההבדלים.

ד"א, אם יש הודעות על הביקורת, עדיף לפתוח דיון נאפרד. לא כדאי לערבב יותר מדיי נושאים בדיון אחד.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי לפתוח דיון חדש, אבל זה לא נושא כלכך קריטי.

זה גם נחמד שHW ZONE יקדיש יותר צומת לב לתחום האוזניות..

אגב, הסיביריה שלי רק בנות שבוע, מהנסיון שלי הן אדירות, אבל בחיים לא שמעתי באוזניות ברמה דומה כך שאני לא יכול להשוות.

הקטא המוזר שהיה לי של של 60 ש"ח ככה שמיועדות לנגנים ולמוסיקה, אחרי שהחלפתי לסיבירה, הופתעתי לגלות שהשיפור במוסיקה היה אדיר ודווקא במשחק (BF2) השיפור היה יותר קטן.

הרי הסיבירה מיועדות למשחקים, בניגוד לסנסייר או לג'רדו.

אם אתה גר באזור אני אולי אוכל להעניק לך את האוזניות לביקורת, צריך לדבר עם אבא.... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ניתן להוריד את קובץ הסאונד שהמלצתם פה?  לקישור דרושה סיסמא כרגע

(כל בעלי האוזניות הטובות, בבקשה להוריד, Binaural recording:

http://wmlab.csie.ncu.edu.tw/~xdlai/Track01.mp3

אצלי בDT931 האפקט של ה3d והאפקט הלהבה(כשהגפרור נידלק יש מין תחושה מוזרה כזאת כמו של אש אמיתית) מועבר מצויין!

ולכל אלה שמעדיפים רמקולים מצועצעים שלא מתקרבים לאיכות ולעוצמה של (מערכת) איכותיות- אין לי מה להגיד לכם(חוץ ממה ששיבי אמר בתחילת הדיון-בהודעה הראשית). כניראה שאי אפשר יהיה לשנות את דעתכם עד שתשמעו מערכת אמיתית. )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ניתן להוריד את קובץ הסאונד שהמלצתם פה? לקישור דרושה סיסמא כרגע

איזה קובץ?

בנוגע לקובץ שציינת. כבר היה קישור בעבר לכמה הדגמות שכאלה. למקרה שטעית וחשבת שמדובר בטכנולוגיה חדשה יחסית, מדובר בטכנולוגיה בת עשרות שנים. היא עושה שימוש בזוג מקרופון בעלי כמה חלקים נעים הקולטים קולות מכיוונים שונים. ממקמים את המיקרופונים בתוך צורה של ראש מפלסטיק (עם צורה של אוזן אנושית) ומנסים לדמות את ההשפעה של כל הגורמים החיצוניים (כולל האוזן) על הצליל, ומכאן האפקט של הסראונד). זו גם הסיבה שאוזניות מרוויחות מכך יותר מרמקולים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקלטה משנת 84:

http://www.noogenesis.com/binaural/dogs.mp2

לצערי הרב למשהו לא הצלחתי למצוא את האתר שחיפשתי, אבל יש את האתר הבא:

http://www.noogenesis.com/binaural/binaural.html

שיוכל לעזור לך למצוא יותר מידע.

ד"א, גיליתי שזה עובד לא רע בכלל גם עם המערכת סטריאו שלי, ולא רק עם האוזניות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...